phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Papildu pakalpojumi>

Covid-19 maiņas garantija

Covid-19 maiņas garantija

Ja pirms došanās ceļojumā ar ITAKA Latvija tiek saņemta pozitīva atbilde no Covid-19 PCR vai antigēna laboratorijas testa vai ceļotājam tiek noteikta obligāta izolācija, šī garantija dod iespēju mainīt ceļojuma datumu un / vai virzienu uz vēlāku laiku.

Cena: 25 EUR/pers.

Nosacījumi:

  • Pakalpojumu var rezervēt ceļojuma rezervēšanas laikā.
  • Ceļotāji varēs izmantot šo garantiju, ja:
    a) Ja pirms ceļojuma sākuma viens no rezervācijas dalībniekiem tiks pakļauts obligātai izolācijai un tajā tiks iekļauts ceļojuma sākuma datums. Šajā gadījumā garantiju var piemērot visām pasūtījuma personām. Par ceļojuma atcelšanu ir jāpaziņo uzreiz pēc izolācijas noteikšanas - t.i. pasūtījums ir jāatceļ tajā pašā dienā, kad sākas izolācija. Ja izolācijas dēļ klients nevar iesniegt pieprasījumu par līguma izbeigšanu, šādu pieprasījumu var sniegt cits pilngadīgs dalībnieks.
    b) Ceļotājs ne vēlāk kā 72 stundas pirms ceļojuma sākuma veic Covid-19 PCR vai antigēna laboratorijas testu, ja tas būs pozitīvs un tā rezultātā nevarēs ceļot (svarīgs ir testa veikšanas laiks, nevis atbildes saņemšanas laiks). Šajā gadījumā garantiju var piemērot visām pasūtījuma personām. Par ceļojuma atcelšanu ir jāpaziņo uzreiz pēc izolācijas noteikšanas - t.i. pasūtījums ir jāatceļ tajā pašā dienā, kad sākas izolācija. Ja izolācijas dēļ klients nevar iesniegt pieprasījumu par līguma izbeigšanu, šādu pieprasījumu var sniegt cits pilngadīgs dalībnieks.
  • Covid-19 maiņas garantija ļauj pārskaitīt summu, kas samaksāta par atcelto rezervāciju, uz jauno izvēlēto ceļojumu. Izmaiņas ir iespējamas tikai tās pašas sezonas ceļojumam, un jaunais ceļojuma datums jāizvēlas 2 nedēļu laikā. Šo garantiju var pievienot visiem ceļojuma dalībniekiem tikai rezervācijas laikā, un tā netiek atcelta pēc pasūtījuma veikšanas.
  • Šī garantija neattiecas uz tiem, kas ir iegādājušies tikai aviobiļetes čarterreisos un regulāro reisu lidojumiem.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter