phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Jaunumi>

Pirmais tiešais reiss uz Madagaskaru ar ITAKA Latvija

16.maijā Tūroperators ITAKA Latvija veica pirmo tiešo lidojumu uz Madagaskaru, Nosi-Be salu. Tas ir viens no pirmajiem lidojumiem ar ITAKA Latvija vasaras sezonas virzienā.

Pirmais tālsatiksmes čarterreiss tika veikts ar laineri Boeing 767 no Blue Panorama aviolīnijas. Lidmašīna ir piemērota 267 pasažieriem un var lidot vairāk kā 11 stundas bez uzpildes. Tāds lielisks lidmašīnas raksturojums dod fantastiskas iespējas piedāvāt virzienus, kuri ar Latvijas Tūroperatoriem iepriekš nebija iespējami. ITAKA Latvija čarterreisa lidmašīnai ir 2 klašu konfigurācija - biznesa klase un ekonomiskā klase, ko klienti atzinīgi novērtē.

Pirmā lidojuma pasažieri uz Nusi-Be salu piedalījās atklāšanas pasākumā, kas bija organizēts kopā ar Rīgas lidostu. Pasākuma gaitā bija iespējams vinnēt bezmaksas biļetes uz Grankanāriju – ITAKA Latvija 2019./2020. g. ziemas sezonas virzienu.

Kompānija ITAKA Latvija ir jauns Tūroperators Latvijas tirgū. Vasaras sezonā saviem klientiem piedāvājam 3 virzienus – Zakinfa, Albānija un Bodruma (Turcija). 3. maijā Tūroperators iesāka 2019./2020. g. Ziemas sezonas ceļojumu iepriekšpārdošanu uz Grankanāriju, Madeiru un jaunu virzienu Latvijas tirgū — Mērsa el Alemu (Ēģipte). Pēdējais virziens ir īpaši svarīgs, jo Latvijas tirgū lidojumi uz Ēģipti ir ļoti pieprasīti.

Svarīgi atzīmēt arī to, ka ITAKA Latvija klienti var doties arī uz ITAKA Lietuva piedāvātajiem virzieniem no Viļņas.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter