phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Papildu pakalpojumi>

Multi maiņas garantija

Multi maiņas garantija

Klientiem, kuri ir iegādājušies ceļojumu ar Multi maiņas garantiju, būs tiesības uz neierobežotu rezervācijas maiņu vismaz 20 dienas pirms izlidošanas. Šajā periodā jūs varēsiet mainīt izbraukšanas datumu (izmaiņas ir iespējamas tikai piedāvājumiem tajā pašā sezonā), ilgumu (izņemot maiņu uz īsāku ceļojuma ilgumu), virzienu, viesnīcu, numura tipu.

Pakalpojums: Bezmaksas (piedāvājums spēkā līdz 27.04.2023)

Nosacījumi:

  • Pakalpojums ir bezmaksas, rezervējot ceļojumu noteiktā akcijas laikā.
  • Veicot ceļojuma maiņu, tiek piemērotas cenas, kas ir spēkā izmaiņu veikšanas dienā.
  • Pēc tam, kad tiek mainīts ceļojums, saglabājot tādu pašu ceļotāju skaitu, jaunas rezervācijas izmaksas nevar būt zemākas par 10% nekā sākotnējā rezervācijā. Ja tiek mainīts piedāvājums, kas ir par 10% lētāks nekā sākotnējais pasūtījums, cena tiks koriģēta tā, lai cenas starpība nepārsniegtu 10% no sākotnējā pasūtījuma cenas.
  • Ja vēlaties atgriezt iepriekš izvēlēto pasūtījumu, kas pastāvēja pirms veiktajām izmaiņām saskaņā ar Multi garantijas noteikumiem, tiek piemērota sākotnējā cena, kas pastāvēja pirms izmaiņām.
  • Garantija attiecas tikai uz kompleksajiem ceļojumiem, kas tiek veikti ar tūrisma operatora "ITAKA Latvija" čarterreisiem.
  • Šī garantija neattiecas uz aviobiļetēm, apskates ceļojumiem vai piedāvājumiem, kas organizēti ar regulārām vai zemo cenu aviosabiedrībām, kā arī uz dinamiskajiem kompleksajiem ceļojumiem.

Īpaši atcelšanas nosacījumi:

  • Anulējot līgumu vairāk nekā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma datuma, anulācijas maksa būs tikai 10% no līguma vērtības, pat ja faktiskās izmaksas ir lielākas par 10%. Derīgs tikai čarterreisiem.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter