phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Mūsu virzieni>>

Korfu

Īsumā par virzienu

  • Kristāldzidra Jonijas jūra, zaigojoši zilā krāsā
  • Smaržīgi apelsīnu un citronu stādījumi
  • Kofru vecpilsēta ir pilna ar lieliskām senatnēm
  • Romantisks, leģendārs mīļotāju kanāls Sidārijā
  • Lieliska Ačilliona pils
  • Bijušā ķeizarienes Sissi vasaras rezidence

Apskaties piedāvājumus

Apbrīno ar krāsu un smaržu burvību. Kipru koku zaļumi ir savstarpēji saistīti ar spikeletu zeltu un apelsīnu un citronu stādījumu spilgto krāsu. Oleandera un apelsīnu ziedu smarža, stipras grieķu kafijas garša, putnu dziedāšana koku zaros, kā arī pludmales smalko smilšu žilbinošais baltums ir Korfu - Kerkira, Makris, Corcyra, Scheria, Drepane ... Ideāla vieta atpūtai.

Smalka brīze un saules stari ir atspoguļoti tirkīza, kristāldzidrā ūdenī, mazgājot šo Jonijas jūras salu. Korfu sala ir „Jonu salu karalis” ar dažādiem nosaukumiem un sarežģītu vēsturi. To aizturēja Odisēzi, un laipni iedzīvotāji viņam parādīja ceļu mājās. Šekspīrs bija fascinējis skaistās zaļās olīvu birzis, kas aprakstītas The Tempest spēlē. Darrells, iedvesmojoties no "apbrīnojamām ainavām", viņam veltīja vienu no savām grāmatām. Tās priekšrocības vērtēja arī spēcīgie valdnieki: Napoleons, Ķeizars Vilhelms II, kurš viņu apbalvoja ar savu vizīti. Džeimss Bonds izglāba pasauli šeit, un princis Čārlzs reizēm spēlē kriketu. Brīnišķīgais klimats, dabas skaistums un viesmīlīgie cilvēki veicina Korfu, kas ir viena no labprātāk apmeklētajām vietām Grieķijā.

Gids: tūristus apkalpo Lietuvas tūroperatora pārstāvis, kura uzdevums ir palīdzēt ierašanās, izlidošanas un uzturēšanās laikā, kā arī pieņemt vietējo ekskursiju pieteikumus.

Lidojuma laiks: Viļņa-Korfu – apm. 3 st. 15 min.

Vietējais laiks: Latvijas laiks.

Valoda: mūsdienu grieķu, varat sazināties arī angļu un vācu valodā.

Valūta: eiro (EUR).

Spriegums: 220 V.

Cenas viesnīcā un restorānā: pusdienas – apm. 25 EUR, alus - apm. 2 EUR, ūdens - apm. 1,5 EUR, kafija – apm. 3 EUR,  vīns - apm. 5 EUR.

Auto noma: no 40 EUR / dienā; benzīns - apm. 2 EUR / l.

Transports: no Korfu pilsētas var nokļūt mazākos rajonos ar autobusu, maksājot no 1,5 EUR; papildus autobusiem galvenais transportlīdzeklis ir taksometrs - maksā 2 EUR / 1 km.

Pludmales: smilšains - ziemeļos: Almiros, Roda Sidari, rietumu krastā: Agios Geordios, Pelekas un Glifada, dienvidos: Kavos; publiska, bezmaksas ieeja, pludmales serviss + lietussargs - apm. 8 EUR / dienā;

Tūrisma nodoklis: Obligāta maksa, ko iekasē klienti reģistratūrā reģistrēšanās vai izrakstīšanās laikā: 0,25-4 EUR / diennaktī / numurā / atkarībā no viesnīcas kategorijas; maksājums ievadīts no 01.01.2018.

Viesnīcas:                                      Apartamenti:
1* un 2* – 0,5 Eur/dienā                  1* un 2* – 0,25 Eur/dienā
3* – 1,5 Eur/dienā                           3* – 0,5 Eur/dienā
4* – 3 Eur/dienā                              4* – 1 Eur/dienā
5* – 4 Eur/dienā

Vietējās ekskursijas: vada vietējās ceļojumu aģentūras ar saviem nosacījumiem. Ekskursijas var netikt organizētas, ja ir mazs cilvēku skaits.

Aktuālā informācija par drošību valstī – https://www.mfa.gov.lv/


Aktuālā informācija par drošību valstī – https://www.mfa.gov.lv/

Korfu — izbraukšama uz salas galvaspilsētu apm. plkst. 9.00, kas noteikti pārsteigs katru tūristu ar interesantu arhitektūras un kultūras kombināciju. Pastaigājoties pa pilsētas šaurajām ieliņām, ir grūti noticēt, ka atrodaties Grieķijā. Programma ietver svarīgākās vecpilsētas apskates vietas: veco un jauno cietoksni, Sv. Spiridons ar relikvijām, rātsnams, sv. Teodora. Brīvais laiks iepirkties vai atpūsties zem slavenajām Spianada laukuma arkādēm. Ceļojums uz Kanoni pussalu, kas piedāvā gleznainu skatu uz Pontikonissi salu un Vlaherna templi, kas ir visizteiktākais Korfu salas simbols. Korfu ir viena no elegantākajām pilsētām Grieķijas salās, atrodas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Ekskursija us pusdienu. Cena - apm. 25 EUR, bērniem līdz 13 gadu vecumam - apm. 12 EUR.

Apkārt salu — viss, kas ir vērts apskatīt Korfu ekskursijas laikā uz skaistākajām un interesantākajām salas salām. Izbraukšama apm. pulksten 9.00, brauciens uz Gastouri, kur atrodas lieliska Ačillona pils. Bijušais Austsijas ķeizara Sissi vasaras rezidence, kas pazīstama ar saviem skaistajiem dārziem ar iespaidīgu grieķu dievu, gudro un mitoloģisko varoņu statuju kolekciju. Turklāt maršruts ved uz salas ziemeļrietumu krastu, līdz skaistākajam "piecu punktu" līcim Paleokastritsa. Šeit, vienā no kalniem, ir vissvarīgākais klosteris Korfu - Moni Theotoka un klostera ikonas muzejs. Brīvais laiks pusdienām vai peldēšana skaistos līčos. Ceļojums uz Bella Vista - pie novērošanas klāja, no kura paveras lielisks skats uz rietumu krastu. Ceļā uz Korfu raksturīgo Kumquat liķiera ražotni ir laiks degustācijai un iepirkšanās veikšanai. Pilnas dienas ekskursija. Cena - apm. 45 EUR, bērniem līdz 13 gadu vecumam - apm. 22 EUR (neietver ieejas biļeti uz Achillion Palace: apm. 5 EUR, bērniem, kas jaunāki par 6 gadiem, uzņemšana ir bezmaksas).

Kruīzs uz Paksosu - Antipaksosu — jūras reisi iriecienītas ekskursijas brīvdienu laikā - saule, jūras vabole, atsvaidzinoša peldēšana un skaistākas ainavas. Grieķija, kur simti kalnusalu iziet no zilās jūras, ir vispiemērotākā vieta šādai ekspedīcijai. Izbraukšana. 7.30, izeja no ostas, mīlēšanās ar skaistām ainavām. Mēs piepeldam pie Zilajām alām, kas paslēptas zemrietumu piekrastes savvaļas jūras kraujas. Paksosas salu apbur zaļa, mierīga un apburoša Gaisas osta. Antipaksosas jaunavu salu sauc parkaribu salu eksotiskajām ainavām. Viņas piekrastes tirkīzzilie un kristāliskie ūdeņi ir ideālas peldvietas, bet skaistie fotogrāfiski egūstekņi ir lieliska iespēja uztaisīt skaistas bildes. Ekskursija uz visu dienu. Cena - 40EUR, bērni līdz 13 gadiem - oks. 20 EUR.

Albānija — reiss tikai vienu stundu sadala Korfu no atšķirīgās Albānijas kultūras un ainavas - tā ir lieliska iespēja atvērt šo vēl noslēpumaino un nezināmo valsti. Izbraukšama apm. Plkst. 7.30. , nosēšanās uz kuģa Korfu ostā un reiss uz Sarandu. Brauciet ar tūristu autobusu uz seno Butrintes pilsētu, kas ierakstīta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, kas ir viena no vislabāk saglabātajām Vidusjūras baseina pilsētām. Programma ietver: seno teātri, romiešu pirtis un tempļu drupas. Ceļojums gar ezeru, kas ir slavens ar molusku audzēšanu. Pusdienas un brīvais laiks Sarandas pilsētā - slavenais kūrorts, kas atrodas gleznainā līcī. Pilnas dienas ekskursija. Cena - apm. 45 EUR, bērniem līdz 13 gadu vecumam - apm. 22 EUR (neietver: dzērienus vakariņām, ostas nodokli: 10 EUR, bērni līdz 2 gadiem nemaksā nodokļus, ekskursiju uz Burini un pusdienas: 20 EUR, bērni vecumā no 2 līdz 13 gadiem: 10 EUR); Nepieciešama pase vai ID.

Ali Paša pēdās — pilnas dienas ekskursija uz tikšanām ar nezināmu Ioaninas reģiona kultūru kontinentālajā Grieķijā un krāsainu Ali Paša personību, kas mēģināja izveidot albāņu-epiaņu valsti. Apmeklējot muzeju "Ioanina leo", vietu, kur viņš tika nogalināts, un viņa kapu. Ekskursija: Ioannina osta lielā ezera krastā, mošeja Aslan Pasha ar vietējo vēstures muzeju, Kale cietoksni un Bizantijas laikmeta baznīcu. Laivu brauciens uz Grieķijas vienīgo apdzīvoto salu uz ezera, kur ir neliela baznīca ar lieliskām freskām. Iepirkšanās laiks Ioanin, kas ir slavens ar savu skaisto sudraba trauku. Cena - apm. 60 EUR, bērni līdz 13 gadu vecumam - apm. 30 EUR (cenā nav iekļautas ieejas biļetes: apm. 10 EUR).

BBQ kruīze — lielisks kruīzs pa Korfu ziemeļaustrumu krastu tas ir laba iespēja laimīgai atpūtai, peldēties jūrā un sauļoties. Neparastas ainavas, kā arī unikāla iespēja apskatīt ekskluzīvākos īpašumus uz salas no jūras malas. Izbraukšana apm. Plkst. 9.00, Kalamaki pludmales apmeklējums ir lieliska vieta, kur atpūsties, smilšaina pludmale un kristāldzidrs ūdens. Garšīgi, tipiski grieķu grilēti ēdieni tiek pasniegti pludmalē. Cena - apm. 45 EUR, bērniem līdz 13 gadu vecumam - apm. 22 EUR (ieskaitot maltīti).

Ūdens atrakciju parks — izbraukšana apm. 9.30, ūdens atrakciju parka apmeklējums ir lieliska iespēja izklaidēt visu ģimeni. Cena - apm. 35 EUR, bērni līdz 13 gadu vecumam - apm. 28 EUR.

Vietējās ekskursijas — organizē vietējās ceļojumu aģentūras, ievērojot savus noteiktos noteikumus. Pastāv iespēja, ka maza interesentu skaita situācijā konkrēta ekskursija nenotiks.

Korfu — izbraukšama uz salas galvaspilsētu apm. plkst. 9.00, kas noteikti pārsteigs katru tūristu ar interesantu arhitektūras un kultūras kombināciju. Pastaigājoties pa pilsētas šaurajām ieliņām, ir grūti noticēt, ka atrodaties Grieķijā. Programma ietver svarīgākās vecpilsētas apskates vietas: veco un jauno cietoksni, Sv. Spiridons ar relikvijām, rātsnams, sv. Teodora. Brīvais laiks iepirkties vai atpūsties zem slavenajām Spianada laukuma arkādēm. Ceļojums uz Kanoni pussalu, kas piedāvā gleznainu skatu uz Pontikonissi salu un Vlaherna templi, kas ir visizteiktākais Korfu salas simbols. Korfu ir viena no elegantākajām pilsētām Grieķijas salās, atrodas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Ekskursija us pusdienu. Cena - apm. 25 EUR, bērniem līdz 13 gadu vecumam - apm. 12 EUR.

Apkārt salu — viss, kas ir vērts apskatīt Korfu ekskursijas laikā uz skaistākajām un interesantākajām salas salām. Izbraukšama apm. pulksten 9.00, brauciens uz Gastouri, kur atrodas lieliska Ačillona pils. Bijušais Austsijas ķeizara Sissi vasaras rezidence, kas pazīstama ar saviem skaistajiem dārziem ar iespaidīgu grieķu dievu, gudro un mitoloģisko varoņu statuju kolekciju. Turklāt maršruts ved uz salas ziemeļrietumu krastu, līdz skaistākajam "piecu punktu" līcim Paleokastritsa. Šeit, vienā no kalniem, ir vissvarīgākais klosteris Korfu - Moni Theotoka un klostera ikonas muzejs. Brīvais laiks pusdienām vai peldēšana skaistos līčos. Ceļojums uz Bella Vista - pie novērošanas klāja, no kura paveras lielisks skats uz rietumu krastu. Ceļā uz Korfu raksturīgo Kumquat liķiera ražotni ir laiks degustācijai un iepirkšanās veikšanai. Pilnas dienas ekskursija. Cena - apm. 45 EUR, bērniem līdz 13 gadu vecumam - apm. 22 EUR (neietver ieejas biļeti uz Achillion Palace: apm. 5 EUR, bērniem, kas jaunāki par 6 gadiem, uzņemšana ir bezmaksas).

Kruīzs uz Paksosu - Antipaksosu — jūras reisi iriecienītas ekskursijas brīvdienu laikā - saule, jūras vabole, atsvaidzinoša peldēšana un skaistākas ainavas. Grieķija, kur simti kalnusalu iziet no zilās jūras, ir vispiemērotākā vieta šādai ekspedīcijai. Izbraukšana. 7.30, izeja no ostas, mīlēšanās ar skaistām ainavām. Mēs piepeldam pie Zilajām alām, kas paslēptas zemrietumu piekrastes savvaļas jūras kraujas. Paksosas salu apbur zaļa, mierīga un apburoša Gaisas osta. Antipaksosas jaunavu salu sauc parkaribu salu eksotiskajām ainavām. Viņas piekrastes tirkīzzilie un kristāliskie ūdeņi ir ideālas peldvietas, bet skaistie fotogrāfiski egūstekņi ir lieliska iespēja uztaisīt skaistas bildes. Ekskursija uz visu dienu. Cena - 40EUR, bērni līdz 13 gadiem - oks. 20 EUR.

Albānija — reiss tikai vienu stundu sadala Korfu no atšķirīgās Albānijas kultūras un ainavas - tā ir lieliska iespēja atvērt šo vēl noslēpumaino un nezināmo valsti. Izbraukšama apm. Plkst. 7.30. , nosēšanās uz kuģa Korfu ostā un reiss uz Sarandu. Brauciet ar tūristu autobusu uz seno Butrintes pilsētu, kas ierakstīta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, kas ir viena no vislabāk saglabātajām Vidusjūras baseina pilsētām. Programma ietver: seno teātri, romiešu pirtis un tempļu drupas. Ceļojums gar ezeru, kas ir slavens ar molusku audzēšanu. Pusdienas un brīvais laiks Sarandas pilsētā - slavenais kūrorts, kas atrodas gleznainā līcī. Pilnas dienas ekskursija. Cena - apm. 45 EUR, bērniem līdz 13 gadu vecumam - apm. 22 EUR (neietver: dzērienus vakariņām, ostas nodokli: 10 EUR, bērni līdz 2 gadiem nemaksā nodokļus, ekskursiju uz Burini un pusdienas: 20 EUR, bērni vecumā no 2 līdz 13 gadiem: 10 EUR); Nepieciešama pase vai ID.

Ali Paša pēdās — pilnas dienas ekskursija uz tikšanām ar nezināmu Ioaninas reģiona kultūru kontinentālajā Grieķijā un krāsainu Ali Paša personību, kas mēģināja izveidot albāņu-epiaņu valsti. Apmeklējot muzeju "Ioanina leo", vietu, kur viņš tika nogalināts, un viņa kapu. Ekskursija: Ioannina osta lielā ezera krastā, mošeja Aslan Pasha ar vietējo vēstures muzeju, Kale cietoksni un Bizantijas laikmeta baznīcu. Laivu brauciens uz Grieķijas vienīgo apdzīvoto salu uz ezera, kur ir neliela baznīca ar lieliskām freskām. Iepirkšanās laiks Ioanin, kas ir slavens ar savu skaisto sudraba trauku. Cena - apm. 60 EUR, bērni līdz 13 gadu vecumam - apm. 30 EUR (cenā nav iekļautas ieejas biļetes: apm. 10 EUR).

BBQ kruīze — lielisks kruīzs pa Korfu ziemeļaustrumu krastu tas ir laba iespēja laimīgai atpūtai, peldēties jūrā un sauļoties. Neparastas ainavas, kā arī unikāla iespēja apskatīt ekskluzīvākos īpašumus uz salas no jūras malas. Izbraukšana apm. Plkst. 9.00, Kalamaki pludmales apmeklējums ir lieliska vieta, kur atpūsties, smilšaina pludmale un kristāldzidrs ūdens. Garšīgi, tipiski grieķu grilēti ēdieni tiek pasniegti pludmalē. Cena - apm. 45 EUR, bērniem līdz 13 gadu vecumam - apm. 22 EUR (ieskaitot maltīti).

Ūdens atrakciju parks — izbraukšana apm. 9.30, ūdens atrakciju parka apmeklējums ir lieliska iespēja izklaidēt visu ģimeni. Cena - apm. 35 EUR, bērni līdz 13 gadu vecumam - apm. 28 EUR.

Vietējās ekskursijas — organizē vietējās ceļojumu aģentūras, ievērojot savus noteiktos noteikumus. Pastāv iespēja, ka maza interesentu skaita situācijā konkrēta ekskursija nenotiks.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter