phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>> >Meklēšanas Rezultāti> >

Islande - ledus un uguns zeme

Piedāvājuma priekšrocības

  • Peldēšanās ģeotermālajos avotos
  • Neparasti ledāji, vulkāni, geizeri un ūdenskritumi
  • Nepieradināta daba un apbrīnojamas baltās naktis
  • Nacionālais parks - islandiešu tautas šūpulis

Islande - ledus un uguns zeme Kodas: KEF1ISL

Maršruts
2 299PLN
Pieaugušie: 2 pēc programmas S. 20.07 – S. 27.07.24 (8 dienas)
Itaka

Islande - ledus un uguns zeme Kodas: KEF1ISL Islande

Izvietojums kartē Maršruts

Reikjavīka - Thingvellir Nacionālais Parks - Gullfoss - Lielais Geizers - Seljalandsfoss - Skógar - Skógafoss - Mýrdalsjökull - Dyrhólaey - Melna pludmale - Skaftafell Nacionālais Parks - Vatnajökull - Breiðamerkursandur - Jökulsárlón - Almannaskarð - Möðrudalur - Jökulsárgljúfur nacionālais parks - Dettifoss - Mývatn ezers - Goðafoss - Akureyri - Glaumbær - Deildartunguhver - Reykholt - Barnafoss - Hraunfossar - Reikjavīka - Blue lagoon

Islande ir dabas mīļotāju sapņu sala: svaigs gaiss, 10 000 šalkojošu ūdenskritumu, ledāji, upes, ezeri, līči, fjordi, vulkāni un debesu geizeri. Tā ir arī dzīvnieku mīļotāju paradīze, kur pie klintīm un saliņām pulcējas dažādi dzīvnieki. Lielas platības, kas klātas ar sūnām, zāli un ķērpjiem, kalpo kā ganības aitām un Islandes garspalvainajiem zirgiem, bet salu apskalojošos ūdeņos mīt dažādi jūras zīdītāji, tostarp vaļi, zobenvaļi, roņi. Vasarā saule spīd gandrīz 24 stundas diennaktī, sniedzot Jums nebeidzamas iespējas apbrīnot neskartās dabas skaistumu. Brauciena laikā Jūs gaida skaistas ainavas, Lielais geizers, slaveni ledāja ezeri, fantastiski ūdenskritumi un nacionālie parki ar endēmisku veģetāciju un savvaļas dzīvniekiem, kādu nav nekur citur pasaulē. Islande ir aizraujoša ne tikai ar saviem dabas brīnumiem, bet arī ar interesantajām paražām un iedzīvotāju draudzīgumu. Vikingu zeme, kas iemūžināta tūkstošiem sāgu, ļauj iepazīt visus dabas elementus: zemi, gaisu, ūdeni un uguni. Kopējais maršruta garums Islandē: apmēram 1900 km.

Piedāvājuma apraksts

1. DIENA.
Tikšanās lidostā. Lidojums uz Ķeblaviku Islandē. Izmitināšana viesnīcā. Nakšņošana.

2. DIENA. REIKJAVĪKA
Brokastis. Pastaigu ekskursija pa REIKJAVĪKU, pasaules ziemeļu galvaspilsētu, kas atrodas pie Faxaflói līča: Tjörnin ezera ar modernu rātsnamu, vecpilsēta ar parlamentu, katedrāli, operas namu un Austurvöllur laukumu, kā arī Halgrimur baznīcas* apmeklējums. Pilsētas virsotnē atrodas Esjas kalns (914 m virs jūras līmeņa). Brīvais laiks patstāvīgai ceļošanai. Atgriešanās viesnīcā, nakšņošana.

3. DIENA. THINGVELLIR NACIONĀLAIS PARKS - GULLFOS - LIELAIS GEIZERS
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Ceļojums pa Zelta apļa maršrutu uz Islandes dienvidu daļas galvenajiem dabas objektiem. Brauciens uz THINGVELLIR Nacionālo Parku, Islandes tautas šūpuli, kur pirmo reizi sanāca Islandes Altinga parlaments, kas ir viena no vecākajām parlamentārajām institūcijām pasaulē un darbojas vēl šodien. Senākais parks salā, kas atrodas pie lielākā dabiskā ezera, Thingvellir ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, pateicoties tā unikālajai ekosistēmai, skaistajai ainavai un vēsturiskajai nozīmei. Tas atrodas vietā, kur krustojas Eirāzijas un Ziemeļamerikas tektoniskās plātnes, radot seismisko un vulkānisko aktivitāti. Dodieties uz GULLFOS "zelta ūdenskritumu", kur ūdens no 32 metru augstuma plūst 2 km garā "baltās upes" aizā. Jūs varat nokļūt rokas stiepiena attālumā pie viena no Eiropas lielākajiem ūdenskritumiem un apbrīnot krītošās skaistās varavīksnes. Pārbrauciens uz Haukadalur (Sokolu ieleju) reģionu, kur atrodas LIELAIS GEIZERS, visu geizeru tēvs, kas plūst jau kopš 13. gadsimta. Parkā atrodas vairāki geizeri, kas magmas sakarsēto ūdeni un tvaika šalti met līdz pat 70 metru augstumam. Transfērs uz viesnīcu, izmitināšana, nakšņošana.

4. DIENA. SELJALANDSFOSS - SKÓGAR - SKOGAFOSS - MÝRDALSJÖKULL - DYRHÓLAEY - MELNĀ PLUDMALE
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens gar dienvidu piekrasti uz Seljalandsfosas ūdenskritumu, kas slavens ne tikai ar savu 60 metru augstumu, bet arī ar iespēju aiziet aiz tā kaskādēm un apbrīnot milzīgo ūdens sienu. Brauciens uz SKÓGAR, lai apmeklētu Islandes slavenāko folkloras muzeju, kurā papildus 6000 eksponātiem ir apskatāmi arī dažādi islandiešu lauku celtniecības paraugi. Pastaiga pie SKÓGAFOS ūdenskrituma, kur saskaņā ar leģendu aiz 60 metrus garas ūdens sienas slēpjas vikingu dārgums. Brauciens gar kalnu grēdu, kur atrodas draudīgais Ejafjadlajokudli vulkāns. Apmeklējiet Þorvaldseyri, vietu, kas saistīta ar vulkāna izvirdumu 2010. gadā. Brauciens garām MÝRDALSJÖKULL ledājam (596 km² ledus), kur atrodas guļošais milzenis, vecākais vulkāns uz salas - Katla. Pārbrauciens uz Islandes tālāko dienvidu punktu - DYRHÓLAEY ragu ar unikālo ledāja ainavu un no jūras paceļas bazalta kolonnas, vulkānisko salu paliekas. Pussalas centrālā iezīme ir milzīga melnas sasalušas lavas arka, kas ved dziļi uz Atlantijas okeānu. Pastaiga pa elpu aizraujošo MELNO PLUDMALI, kas ir visvairāk no jūras BREIÐAMERKURSANDUR uz dienvidiem esošais sauszemes punkts Islandes dienvidos. Transfērs ar autobusu uz viesnīcu, izmitināšana, nakšņošana.

5. DIENA. SKAFTAFELL NACIONĀLAIS PARKS - VATNAJÖKULL - BREIÐAMERKURSANDUR - JÖKULSÁRLÓN - ALMANNASKARÐ
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens cauri Mýrdalssandur, gravas, strautu un lavas lauku līdzenumam, kas stiepjas starp ledāju un Atlantijas okeānu, uz SKAFTAFELL NACIONĀLO PARKU, kas pārsteidz ar savu plašo teritoriju un neparastajiem dabas fenomeniem. Tuvojamies Vatnajökull ledāja robežai. Lai aizsargātu lielāko ledāju pasaulē, neskaitot Antarktikas un Grenlandes ledājus, 2008. gadā tika apvienoti Skaftafell un Jökulsárgljúfur nacionālie parki, izveidojot Vatnajökull Nacionālo Parku, kas ir lielākais Eiropā un aizņem 12% valsts teritorijas. Brauciens cauri smilšu BREIÐAMERKURSANDUR tuksnesim uz iespaidīgo JÖKULSÁRLÓN ledāja lagūnu - ezeru ar aisbergiem, Islandes visvairāk fotografēto dabas brīnumu. Pēc izvēles (par papildu samaksu uz vietas): izbrauciens pa ezeru starp milzīgiem mirdzošiem ledus bluķiem, kā Džeimsa Bonda filmā "Nākamās dienas sveiciens no nāves" vai "Lara Krofta, kapu laupītāja". Brauciens uz ALMANNASKARÐ kalniem Austrumu fjordos, kas ir viena no senākajām ģeoloģiskajām vietām Islandē, kur var apbrīnot pirms 20 miljoniem gadu veidojušās klintis un retus briežus. Transfērs ar autobusu uz viesnīcu, izmitināšana, nakšņošana.

6. DIENA. MÖÐRUDALUR - JÖKULSÁRGLJÚFUR NACIONĀLAIS PARKS - DETTIFOSS - MÝVATN EZERS
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens cauri MÖÐRUDALUR tuksnesim uz JÖKULSÁRGLJÚFUR NACIONĀLO PARKU, kur gleznainā kanjonā plūst DETTIFOSS - ūdenskritums ar augstāko plūdumu Eiropā. Pārbrauciens uz MÝVATN EZERU, kur atrodas visvairāk Islandes krāteru, karstie avoti un svaigi sacietējušas lavas lauki. Transfērs ar autobusu uz viesnīcu, izmitināšana, nakšņošana.

7. DIENA. GOÐAFOSS - AKUREYRI - GLAUMBÆR
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens uz GOÐAFOSS, "Dievu ūdenskritumu", kur Skjalfandafljot upe ieplūst gludas klinšainas teritorijas centrā. Ūdenskritumam ir vēsturiska nozīme: kad Islande pieņēma kristietību, Islandes parlamenta priekšsēdētājs Altings iemeta Godafosa ūdeņos pagānu elku statujas. Pastaiga pa AKUREYRI ielām, kas atrodas Islandes garākā fjorda Eyjafjörður dzīlēs, un tiek uzskatīta par Islandes ziemeļu galvaspilsētu. Brīvais laiks. Pēc izvēles (par papildu maksu uz vietas): vaļu vērošana. Brauciens cauri kalnainajam reģionam uz piekrasti, kur tiek audzēti Islandes zirgi. Pa ceļam apmeklējiet GLAUMBÆR*, kur atrodas interesanta kūdras māju apmetne. Transfērs ar autobusu uz viesnīcu, izmitināšana, nakšņošana.

8. DIENA. DEILDARTUNGUHVER - REYKHOLT - BARNAFOSS - HRAUNFOSSAR - REIKJAVĪKA - ZILĀ LAGŪNA
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens uz DEILDARTUNGUHVER - lielāko termālo avotu Eiropā, no kura katru sekundi izplūst gandrīz 180 l 100°C ūdens. Brauciens uz REYKHOLT ciematu, bijušo Islandes politisko un zinātnisko centru, kur dzīvojis slavenais islandiešu dzejnieks un politiķis Snoris Sturlusons. Brauciens uz Húsafell, pie krāšņajiem lavas ūdenskritumiem BARNAFOSS un HRAUNFOSSAR, ar 100 iespaidīgām kaskādēm, kuru ūdeņi pār sasalušo lavu izplūst Kvitas upes tirkīza aizā. Tiem, kas vēlas (par papildu samaksu uz vietas): brauciens uz ZILĀS LAGŪNAS ūdeņiem un peldēšanās Islandes slavenākajos ģeotermālajos avotos, kuru ūdens nāk no 2000 metru dziļuma un kam piemīt dziedinošas un relaksējošas īpašības. Ūdens intensīvi zilā krāsa krasi kontrastē ar lavas laukiem. Transfērs uz lidostu. Lidojums uz Rīgu.

- Lidojums Rīga - Ķeblavika - Rīga (ar regulārajiem reisiem, iekļauta rokas bagāža un reģistrētā bagāža);
- Transfēri ar autobusu uz vietas;
- Izmitināšana: 7 naktis tūrisma klases viesnīcās un lauku saimniecībās brauciena laikā, divvietīgos numuros ar vannas istabu;
- Ēdināšana: 7 brokastis;
- Ekskursiju programma;
- ITAKA pārstāvja pakalpojumi uz vietas.

1. Obligātās maksas uz vietas: dzeramnauda: aptuveni 40 EUR.
2. Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem nav nepieciešama ieceļošanas vīza, uzturoties valstī līdz 3 mēnešiem 6 mēnešu periodā. Dokumenta derīguma termiņam ir jābūt vismaz 3 mēneši pirms izceļošanas no valsts. Latvijas pilsoņi var ieceļot Islandē ar eID karti, savukārt nepilsoņiem ceļošanai ir nepieciešama pase.
3. Ar zvaigznīti (*) atzīmēto apskates objektu ieejas biļetes: līdz EUR 60/personai (apmaksa notiek uz vietas, cenas var mainīties atkarībā no sezonas).
4. Papildu maksas (ekskursijas pēc izvēles):
- Zilā lagūna: apmēram 95 EUR (pieejama dvieļu noma: apm. 5 EUR);
- kruīzs pa ledus ezeru Jökulsárlón: apmēram 70 EUR;
- vaļu vērošana: apmēram 105 EUR (min. 15 personas).
5. Ceļojuma programma, objektu apmeklējuma kārtība, maksas objektu skaits, kā arī to izmaksas var mainīties.

Informācija par reģionu

Islande

Islande ir sapņu sala dabas mīļotājiem: svaigs gaiss, 10 000 ūdenskritumu, ledāji, upes, ezeri, līči, fjordi, vulkāni un geizeri. Vasarā saule spīd gandrīz 24 stundas diennaktī, tāpēc Jūs varat bezgalīgi apbrīnot dabas skaistumu.

CEĻOJUMU PROGRAMMA:
1. DIENA.
Tikšanās lidostā. Lidojums uz Ķeblaviku Islandē. Izmitināšana viesnīcā. Nakšņošana.
2. DIENA. REIKJAVĪKA
Brokastis. Pastaigu ekskursija pa REIKJAVĪKU, pasaules ziemeļu galvaspilsētu, kas atrodas pie Faxaflói līča: Tjörnin ezera ar modernu rātsnamu, vecpilsēta ar parlamentu, katedrāli, operas namu un Austurvöllur laukumu, kā arī Halgrimur baznīcas* apmeklējums. Pilsētas virsotnē atrodas Esjas kalns (914 m virs jūras līmeņa). Brīvais laiks patstāvīgai ceļošanai. Atgriešanās viesnīcā, nakšņošana.
3. DIENA. THINGVELLIR NACIONĀLAIS PARKS - GULLFOS - LIELAIS GEIZERS
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Ceļojums pa Zelta apļa maršrutu uz Islandes dienvidu daļas galvenajiem dabas objektiem. Brauciens uz THINGVELLIR Nacionālo Parku, Islandes tautas šūpuli, kur pirmo reizi sanāca Islandes Altinga parlaments, kas ir viena no vecākajām parlamentārajām institūcijām pasaulē un darbojas vēl šodien. Senākais parks salā, kas atrodas pie lielākā dabiskā ezera, Thingvellir ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, pateicoties tā unikālajai ekosistēmai, skaistajai ainavai un vēsturiskajai nozīmei. Tas atrodas vietā, kur krustojas Eirāzijas un Ziemeļamerikas tektoniskās plātnes, radot seismisko un vulkānisko aktivitāti. Dodieties uz GULLFOS "zelta ūdenskritumu", kur ūdens no 32 metru augstuma plūst 2 km garā "baltās upes" aizā. Jūs varat nokļūt rokas stiepiena attālumā pie viena no Eiropas lielākajiem ūdenskritumiem un apbrīnot krītošās skaistās varavīksnes. Pārbrauciens uz Haukadalur (Sokolu ieleju) reģionu, kur atrodas LIELAIS GEIZERS, visu geizeru tēvs, kas plūst jau kopš 13. gadsimta. Parkā atrodas vairāki geizeri, kas magmas sakarsēto ūdeni un tvaika šalti met līdz pat 70 metru augstumam. Transfērs uz viesnīcu, izmitināšana, nakšņošana.
4. DIENA. SELJALANDSFOSS - SKÓGAR - SKOGAFOSS - MÝRDALSJÖKULL - DYRHÓLAEY - MELNĀ PLUDMALE
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens gar dienvidu piekrasti uz Seljalandsfosas ūdenskritumu, kas slavens ne tikai ar savu 60 metru augstumu, bet arī ar iespēju aiziet aiz tā kaskādēm un apbrīnot milzīgo ūdens sienu. Brauciens uz SKÓGAR, lai apmeklētu Islandes slavenāko folkloras muzeju, kurā papildus 6000 eksponātiem ir apskatāmi arī dažādi islandiešu lauku celtniecības paraugi. Pastaiga pie SKÓGAFOS ūdenskrituma, kur saskaņā ar leģendu aiz 60 metrus garas ūdens sienas slēpjas vikingu dārgums. Brauciens gar kalnu grēdu, kur atrodas draudīgais Ejafjadlajokudli vulkāns. Apmeklējiet Þorvaldseyri, vietu, kas saistīta ar vulkāna izvirdumu 2010. gadā. Brauciens garām MÝRDALSJÖKULL ledājam (596 km² ledus), kur atrodas guļošais milzenis, vecākais vulkāns uz salas - Katla. Pārbrauciens uz Islandes tālāko dienvidu punktu - DYRHÓLAEY ragu ar unikālo ledāja ainavu un no jūras paceļas bazalta kolonnas, vulkānisko salu paliekas. Pussalas centrālā iezīme ir milzīga melnas sasalušas lavas arka, kas ved dziļi uz Atlantijas okeānu. Pastaiga pa elpu aizraujošo MELNO PLUDMALI, kas ir visvairāk no jūras BREIÐAMERKURSANDUR uz dienvidiem esošais sauszemes punkts Islandes dienvidos. Transfērs ar autobusu uz viesnīcu, izmitināšana, nakšņošana.
5. DIENA. SKAFTAFELL NACIONĀLAIS PARKS - VATNAJÖKULL - BREIÐAMERKURSANDUR - JÖKULSÁRLÓN - ALMANNASKARÐ
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens cauri Mýrdalssandur, gravas, strautu un lavas lauku līdzenumam, kas stiepjas starp ledāju un Atlantijas okeānu, uz SKAFTAFELL NACIONĀLO PARKU, kas pārsteidz ar savu plašo teritoriju un neparastajiem dabas fenomeniem. Tuvojamies Vatnajökull ledāja robežai. Lai aizsargātu lielāko ledāju pasaulē, neskaitot Antarktikas un Grenlandes ledājus, 2008. gadā tika apvienoti Skaftafell un Jökulsárgljúfur nacionālie parki, izveidojot Vatnajökull Nacionālo Parku, kas ir lielākais Eiropā un aizņem 12% valsts teritorijas. Brauciens cauri smilšu BREIÐAMERKURSANDUR tuksnesim uz iespaidīgo JÖKULSÁRLÓN ledāja lagūnu - ezeru ar aisbergiem, Islandes visvairāk fotografēto dabas brīnumu. Pēc izvēles (par papildu samaksu uz vietas): izbrauciens pa ezeru starp milzīgiem mirdzošiem ledus bluķiem, kā Džeimsa Bonda filmā "Nākamās dienas sveiciens no nāves" vai "Lara Krofta, kapu laupītāja". Brauciens uz ALMANNASKARÐ kalniem Austrumu fjordos, kas ir viena no senākajām ģeoloģiskajām vietām Islandē, kur var apbrīnot pirms 20 miljoniem gadu veidojušās klintis un retus briežus. Transfērs ar autobusu uz viesnīcu, izmitināšana, nakšņošana.
6. DIENA. MÖÐRUDALUR - JÖKULSÁRGLJÚFUR NACIONĀLAIS PARKS - DETTIFOSS - MÝVATN EZERS
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens cauri MÖÐRUDALUR tuksnesim uz JÖKULSÁRGLJÚFUR NACIONĀLO PARKU, kur gleznainā kanjonā plūst DETTIFOSS - ūdenskritums ar augstāko plūdumu Eiropā. Pārbrauciens uz MÝVATN EZERU, kur atrodas visvairāk Islandes krāteru, karstie avoti un svaigi sacietējušas lavas lauki. Transfērs ar autobusu uz viesnīcu, izmitināšana, nakšņošana.
7. DIENA. GOÐAFOSS - AKUREYRI - GLAUMBÆR
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens uz GOÐAFOSS, "Dievu ūdenskritumu", kur Skjalfandafljot upe ieplūst gludas klinšainas teritorijas centrā. Ūdenskritumam ir vēsturiska nozīme: kad Islande pieņēma kristietību, Islandes parlamenta priekšsēdētājs Altings iemeta Godafosa ūdeņos pagānu elku statujas. Pastaiga pa AKUREYRI ielām, kas atrodas Islandes garākā fjorda Eyjafjörður dzīlēs, un tiek uzskatīta par Islandes ziemeļu galvaspilsētu. Brīvais laiks. Pēc izvēles (par papildu maksu uz vietas): vaļu vērošana. Brauciens cauri kalnainajam reģionam uz piekrasti, kur tiek audzēti Islandes zirgi. Pa ceļam apmeklējiet GLAUMBÆR*, kur atrodas interesanta kūdras māju apmetne. Transfērs ar autobusu uz viesnīcu, izmitināšana, nakšņošana.
8. DIENA. DEILDARTUNGUHVER - REYKHOLT - BARNAFOSS - HRAUNFOSSAR - REIKJAVĪKA - ZILĀ LAGŪNA
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens uz DEILDARTUNGUHVER - lielāko termālo avotu Eiropā, no kura katru sekundi izplūst gandrīz 180 l 100°C ūdens. Brauciens uz REYKHOLT ciematu, bijušo Islandes politisko un zinātnisko centru, kur dzīvojis slavenais islandiešu dzejnieks un politiķis Snoris Sturlusons. Brauciens uz Húsafell, pie krāšņajiem lavas ūdenskritumiem BARNAFOSS un HRAUNFOSSAR, ar 100 iespaidīgām kaskādēm, kuru ūdeņi pār sasalušo lavu izplūst Kvitas upes tirkīza aizā. Tiem, kas vēlas (par papildu samaksu uz vietas): brauciens uz ZILĀS LAGŪNAS ūdeņiem un peldēšanās Islandes slavenākajos ģeotermālajos avotos, kuru ūdens nāk no 2000 metru dziļuma un kam piemīt dziedinošas un relaksējošas īpašības. Ūdens intensīvi zilā krāsa krasi kontrastē ar lavas laukiem. Transfērs uz lidostu. Lidojums uz Rīgu.

IEKĻAUTS TŪRES MAKSĀ:
- Lidojums Rīga - Ķeblavika - Rīga (ar regulārajiem reisiem, iekļauta rokas bagāža un reģistrētā bagāža);
- Transfēri ar autobusu uz vietas;
- Izmitināšana: 7 naktis tūrisma klases viesnīcās un lauku saimniecībās brauciena laikā, divvietīgos numuros ar vannas istabu;
- Ēdināšana: 7 brokastis;
- Ekskursiju programma;
- ITAKA pārstāvja pakalpojumi uz vietas.

PIEZĪMES:
1. Obligātās maksas uz vietas: dzeramnauda: aptuveni 40 EUR.
2. Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem nav nepieciešama ieceļošanas vīza, uzturoties valstī līdz 3 mēnešiem 6 mēnešu periodā. Dokumenta derīguma termiņam ir jābūt vismaz 3 mēneši pirms izceļošanas no valsts. Latvijas pilsoņi var ieceļot Islandē ar eID karti, savukārt nepilsoņiem ceļošanai ir nepieciešama pase.
3. Ar zvaigznīti (*) atzīmēto apskates objektu ieejas biļetes: līdz EUR 60/personai (apmaksa notiek uz vietas, cenas var mainīties atkarībā no sezonas).
4. Papildu maksas (ekskursijas pēc izvēles):
- Zilā lagūna: apmēram 95 EUR (pieejama dvieļu noma: apm. 5 EUR);
- kruīzs pa ledus ezeru Jökulsárlón: apmēram 70 EUR;
- vaļu vērošana: apmēram 105 EUR (min. 15 personas).
5. Ceļojuma programma, objektu apmeklējuma kārtība, maksas objektu skaits, kā arī to izmaksas var mainīties.

Piedāvājuma detaļas

  • Tikai dzīvošana
Cena/cilv.: 2 299eur Kopā Cenas detaļas 4 598 eur
Pasūtīt

Kontakti

  • 48 77 4476707
  • +371 60 00 32 32
  • I-V 10.00-18.00 VI Brīvdienas VII Brīvdienas

Dalieties

Facebook

Kādēļ ir vērts?

  1. Pilnas cenas — mūsu cenās neietilpst nekādi slēptie iekasējumi
  2. Ērtība — rezervējat

Drošība

Rezervācijas laikā dati tiek aizsargāti un šifrēti ar sertifikātu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter