phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>

Aviokompānija

2024. gada vasarā lidojumus uz Albāniju veiksim sadarbībā ar aviokompāniju SMARTWINGS.
Smartwings ir Čehijas aviokompānija, kas dibināta 1997. gadā ar 43 lidmašīnu lielu floti, galvenokārt, Boeing 737-800, 737-700 un Airbus 320.

Reģistrējamā bagāža

Svars: 23 kg/ 1 personai

Bērni līdz 2 gadu vecumam: 10 kg / 1 personai.

 • Bagāžas izmēri: garākā mala līdz 150 cm, trīs malu summa kopā līdz 250 cm.
 • Maksa par bagāžu, kas pārsniedz pieļaujamo svaru: 44 EUR. Papildus bagāža līdz pieļaujamajam svaram: 44 EUR.
 • Bagāžas vienības svars nedrīkst pārsniegt 32 kg.
 • Reģistrējamās bagāžas svars netiek summēts.

Rokas bagāža

Svars: 8 kg / 1 pers.

Bērni līdz 2 gadu vecumam: 0 kg / 1 pers.

 • Bagāžas izmēri līdz 56x45x25 cm./li>

Papildus informācija par bagāžu

 • Pasažieru bagāžā tiek pārvadātas drēbes.
 • Bagāžā nedrīkst pārvadāt vērtīgus dokumentus, naudu, rotaslietas, elektroniskās ierīces, priekšmetus, kas var eksplodēt vai izšļakstīties.
 • Lūdzu, pārliecinieties, ka uz jūsu bagāžas ir etiķete, kurā norādīts galamērķis! Ierodoties galamērķa lidostā vai apstāšanās laikā, katrs pasažieris ir atbildīgs par ātru bagāžas paņemšanu no konveijera lentes.
 • Bagāžu var paņemt tikai pasažieris, kura vārds ir norādīts bagāžas pavadzīmē.
 • Šim aprīkojumam tiek piemērota papildu maksa: velosipēdi, motorolleri, slēpošanas inventārs, niršanas inventārs, vindsērfinga komplekti, sērfošanas inventārs ar kaitsērfingu, sērfošana, golfa inventārs, makšķeres, izpletnis, paraplāns.
 • • Izņēmumu gadījumos ekspluatants var atteikties pārvadāt sporta aprīkojumu bagāžas nodalījuma ierobežojumu un gaisa kuģa līdzsvara dēļ. Lai nodotu minēto sporta aprīkojumu pārvadāšanai, pasažierim ir jāmaksā maksa par bagāžas lieko svaru neatkarīgi no tā, vai viņš ir izsmēlis viņam pienākošos brīvo limitu vai nē. Maksa par bagāžas lieko svaru tiek aprēķināta saskaņā arpapildus izmaksu tabulu..

Reģistrēšanās lidojumiem

Lidostā pase / bagāžas reģistrācija aviokompānijas Smartwings organizētajiem lidojumiem tiek veikta bez biļetēm.

Ēdināšana

Īso lidojumu laikā ēdināšanas pakalpojumi netiek sniegti, bet uzkodas vai dzērienus var iegādāties par maksu lidojumu laikā.

Ceļojums ar bērniem

 • Katram bērnam līdzi jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam – pasei (ceļojot ārpus Eiropas Savienības, pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus no atgriešanās dienas) vai personas apliecībai.
 • Saskaņā ar aviokompāniju "Travel Service" spēkā esošo kārtību bērniem līdz 2 gadu vecumam ir tiesības uz reģistrējamo bagāžu līdz 10 kg. Ja bērns ir vecāks par 2 gadiem, viņam tiek piešķirts tāds pats bagāžas ierobežojums kā pieaugušajam (saskaņā ar līgumā sniegto informāciju).
 • Viena bērna ratus bez maksas var pārvadāt viens pieaugušais. Pirms nogādāšanas bagāžas nodalījumā rati ir pienācīgi jāiepako. Pārvadājums ir iepriekš jāreģistrē pie bagāžas noformēšanas kopā ar čemodānu, vai arī to var nodot lidostas personālam lidostā, kā arī kontrolējamā teritorijā pirms iekāpšanas lidmašīnā. Rati parasti tiek atgriezti tikai pēc izkāpšanas no lidmašīnas,vai arī tos var paņemt kopā ar koferiem no bagāžas izsniegšanas joslas (atkarībā no attiecīgās lidostas).
 • Rokas bagāžā ir iespējams paņemt līdzi pārtiku bērniem, kas būs nepieciešama lidojuma laikā. Šķidrumu daudzums parasti ir ierobežots līdz 100 ml tilpumam (līdz 10 gab. burciņu, kuru kopējais tilpums nedrīkst pārsniegt 1 l). Lai pārvadātu lielāku daudzumu pusšķidrās pārtikas bērniem līdz divu gadu vecumam (oriģinālajā iepakojumā, atkarībā no lidojuma laikā nepieciešamā daudzuma), nepieciešams saņemt to robežsargu piekrišanu, kuri uzrauga reģistrācijas drošību. Lidostas darbinieki var pieprasīt aprūpētājam nogaršot bērnam paredzēto ēdienu. Modificētais piens lidojuma laikā jāpārvadā oriģinālajā iepakojumā pulvera veidā, kas atvieglos produkta identificēšanu. Lidmašīnā ir iespējams sazināties ar personālu, lai iegūtu karstu ūdeni piena pagatavošanai. Lielāka apjoma dzērienus un minerālūdeni var iegādāties beznodokļu veikalos ārpus reģistrācijas un kontrolpunkta, kā arī lidmašīnās.
 • Drošības apsvērumu dēļ lidmašīna nepiešķir atsevišķas sēdvietas bērniem līdz divu gadu vecumam, bet bērns ceļo sēžot aprūpētāja klēpī. Pēc iekāpšanas lidmašīnā aprūpētājam tiek piešķirtas īpašas jostas bērniem, kas tiek piestiprinātas pie vecāku jostām (gaisa kuģa personāls parādīs kā to izdarīt pirms lidojuma sākuma un, ja nepieciešams, palīdzēs). Katrā rindā ir tikai viena vieta ceļošanai ar bērnu līdz 2 gadu vecumam, tāpēc, ceļojot ar diviem bērniem līdz 2 gadu vecumam, viņu aprūpētājiem tiek piešķirtas vietas dažādās rindās. Lidmašīnās parasti ir vismaz viena tualete, kur ir iespējams bērniem ērti nomainīt autiņbiksītes. Bērniem, kas vecāki par 2 gadiem tiek piešķirtas atsevišķas sēdvietas. Lidmašīnas apkalpojošais personāls drošības apsvērumu dēļ bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem nedrīkst piešķirt sēdvietas, kas atrodas netālu no evakuācijas ceļiem.
 • Aviokompānijas "Travel Service" organizētajos lidojumos aizliegts ceļot bērniem līdz 6 gadu vecumam bez pieaugušo uzraudzības. Bērni vecumā no 6 līdz 11 gadiem var ceļot patstāvīgi, rezervējot pavadoņu palīdzības dienestu (pakalpojuma cena ir aptuveni 94 EUR vienā virzienā, kas jāmaksā lidostā bagāžas reģistrācijas laikā). Šo pakalpojumu var rezervēt iepriekš kā pakalpojumu Itaka ofisā, kur jums tiks lūgts aizpildīt īpašu anketu un noorganizēs bērna pavadīšanu, kā arī vajadzēs norādīt personas datus, kurš sagaidīs bērnu attiecīgajā galamērķa lidostā. Bērni vecumā no 12 līdz 17 gadiem var ceļot patstāvīgi. Pēc pieprasījuma ir iespējams iegādāties palīdzības pakalpojumus saskaņā ar iepriekš norādītajiem nosacījumiem.

Grūtniecēm

Grūtniecēm ir aizliegts lidot sākot no 34. grūtniecības nedēļas (no 28. grūtniecības nedēļas vairākums gadījumu). Grūtniecēm, kuras nevar uzrādīt ārsta apliecību vai citu dokumentu, kas apliecina grūtniecības ilgumu), ir aizliegts lidot ar lidmašīnu.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter