phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Mūsu virzieni>>

Miami

Īsumā par virzienu

 • ASV saulainākais štats
 • Miami - amerikāņu sapnis, kas piepildījies
 • Pasaulē slavenākās pludmales,kur atpūšas Holivudas zvaigznes!

Apskaties piedāvājumus

Atpūtas (7)

Holiday Inn Miami Beach - Oceanfront Holiday Inn Miami Beach - Oceanfront Amerikas Savienotās Valstis / Miami

1 759Eur
 • Netālu no slavenās Miami Beach
 • Ērta piekļuve sabiedriskajam transportam
 • "Holiday Inn" viesnīcu ķēde

Uma House by Yurbban South Beach Uma House by Yurbban South Beach Amerikas Savienotās Valstis / Miami

1 889Eur
 • Romantiskai atpūtai
 • Renovēta 2022. gadā
 • Stilīga un moderna

Pestana South Beach Art Deco Hotel Pestana South Beach Art Deco Hotel Amerikas Savienotās Valstis / Miami

1 919Eur
 • Moderns interjers
 • Baseins ar sauļošanās terasi
 • Velosipēdu nomas punkts
 • Tuvu apskates objektiem

Urbanica Euclid Hotel Urbanica Euclid Hotel Amerikas Savienotās Valstis / Miami

1 949Eur
 • Klusā, ekskluzīvā vietā
 • Tikai dažu soļu attālumā no pludmales
 • Gaumīgs interjera dizains

Novotel Miami Brickell Novotel Miami Brickell Amerikas Savienotās Valstis / Miami

2 029Eur
 • Romantiskai atpūtai
 • Netālu no Miami centra
 • “Novotel” viesnīcu ķēde

National Hotel Miami Beach An Adult Only Oceanfront Resort National Hotel Miami Beach An Adult Only Oceanfront Resort Amerikas Savienotās Valstis / Miami

2 339Eur
 • Tikai pieaugušajiem (21+)
 • Garākais baseins Miami Beach reģionā
 • Blakus pludmalei
 • Elegants un moderns interjers

Royal Palm South Beach Miami a Tribute Portfolio Resort Royal Palm South Beach Miami a Tribute Portfolio Resort Amerikas Savienotās Valstis / Miami

2 949Eur
 • Pie smilšu pludmales
 • Romantiskai atpūtai
 • Stilīgi numuri

Luksusa jahtas, miljonāru rezidences, debesskrāpji, plašas pludmales un vasara visa gada garumā. Piepildiet savu amerikāņu sapni un lidojiet uz Miami - brīnumu pilsētu saulainajā valstī.

SUNSHINE STATE
Amerikāņu stilā svētki? Atklājiet Floridu, kas pazīstama arī kā vārti uz Karību jūras reģionu. Tās simbols ir apelsīnu ziedi, un tā atrodas mazāk nekā 100 km attālumā no jūras. Pazīstami galamērķi ir pasaulē slavenākais atrakciju parks Walt Disney World Resort, pasaulē slavenākais kosmodroms Cape Canaveral, Florida Keys ar slavenāko Key West salu, kur dzīvoja un strādāja Ernests Hemingvejs, un, protams, Miami ar pasaulē slavenākajām pludmalēm.

WELCOME TO MIAMI
Slavenais nosaukums cēlies no Tekesta indiāņu vārda "mayami", kas nozīmē "salds ūdens". Šeit "auksts" nozīmē +20 °C, tāpēc visu gadu skaistās pludmales piesaista saules alkstošus atpūtniekus, bet biznesa rajona debesskrāpji kontrastē ar krāsainajām art deco stilā veidotajām ēkām. Miami ir pazīstama kā Latīņamerikas galvaspilsēta, un patiesībā tā atrodas tuvāk Havanai nekā valsts galvaspilsētai. Tās unikālo atmosfēru veido Karību jūras vieglums, Latīņamerikas temperaments, hipsteru noskaņa un milzīga bagātība.

PASTAIGAS AR ZVAIGZNĒM
Pirmā asociācija ar Miami? Protams, "Miami Vice", kulta seriāls no 80. gadiem. Krāšņā pilsēta ir ekranizēta neskaitāmās filmās. "Scarface" ar Al Pacino, "Ķermeņa sargs" ar Kevinu Kostneru, "Deksters", viena daļa no sērijas par aģentu 007 - "Casino Royale" ar Danielu Kreigu Džeimsa Bonda lomā - ir tikai daži piemēriem no aktieru karjeras šajā pilsētā. Nebrīnieties, ja, pastaigājoties pa Miami, sastapsieties aci pret aci ar kādu pasaulslavenu zvaigzni!

SOBE & OCEAN DRIVE
Miami ikona un kvintesence. "Ocean Drive" ir slavenā promenāde, kas stiepjas gar slaveno Dienvidu pludmales (South Beach, SoBe) piekrasti un apkaimi. Atlantijas okeāns, pludmale un raksturīgās, krāsainās glābēju būdiņas, kas kļuvušas par vēl vienu pilsētas simbolu, ir patiesi neaizmirstams skats. "SoBe” ir tikšanās vieta cilvēkiem no visas pasaules, kuri ierodas, lai piedalītos nebeidzamajā izklaidē. Tur ir restorāni, bāri, klubi, skaisti restaurētas Art Deco stilā ieturētas ēkas un fantastiskiem veikaliem.

IZMĒĢINIET FLORIBU VIRTUVES ĒDIENUS!
Tā ir īpaša virtuve, kas ir neparasts ēdienu apvienojums no visas pasaules ar spēcīgu Karību jūras reģiona akcentu. No milzīgiem burgeriem līdz izsmalcinātiem kubiešu ēdieniem, kas ir tikpat garšīgi kā pašā Havanā. Haitieši, jamaikieši un peruānieši ir arī ieveduši "savus" ēdienus. Eiropu pārstāv Itālija, Spānija, Francija un Vācija. Visur var nobaudīt café Cubano ("Kubas kafiju") - saldu un ļoti stipru espresso.

CARNIVAL FUN
Kruīzi ir gan floridiešu, gan tūristu iecienīts veids, kā pilnībā atpūsties un būt pilnīgi bezrūpīgiem. Miami ir viena no lielākajām kruīza kuģu ostām pasaulē. Populārākie maršruti ir uz Bahamu salām, Karību jūras reģionu un Meksiku. Neparasti pasaulslaveni galamērķi un skaistas ainavas. Dienas laikā dodieties ekskursijās, bet vakarā sāksies izklaides karnevāls. Tieši uz prestižās amerikāņu kruīza līnijas Carnival Cruise Jūs izbaudīsiet visu ceļojuma pa jūru ar prieku.

LITTLE HAVANA UN IELU MĀKSLA
Little Havana - ir viens no Miami atmosfēriskākajiem rajoniem. Jau gadu desmitiem šeit ierodas kubiešu imigranti, kuru liktenis ir savijies ar Floridas vēsturi. Šeit runā spāniski, un iedzīvotājiem ir kubiešu paražas. Mazās Havanas neparastā krāsu palete nozīmē, ka šeit joprojām ir daudz klubu un diskotēku. Ar krāsām kūsā arī Wynwood Walls mākslas kvartāls, kur izteiksmīgie un krāsainie grafiti, ko veidojuši daži no slavenākajiem ielu māksliniekiem, liek pievērst uzmanību.

PARKI UN PELIKĀNI
Miami ir vairāk nekā 800 parku, skaisti dārzi un tūkstošiem iespaidīgu palmu. Tā atrodas starp diviem nacionālajiem parkiem: Biskajinas nacionālais parks un Everglades nacionālais parks. Pirmajā atrodas mangrovju audzes un Biskaina līcis ar koraļļu rifu, kas ir lieliska vieta niršanai. Everglades var vērot savvaļas subtropu dabu,izbaiudīt fantastisku pārgājienu un apskatīties tūkstošiem aligatoru. Šeit ir arī 350 putnu sugas, tostarp visur sastopamie pelikāni, kurus bieži var sastapt pludmalēs.

RESURSI
Miami vienmēr ir piesaistījusi lielu naudu, māksliniekus, modeļus un tagad arī slavenības. Bagātākie un slavenākie dzīvo savās pasakainajās savrupmājās, un viņu īpašumu krāšņumu bieži vien var apskatīt tikai braucot ar laivu. Šeit statusu nosaka nevis automašīna, bet jahta. Modernas luksusa jahtas gaida Jūs ekskluzīvās jahtu piestātnēs, un par cenu labāk pat nedomājiet.

Gids: ITAKA Latvija Ceļojumu eksperts 24/7 (latviešu valodā): tūristi atrodoties Miami, lai uz vietas atrisinātu steidzamus jautājumus, var sazināties pa SOS tālruni, kas ir norādīts ceļošanas dokumentā. Pēc ierašanās Miami, tūristus sagaida angliski runājošs pārstāvis un pavada līdz transportlīdzeklim, kas aizvedīs viņus uz viesnīcu. Transfēra izbraukšanas no lidostas gaidīšanas laiks var ilgt līdz 1 stundai.

Vietējais laiks: UTC-4

Laika un datuma formāts: piemēram 17.15 - 5:15 PM, 2023.gada 1. oktobris - 10/01/23

Valoda: angļu

Vīza: Latvijas pilsoņi var ceļot uz ASV bez vīzas tūrisma un biznesa nolūkos, pirms ceļojuma reģistrējoties un saņemot apstiprinājumu no Elektroniskās ceļošanas atļaujas sistēmas (Electronic System for Travel Authorization jeb ESTA - https://lv.usembassy.gov/lv/visas-lv/). Pilsoņa pasei ir jābūt derīgai visu ceļojuma laiku.
Reģistrējoties sistēmā ESTA ar pasi, kuras derīguma termiņš beigsies tuvāko 90 dienu laikā, pozitīva lēmuma gadījumā ESTA atļaujas termiņš sakritīs ar pases derīguma termiņa datumu.
ASV bezvīzu programmas ietvaros ir iespējams ceļot tikai ar biometriskajām Latvijas pilsoņa pasēm, kas izdotas pēc 2007. gada 20. novembra un kuru mikroshēmā saglabāti personas rādītājpirkstu nospiedumi.
Personām, kas ASV ieceļo bezvīzu programmas ietvaros, ir rūpīgi jāseko līdzi uzturēšanās termiņam, kas pavadīts ASV, un stingri jāievēro imigrācijas noteikumi. Šī programma nosaka uzturēšanās iespējas ASV uz laiku līdz 90 dienām. Par ASV imigrācijas noteikumu pārkāpumiem tiek piemērots cietumsods, kam seko deportācija uz Latviju.
Latvijas nepilsoņiem ieceļošanai ASV ir nepieciešama vīza. Nepilsoņa pasei ieceļošanas brīdī ir jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus.

Valūta: ASV dolārs (USD)

Spriegums: A un B tips, spriegums 120 V, nepieciešams adapteris.

Cenas: Restorānos un kafejnīcās: kafija no USD 3, sviestmaize līdzņemšanai no USD 4, neliela pica no USD 5, maltītes komplekts ātrās ēdināšanas restorānā no USD 6, pamatēdiens no USD 11, alus no USD 5, dzēriens/kokteilis/aperitīvs no USD 6, pilnas vakariņas labā restorānā no USD 25. Lielveikalos: bulciņa no USD 0,40, ūdens (1,5 l) no USD 1,40, sula (1 l) no USD 2, piens (1 l) no USD 1,60, alus (0,33 l) no USD 1,50, dzeltenais siers (100g) no USD 3, šķiņķis (100g) no USD 1. Visos veikalos un restorānos (ja kartē nav norādīts citādi) iepriekš minētajām cenām jāpieskaita vietējais nodoklis. Katrā štatā ir atšķirīga nodokļa likme. Floridā veikalos pie cenām jāpieskaita 7% nodoklis. Piemēram: T-krekla cena uz cenu zīmes veikalā ir 10 USD, un, pieskaitot nodokli, pie kases maksājamā summa būs 10,70 USD.

Kredītkartes: Viens no populārākajiem norēķinu līdzekļiem viesnīcās un restorānos ir kredītkarte, bez kuras var būt grūti, piemēram, iznomāt automašīnu, iepirkties tiešsaistē vai rezervēt vietu restorānā. Dažās viesnīcās reģistrēšanās laikā var lūgt Jums nodot kredītkartes datus. Lai segtu viesnīcas izmaksas, var pieprasīt iemaksu no 50 līdz 200 ASV dolāriem.

Dzeramnauda: Papildu atmaksa Amerikas Savienotajās Valstīs ir ikdienas ieradums. Piemēram, restorānā dzeramnauda ir 15% no maltītes cenas. Atkarībā no restorāna tas var būt jau iekļauts maltītes cenā, kā norādīts ēdienkartē. Viesnīcās apkalpojošajam personālam ir pieņemts dot 1 USD dzeramnaudu (piemēram, par palīdzību ar bagāžu, autostāvvietu u. c.).

Iepirkšanās un suvenīri: Interesantus suvenīrus var atvest no jebkura ASV reģiona. Izsmalcināta vīna cienītājiem mēs iesakām iegādāties vīnus no Vašingtonas un Kalifornijas. Saldumu cienītājus ieinteresēs Ghirardelli vai Hershey šokolādes, bet grāmatu mīļotāji grāmatnīcās atradīs skaisti izdotus albumus. Amerikas Savienotajās Valstīs elektroniskās iekārtas ir salīdzinoši lētas. Par zemām cenām ir pieejami arī apģērbi, kosmētika, apakšveļa, ādas izstrādājumi un sporta inventārs. Pasaulslavenus zīmolus var iegādāties par daudz zemākām cenām nekā Eiropā. Alkoholiskie dzērieni ir pieejami no 21 gada vecuma. Alkohola lietošana un glabāšana līdz šim vecumam tiek bargi sodīta, ieskaitot arestu un apsūdzības par nelikumīgu alkohola glabāšanu un lietošanu.

Mērvienības: 1 jūdze – 1,609 km, 1 galons – 3,785 l.

Ko izmēģināt: Pretēji vispārpieņemtam uzskatam, amerikāņu virtuve ir daudzveidīga un garšīga. Tomēr vispopulārākās ir restorānu ķēdes. Floridā īpaši populāra ir kubiešu, Karību jūras virtuve, zivis un jūras veltes. Ir arī lieliski ielu ēdieni, burgeri un hotdogi. Mēs arī iesakām: T-Bone Ņujorkā, krēmveida Ņujorkas siera kūku, beigli ar pastrami, labāko Katz's Delicatessen Clam Chowder Bostonā, zivis un jūras veltes Floridā, Jambalaya Ņūorleānā. "Krabju kūka - fritītes ar krabju gaļu. Šokolādes pīrāgs, ābolu pīrāgs.


Aktuālā informācija par drošību valstī – https://www.mfa.gov.lv/

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter