phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>> >Meklēšanas Rezultāti> >

Berberu vērtības

Piedāvājuma priekšrocības

 • Slavenākās Magribas pilsētas
 • Varenie Atlasa kalni
 • Noslēpumainas “kasbahas”
 • Marokas skaistākais ūdenskritums
 • Brokastis, pusdienas un vakariņas iekļautas cenā

Berberu vērtības Kodas: RAK1RAB

Maršruts
999PLN
Pieaugušie: 2 pēc programmas S. 23.11 – S. 30.11.24 (8 dienas)
Itaka

Berberu vērtības Kodas: RAK1RAB Maroka

Izvietojums kartē Maršruts

Marakeša • El Džadīda • Kasablanka • Rabata • Miknēsa • Mulaja Idrisa • Volubilisa • Fesa • Beni Mellala • Uzud ūdenskritums • Marakeša • Essauira • Marakeša

Fantastiska tikšanās ar bagāto Marokas kultūras mantojumu, Magribas reģiona slavenākajām pilsētām, bijušo “Saulrieta zemes” galvaspilsētu apmeklējumi. Marakeša - kā magnēts piesaista tūristus, kuri vēlas sajust īstu eksotiskās metropoles atmosfēru. Atlasa kalnu diženās ainavas, jautras kazas uz argāna kokiem un noslēpumainās “kasbahas” ir lieliski piemērotas fotografēšanai. Maršruts Marokā: aptuveni 1800 km.

Piedāvājuma apraksts

1. DIENA. MARRAKEŠA
Tiešais lidojums uz MARAKEŠU. Transfērs uz viesnīcu. Izmitināšana viesnīcā, vakariņas, nakšņošana.

2. DIENA. MARRAKEŠA (maršruts: aptuveni 50 km)
Brokastis. Ekskursija pa MARRAKEŠU, kādreizējo Marokas impērijas galvaspilsētu, ko dēvē par Dienvidu Pērli, ar tās okras krāsas ēkām un iespaidīgām pilsētas mūra sienām, kas datējamas ar 12. gadsimtu. Jūs apskatīsiet 19. gs. El-Bahia pili, kuru uzskata par visskaistāko pilsētas rezidenci; Majorelle dārzu ar slavenā modes dizainera Yves Saint-Laurent mājvietu un tropisko atmosfēru ar bugenvillijām, bambusiem, hibiskusiem un neskaitāmiem kaktusiem; 12. gadsimta Al-Qutubiyya mošeju (no ārpuses) - viena no lielākajām mošejām Rietumu islāmā, augstākā celtne Marrakešas Medīnā, pilsētas lepnums un ievērojama apskates vieta; Saadītu kapenes - bagātīgi dekorētu mauzoleju komplekss, kas datēts ar 16. gadsimtu. Pusdienas. Pastaiga pa UNESCO sarakstā iekļauto medīnu un Jamaa Al-Fna - Brīnumu laukumu. Tas ir lielākais laukums Marrakešas medīnā un arī lielākais pilsētas tūrisma objekts. Šeit var sastapt čūsku pavēlniekus, akrobātus, žonglierus, berberu leģendas un laimes pārdevējus. Vakarā laukums pamostas, pilns eksotisku skaņu, ritmu un smaržu. Vakariņas ar folkloras šovu autentiskajā Marokas restorānā. Atgriešanās viesnīcā, nakšņošana.

3. DIENA. MARRAKEŠA - KASABLANKA (maršruts: aptuveni 250 km)
Brokastis. Brauciens uz KASABLANKU - Marokas lielāko pilsētu un vienu no četrām lielākajām Āfrikas metropolēm, valsts ekonomisko galvaspilsētu. Jūs apskatīsiet Mohameda V laukumu - pilsētas administratīvo centru ar neomūrisma un art déco arhitektūru. Pēc tam brauciens gar Atlantijas okeāna krastmalu, un Hasana II mošejas apmeklējums. Mošeja ir modernākais musulmaņu templis Ziemeļāfrikā un trešā lielākā reliģiskā celtne pēc Mekas un Medīnas mošejām, kā arī ir pilsētas simbols. Tā ir iespaidīga savā krāšņumā, un tas ir pasaulē augstākais, bagātīgi dekorētais minarets, kas ir 200 metrus augsts. Brauciens uz Anfu – apdzīvotu rajonu, kas ir pilns ar greznām ēkām un skaistiem dārziem. Transfērs uz viesnīcu Kasablankā. Izmitināšana, vakariņas un nakšņošana.

4. DIENA. RABATA - MIKNĒSA - MULAJA IDRISA – VOLUBILISA (maršruts: aptuveni 275 km)
Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Brauciens uz RABATU, Marokas administratīvo galvaspilsētu. Apskates objekti: iespaidīgā karaļa pils ar krāšņajiem Bab ar-Rouah vārtiem, 44 metrus augstais Hasana Tornis - Marokas galvaspilsētas simbols, vienīgās 12. gs. nepabeigtās Hasana mošejas drupas; tradicionālajā marokāņu stilā celta Mohameda V mauzoleja apmeklējums, kurā atrodas valdnieka un viņa dēlu, tostarp iepriekšējā Marokas karaļa Hasana II, kapenes, un visbeidzot gleznainā Kazba Udaya ar monumentālajiem vārtiem un Andalūzijas Dārziem. Brauciens uz MIKNĒSU (MEKNES), UNESCO sarakstā iekļauto karalisko pilsētu, kas slavena ar savām grandiozajām pilsdrupām un ko dēvē par Marokas Versaļu. Pastaiga garām monumentālajiem Bab al-Mansour - vieniem no iespaidīgākajiem pilsētas vārtiem Marokā, pastaiga pa vecajiem nocietinājumu mūriem. Apmeklēsiet Moulay Ismail mauzoleju - kurš bija viens no nežēlīgākajiem sultāniem. Brauciens garām MULAJA IDRISA (MOULAY IDRISS) svētajai pilsētai, kas atrodas kalna virsotnē. Brauciens uz VOLUBILISU. Īsa ekskursija pa senās pilsētas drupām ar Marokas nozīmīgāko romiešu izrakumu kompleksu, kas iekļauts UNESCO sarakstā. Transfērs uz viesnīcu FESĀ, izmitināšana, vakariņas un nakšņošana.

5. DIENA. FESA
Brokastis. Pilnas dienas ekskursija pa FESU, vecāko un cienījamāko Sultān-pilsētu, Marokas reliģisko, kultūras un intelektuālo galvaspilsētu, tūkstoš mošeju pilsētu. Pastaigu ekskursija pa Fez El-Bali, 9000 līkumainu ieliņu labirintu, pastaiga pa vislabāko saglabājušos arābu medīnu pasaulē, kas atrodas UNESCO aizbildniecībā: Al-Karawijjin mošeja un Universitāte no 9. gs. (apskate no ārpuses) - vecākā Rietumu islāma pasaulē un visskaistāk izrotātā, kas spēj uzņemt līdz pat 20 000 dievlūdzēju, Šuvara (Chouwara Tannery) - visvairāk fotografētā vieta Fezā, kas pārsteidz ar savu krāsu bagātību, Al-Attarina Madrasah (ekskursija) - mauru arhitektūras pērle. Maršruts turpinās ap En- Nejjarine Laukumu, kas ir viena no patīkamākajām vietām Fēzā, ar En- Nejjarine strūklaku, kas celta 19. gadsimta vidū. Pastaiga pa krāšņo mūrēto Fez el-Jedid pilsētu ar Dar al-Makhzen, karalisko pili ar tās krāšņajiem vārtiem, kas ir izsmalcināti rotāti ar bagātīgu ornamentu un kaligrāfiju. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas, nakšņošana.

6. DIENA. BENI MELLALA - UZUD ŪDENSKRITUMS - MARRAKEŠA (maršruts: aptuveni 595 km)
Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Brauciens uz BENI MELLAL, nelielu pilsētiņu, kas atrodas olīvu birzs malā. Brauciens cauri Berberu ciematiem, kas slaveni ar saviem rokdarbiem, Marrakešas virzienā. Pa ceļam Jūs varēsiet ieraudzīt Vidējā Atlasa kalnu krāšņās ainavas. Pēc vēlēšanas, par papildu samaksu uz vietas (apmēram 15 EUR par personu): brauciens uz UZUD (Ouzoud) ūdenskritumu, kas ir viena no burvīgākajām vietām Marokā. Ūdens plūst no 110 m augstām ķieģeļ-sarkanām klintīm ar daudzām kaskādēm. Transfērs uz viesnīcu MARRAKEŠĀ, izmitināšana, vakariņas un nakšņošana.

7. DIENA. ESSAUIRA - MARRAKEŠA (maršruts: aptuveni 390 km)
Brokastis. Brauciens uz ESSAOUIRA - nostiprinātu ostas pilsētu, ko 15. gadsimta vidū dibināja portugāļi. Pastaiga pa kluso medinu, ko aizsargā UNESCO, šauru, līkumainu ieliņu ar burvīgām, balinātām mājām un daudziem veikaliņiem, kuros pārdod tūjas koka izstrādājumus, ar ko pilsēta ir slavena. Populārākais un fotogēniskākais apskates objekts, kas piesaista tūristus, ir masīvie pilsētas nocietinājumi gar Atlantijas okeāna piekrasti, no kuriem paveras krāšņs, patiesi kinematogrāfisks skats ("Debesu valstība", "Troņu spēle") uz Purpura salām (Purple Islands). Atgriešanās viesnīcā MARAKEŠĀ, vakariņas un nakšņošana.

8. DIENA.
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz lidostu. Tiešais lidojums uz Rīgu.

- Lidojums Rīga - Marrakeša - Rīga (ar regulāro reisu, iekļauti rokas bagāža un reģistrētā bagāža);
- Transfēri ar autobusu vai mikroautobusu;
- 7 naktis 3* viesnīcās;
- 2-vietīgi numuri (ar iespēju izvietot 1 papildu gultu) ar vannas istabu;
- Ēdināšana: 7 brokastis, 7 vakariņas, tostarp vienas vakariņas Marokāņu restorānā;
- ITAKA pārstāvja pakalpojumi.

1. Obligātās maksas uz vietas: ieejas biļetes un vietēja gida pakalpojumi - apmēram 145 EUR par personu; dzeramnauda
2. Tūrisma nodoklis no 1,5€ līdz 5€ par personu/diennaktī, atkarībā no viesnīcas kategorijas (apmaksa viesnīcā uz vietas).
3. Vīza: Latvijas pilsoņi Marokā var ieceļot bez vīzas un uzturēties valstī uz laiku līdz 3 mēnešiem pusgada laikā. Pasei jābūt derīgai vēl vismaz 6 mēnešus pēc plānotā brauciena beigām.
Latvijas nepilsoņiem ieceļošanai Marokā ir jānoformē vīza. Lūdzam griezties aģentūrā lai noformēt vīzu.
4. Pēc vēlēšanas, par papildu samaksu uz vietas (apmēram 15 EUR par personu): brauciens uz UZUD (Ouzoud) ūdenskritumu. Brauciens uz Uzud ūdenskritumu notiek tikai tad, ja laika apstākļi ir piemēroti.
5. Ceļojuma programma, objektu apmeklējuma kārtība, maksas objektu skaits, kā arī to izmaksas var mainīties.
6. Lai apmeklētu reliģiskos objektus, ir nepieciešams atbilstošs apģērbs: aizsegti ceļgali un pleci.

Informācija par reģionu

Maroka

Noslēpumainā Karaliste, kas pazīstama kā rietošās saules zeme, jau gadiem ilgi kā magnēts piesaista tūristus no visas pasaules. Tā intriģē ar savu kultūru daudzveidību, austrumniecisko arhitektūru, lieliskajām ainavām un noslēpumainajām "kasbaham". Piedāvātajā programmā ir iekļautas galvenās Marokas pērles.

EKSKURSIJAS PROGRAMMA:

1. DIENA. MARRAKEŠA
Tiešais lidojums uz MARAKEŠU. Transfērs uz viesnīcu. Izmitināšana viesnīcā, vakariņas, nakšņošana.
2. DIENA. MARRAKEŠA (maršruts: aptuveni 50 km)
Brokastis. Ekskursija pa MARRAKEŠU, kādreizējo Marokas impērijas galvaspilsētu, ko dēvē par Dienvidu Pērli, ar tās okras krāsas ēkām un iespaidīgām pilsētas mūra sienām, kas datējamas ar 12. gadsimtu. Jūs apskatīsiet 19. gs. El-Bahia pili, kuru uzskata par visskaistāko pilsētas rezidenci; Majorelle dārzu ar slavenā modes dizainera Yves Saint-Laurent mājvietu un tropisko atmosfēru ar bugenvillijām, bambusiem, hibiskusiem un neskaitāmiem kaktusiem; 12. gadsimta Al-Qutubiyya mošeju (no ārpuses) - viena no lielākajām mošejām Rietumu islāmā, augstākā celtne Marrakešas Medīnā, pilsētas lepnums un ievērojama apskates vieta; Saadītu kapenes - bagātīgi dekorētu mauzoleju komplekss, kas datēts ar 16. gadsimtu. Pusdienas. Pastaiga pa UNESCO sarakstā iekļauto medīnu un Jamaa Al-Fna - Brīnumu laukumu. Tas ir lielākais laukums Marrakešas medīnā un arī lielākais pilsētas tūrisma objekts. Šeit var sastapt čūsku pavēlniekus, akrobātus, žonglierus, berberu leģendas un laimes pārdevējus. Vakarā laukums pamostas, pilns eksotisku skaņu, ritmu un smaržu. Vakariņas ar folkloras šovu autentiskajā Marokas restorānā. Atgriešanās viesnīcā, nakšņošana.
3. DIENA. MARRAKEŠA - KASABLANKA (maršruts: aptuveni 250 km)
Brokastis. Brauciens uz KASABLANKU - Marokas lielāko pilsētu un vienu no četrām lielākajām Āfrikas metropolēm, valsts ekonomisko galvaspilsētu. Jūs apskatīsiet Mohameda V laukumu - pilsētas administratīvo centru ar neomūrisma un art déco arhitektūru. Pēc tam brauciens gar Atlantijas okeāna krastmalu, un Hasana II mošejas apmeklējums. Mošeja ir modernākais musulmaņu templis Ziemeļāfrikā un trešā lielākā reliģiskā celtne pēc Mekas un Medīnas mošejām, kā arī ir pilsētas simbols. Tā ir iespaidīga savā krāšņumā, un tas ir pasaulē augstākais, bagātīgi dekorētais minarets, kas ir 200 metrus augsts. Brauciens uz Anfu – apdzīvotu rajonu, kas ir pilns ar greznām ēkām un skaistiem dārziem. Transfērs uz viesnīcu Kasablankā. Izmitināšana, vakariņas un nakšņošana.
4. DIENA. RABATA - MIKNĒSA - MULAJA IDRISA – VOLUBILISA (maršruts: aptuveni 275 km)
Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Brauciens uz RABATU, Marokas administratīvo galvaspilsētu. Apskates objekti: iespaidīgā karaļa pils ar krāšņajiem Bab ar-Rouah vārtiem, 44 metrus augstais Hasana Tornis - Marokas galvaspilsētas simbols, vienīgās 12. gs. nepabeigtās Hasana mošejas drupas; tradicionālajā marokāņu stilā celta Mohameda V mauzoleja apmeklējums, kurā atrodas valdnieka un viņa dēlu, tostarp iepriekšējā Marokas karaļa Hasana II, kapenes, un visbeidzot gleznainā Kazba Udaya ar monumentālajiem vārtiem un Andalūzijas Dārziem. Brauciens uz MIKNĒSU (MEKNES), UNESCO sarakstā iekļauto karalisko pilsētu, kas slavena ar savām grandiozajām pilsdrupām un ko dēvē par Marokas Versaļu. Pastaiga garām monumentālajiem Bab al-Mansour - vieniem no iespaidīgākajiem pilsētas vārtiem Marokā, pastaiga pa vecajiem nocietinājumu mūriem. Apmeklēsiet Moulay Ismail mauzoleju - kurš bija viens no nežēlīgākajiem sultāniem. Brauciens garām MULAJA IDRISA (MOULAY IDRISS) svētajai pilsētai, kas atrodas kalna virsotnē. Brauciens uz VOLUBILISU. Īsa ekskursija pa senās pilsētas drupām ar Marokas nozīmīgāko romiešu izrakumu kompleksu, kas iekļauts UNESCO sarakstā. Transfērs uz viesnīcu FESĀ, izmitināšana, vakariņas un nakšņošana.
5. DIENA. FESA
Brokastis. Pilnas dienas ekskursija pa FESU, vecāko un cienījamāko Sultān-pilsētu, Marokas reliģisko, kultūras un intelektuālo galvaspilsētu, tūkstoš mošeju pilsētu. Pastaigu ekskursija pa Fez El-Bali, 9000 līkumainu ieliņu labirintu, pastaiga pa vislabāko saglabājušos arābu medīnu pasaulē, kas atrodas UNESCO aizbildniecībā: Al-Karawijjin mošeja un Universitāte no 9. gs. (apskate no ārpuses) - vecākā Rietumu islāma pasaulē un visskaistāk izrotātā, kas spēj uzņemt līdz pat 20 000 dievlūdzēju, Šuvara (Chouwara Tannery) - visvairāk fotografētā vieta Fezā, kas pārsteidz ar savu krāsu bagātību, Al-Attarina Madrasah (ekskursija) - mauru arhitektūras pērle. Maršruts turpinās ap En- Nejjarine Laukumu, kas ir viena no patīkamākajām vietām Fēzā, ar En- Nejjarine strūklaku, kas celta 19. gadsimta vidū. Pastaiga pa krāšņo mūrēto Fez el-Jedid pilsētu ar Dar al-Makhzen, karalisko pili ar tās krāšņajiem vārtiem, kas ir izsmalcināti rotāti ar bagātīgu ornamentu un kaligrāfiju. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas, nakšņošana.
6. DIENA. BENI MELLALA - UZUD ŪDENSKRITUMS - MARRAKEŠA (maršruts: aptuveni 595 km)
Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Brauciens uz BENI MELLAL, nelielu pilsētiņu, kas atrodas olīvu birzs malā. Brauciens cauri Berberu ciematiem, kas slaveni ar saviem rokdarbiem, Marrakešas virzienā. Pa ceļam Jūs varēsiet ieraudzīt Vidējā Atlasa kalnu krāšņās ainavas. Pēc vēlēšanas, par papildu samaksu uz vietas (apmēram 15 EUR par personu): brauciens uz UZUD (Ouzoud) ūdenskritumu, kas ir viena no burvīgākajām vietām Marokā. Ūdens plūst no 110 m augstām ķieģeļ-sarkanām klintīm ar daudzām kaskādēm. Transfērs uz viesnīcu MARRAKEŠĀ, izmitināšana, vakariņas un nakšņošana.
7. DIENA. ESSAUIRA - MARRAKEŠA (maršruts: aptuveni 390 km)
Brokastis. Brauciens uz ESSAOUIRA - nostiprinātu ostas pilsētu, ko 15. gadsimta vidū dibināja portugāļi. Pastaiga pa kluso medinu, ko aizsargā UNESCO, šauru, līkumainu ieliņu ar burvīgām, balinātām mājām un daudziem veikaliņiem, kuros pārdod tūjas koka izstrādājumus, ar ko pilsēta ir slavena. Populārākais un fotogēniskākais apskates objekts, kas piesaista tūristus, ir masīvie pilsētas nocietinājumi gar Atlantijas okeāna piekrasti, no kuriem paveras krāšņs, patiesi kinematogrāfisks skats ("Debesu valstība", "Troņu spēle") uz Purpura salām (Purple Islands). Atgriešanās viesnīcā MARAKEŠĀ, vakariņas un nakšņošana.
8. DIENA.
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz lidostu. Tiešais lidojums uz Rīgu.

IEKĻAUTS TŪRES MAKSĀ:
- Lidojums Rīga - Marrakeša - Rīga (ar regulāro reisu, iekļauti rokas bagāža un reģistrētā bagāža);
- Transfēri ar autobusu vai mikroautobusu;
- 7 naktis 3* viesnīcās;
- 2-vietīgi numuri (ar iespēju izvietot 1 papildu gultu) ar vannas istabu;
- Ēdināšana: 7 brokastis, 7 vakariņas, tostarp vienas vakariņas Marokāņu restorānā;
- ITAKA pārstāvja pakalpojumi.

PIEZĪMES:
1. Obligātās maksas uz vietas: ieejas biļetes un vietēja gida pakalpojumi - apmēram 145 EUR par personu; dzeramnauda
2. Tūrisma nodoklis no 1,5€ līdz 5€ par personu/diennaktī, atkarībā no viesnīcas kategorijas (apmaksa viesnīcā uz vietas).
3. Vīza: Latvijas pilsoņi Marokā var ieceļot bez vīzas un uzturēties valstī uz laiku līdz 3 mēnešiem pusgada laikā. Pasei jābūt derīgai vēl vismaz 6 mēnešus pēc plānotā brauciena beigām.
Latvijas nepilsoņiem ieceļošanai Marokā ir jānoformē vīza. Lūdzam griezties aģentūrā lai noformēt vīzu.
4. Pēc vēlēšanas, par papildu samaksu uz vietas (apmēram 15 EUR par personu): brauciens uz UZUD (Ouzoud) ūdenskritumu. Brauciens uz Uzud ūdenskritumu notiek tikai tad, ja laika apstākļi ir piemēroti.
5. Ceļojuma programma, objektu apmeklējuma kārtība, maksas objektu skaits, kā arī to izmaksas var mainīties.
6. Lai apmeklētu reliģiskos objektus, ir nepieciešams atbilstošs apģērbs: aizsegti ceļgali un pleci.

Piedāvājuma detaļas

 • Tikai dzīvošana
Cena/cilv.: 999eur Kopā Cenas detaļas 1 998 eur
Pasūtīt

Kontakti

 • 48 77 4476707
 • +371 60 00 32 32
 • I-V 10.00-18.00 VI Brīvdienas VII Brīvdienas

Dalieties

Facebook

Kādēļ ir vērts?

 1. Pilnas cenas — mūsu cenās neietilpst nekādi slēptie iekasējumi
 2. Ērtība — rezervējat

Drošība

Rezervācijas laikā dati tiek aizsargāti un šifrēti ar sertifikātu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter