phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Par ITAKU>

Par mums

Kompānija ITAKA tika dibināta 1989. gadā, un kopš 2009. gada kompānijai ir spēcīgas pozīcijas Centrāleiropas un Austrumeiropas tūrisma tirgū. Šie panākumi netika gūti nejauši. Tie ir gūti, pateicoties smagam un rūpīgam darbam, pakāpeniskas un racionālas attīstības gaitā. Kopš dibināšanas, kompānijas orientācija tika vērsta nevis uz dzīšanos pēc peļņas, bet gan, attiecībā uz savu sapņu un ambīciju realizēšanu.

Savā darbībā ITAKA ir ieguldījusi virkni inovatīvu risinājumu. Kompānija tika izstrādājusi autortiesību ekskursijas programmas, un arī jaunus tūrisma virzienus, kuri tiek apkalpoti ar čarterreisiem.

ITAKA saviem Klientiem var piedāvāt atpūtas iespējas, apmeklējot apmēram 100 vietas visā pasaulē. Katru gadu tiek publicēti divi katalogi: „Vasara” un „Ziema”. Kopš 2010. gada sākās Itaka & Gala projekta „Ceļojums zvaigžņu stilā” realizēšana, kas sevī ietver greznas atpūtas iespējas visprasīgākajiem klientiem.

Kompānijas stratēģija paredz turpmāku investēšanu pārdošanu tīklā, jaunus virzienus un jaunas tehnoloģijas. Īpaša uzmanība tiks pievērsta Klientu apkalpošanas kvalitātei ceļojuma lakā, kā arī intensīvu darbu veikšana, sakarā ar jaunu struktūru izveidi, tādējādi nodrošinot augstu apkalpošanas līmeni. Šajā nolūkā, 2012. gada vasaras sezonas sākumā, tika izveidota Fuerte Itaca. Kompānijai jau ir 4 biroji: Fuerteventurā, Grankanārijā, Tenerifē un Lansarotē.

29 gadu darba pieredze ar milzīgu skaitu tūristu, teicamas tūrisma tirgus zināšanas, un pirmšķirīgu viesnīcu plašais spektrs garantē kvalitatīvu atpūtu un neaizmirstamus iespaidus.

Kopā ar ITAKU Jūsu sapņu atpūta kļūst par realitāti!

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter