phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>

Apskates ceļojumi

Apskates ceļojumi ir gudra un ērta izvēle tiem, kas vēlas ne tikai atpūsties no ikdienas, bet arī iegremdēties apmeklēto valstu kultūrā, iepazīt to vēsturi un saturīgi pavadīt laiku atvaļinājumā. Aicinām iepazīties ar ITAKA Latvija ceļojumu programmām uz skaistākajiem un interesantākajiem pasaules nostūriem!

Ekskursijas Grieķijā
Grieķija - Meteori un citas zvaigznes

#Grieķija #Vasara2023

Olimpa Dievi joprojām rūpējas par skaisto Eladu, kur vienmēr var atrast ne tikai daudzus pieminekļus, bet arī skaistas ainavas, fantastiskus laikapstākļus, draudzīgus iedzīvotājus un garšīgus ēdienus!


Lasīt vairāk
Ceļojumi uz Grieķiju
Grieķu pareģojumi

#Grieķija #Vasara2023

Programmā ir iekļauti slaveni senie pieminekļi un pareizticīgo klosteri. Saules apspīdētā Eladā ir ne tikai pagātnes pieminekļi, bet arī skaistas ainavas!


Lasīt vairāk
Albānija - Balkānu laika mašīna
Albānija - Balkānu laika mašīna

#Albānija #Vasara2023

Ekskursija pa Balkāniem un skaisto Dalmācijas piekrasti ir lieliska iespēja iepazīties ar reģiona kultūras dārgumiem. Programmā iekļauti svarīgākie vēstures pieminekļi, no kuriem lielākā daļa ir iekļauti UNESCO mantojuma sarakstos.


Lasīt vairāk
Viesmīlīgā Albānija aicina doties satriecošā ceļojumā
Albānijas ērgļi

#Albānija #Vasara2023

Viesmīlīgā Albānija aicina doties satriecošā ceļojumā uz dažiem no tās skaistākajiem un in-teresantākajiem nostūriem. Maršrutā ir iekļauti saulainie piekrastes galamērķi - Vlora un Saranda - populārākie kūrorti Balkānos. Slavenas UNESCO vietas ir Butrinta, Ģirokastra un Berata.


Lasīt vairāk
Faraonu dārgumi
Faraonu dārgumi (Nīlas kruīzs)

#Ēģipte #Ziema2023/24

Brīnišķīgs ceļojums ēģiptiešu dievu pasaulē, kas ved cauri apskates vietām, kur sagaida faraonu vērtīgākie dārgumi. Kruīzs no Asuānas uz Luksoru komfortablā kruīza kuģī – peldošā viesnīcā. Šādi faraoni mēdza ceļot pa Ēģipti, un tagad tas ir lielisks veids, kā to izpētīt.


Lasīt vairāk
Ēģiptes noslēpumi
Ēģiptes noslēpumi

#Ēģipte #Ziema2023/24

Atklājiet Ēģipti un uzziniet par tās neparasto vēsturi, kas ir savijusies civilizācijas vēsturē! Jūs gaida visdārgākie faraonu dārgumi - monumentālie pagātnes pieminekļi. Ekskursija ietver Karnakas tempļu kompleksu ar krāšņajām Ramses II statujām un Kolonnu zāles apmeklējumu, Luksoras tempļa un Valdnieku ielejas apmeklējumu.


Lasīt vairāk
Berberu vērtības
Berberu vērtības

#Maroka #Ziema2023/24

Fantastiska tikšanās ar bagāto Marokas kultūras mantojumu, Magribas reģiona slavenākajām pilsētām, bijušo “Saulrieta zemes” galvaspilsētu apmeklējumi. Marakeša - kā magnēts piesaista tūristus, kuri vēlas sajust īstu eksotiskās metropoles atmosfēru.


Lasīt vairāk
Zelta Budas bambusa laivas
Zelta Budas bambusa laivas

#Taizeme #Ziema2023/24

Bangkoka un tās krāšņie tempļi, Ajutaja, peldošais tirgus Damnoen Saduak, kas pārpildīts ar krāsām un aromātiem. Tradicionālās laivas, Čao Fraja upe un Bangkokas kanāli. Motorlaivas un ezers ar gleznainiem klinšu veidojumiem Soko kalnu nacionālajā parkā. Izbaudiet Taizemes fantastiskās dabas ainavas, eksotiskos pārkus un krāšņos vēstures pieminekļus!


Lasīt vairāk
Apskates ceļojumi ar ITAKA
  • Tiešais lidojums
  • Gida pakalpojumi
  • Plašs galamērķu klāsts, dažādi ceļojuma laiki
  • Iespēja pagarināt atvaļinājumu kādā no ITAKA Latvija viesnīcām
Patirtis 34 gadupieredze Eiropā
Sertifikatas Licencēts
tūrisma operators
Draudimas Apdrošināts
tūrisma operators
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter