phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>> >Meklēšanas Rezultāti>

Zelta Budas bambusa laivas

Piedāvājuma priekšrocības

  • Lieliski Taizemes vēstures pieminekļi
  • Džungļi un romantiskās Ajutaja drupas
  • Taizemes slavenākais peldošais tirgus
  • Nacionālo parku eksotiskās ainavas
  • Atpūta Krabi skaistajās pludmalēs

Zelta Budas bambusa laivas Kodas: BKK1LOD

Maršruts
PLN
Itaka

Zelta Budas bambusa laivas Kodas: BKK1LOD

Izvietojums kartē Maršruts

Bangkoka • Bang Pa-in • Ajutaja • Kančanaburi • Kvai upe • Elephant Haven ziloņu rezervāts • Nacionālais Parks Erawan • Peldošais tirgus Damnoen Saduak • Hua Hin • Čumpon • Nacionālais Parks Sam Roi Jot Mountain • Nacionālais Parks Soko Hills • Krabi • BangkokaFantastiskas dabas ainavas, eksotiskie nacionālie parki un krāšņi vēstures pieminekļi - tā ir daudzveidīgā Taizeme! Programmas laikā Jūs apmeklēsiet Bangkoku ar tās krāšņajiem tempļiem, Ajutaja un slaveno peldošo tirgu Damnoen Saduak, kas ir pārpildīts ar krāsām un aromātiem. Ceļojuma laikā izbrauksiet ar tradicionālo laivu pa Čao Fraja upi un Bangkokas kanāliem. Aizraujošs izbrauciens ar motorlaivu pa ezeru ar gleznainajiem klinšu veidojumiem Soko kalnu nacionālajā parkā (Soko Hills National Park). Ekskursija noslēgsies ar relaksējošu atpūtu Krabi skaistajās pludmalēs. Maršruts Taizemē: aptuveni 2000 km (ar iekšējo lidojumu).

Piedāvājuma apraksts

1. DIENA.
Tikšanās lidostā. Lidojums uz Taizemi.

2. DIENA. BANGKOKA
Ielidošana BANGKOKĀ. Tikšanās ar vietējo gidu lidostā. Transfērs uz viesnīcu. Izmitināšana, nakšņošana. Pēc vēlēšanās (par papildu samaksu uz vietas): vakariņas viesnīcas Baiyoke Sky Hotel 78. stāva restorānā, no kura paveras panorāmas skats uz pilsētu. Pēc tam pastaiga pa slaveno Khao San ielu. Atgriešanās viesnīcā, nakšņošana.

3. DIENA. BANGKOKA
Brokastis. Ekskursija pa BANGKOKAS interesantākajām vietām. Zelta Budas tempļa apmeklēšana, ar visā pasaulē slaveno Budas statuju, kas izgatavota no tīra zelta. Pēc tam dosieties uz Guļošā Budas templi, kurā atrodas milzīga 46 metrus gara Budas statuja. Apskatīsiet slaveno Smaragda Budas templi un Karalisko pili. Pēc vēlēšanās (par papildu samaksu uz vietas): izbrauciens ar laivu uz Thonburi - Bangkokas daļu, kas atrodas upes rietumu krastā. Apskatīsiet simtiem koka māju, kas uzceltas uz pāļiem, un vietējo iedzīvotāju vienkāršo dzīvesveidu. Pēcpusdienā atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās (par papildu samaksu uz vietas): vakara ekskursija ar tuk-tuk. Apmeklēsiet dažas vēsturiskas vietas Bangkokā, pēc tam dosieties uz China Town. Nogaršosiet autentisku ielas ēdienu divās dažādās vietās, kur tiek pasniegti isajiešu ēdieni un ceptas rīsu nūdeles ar olām.

4. DIENA. BANGKOKA – AJUTAJA - KANČANABURI - KVAI UPE (maršruts: aptuveni 200 km)
Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Karaļa vasaras rezidences BANG PA-IN, netālu no Bangkokas, apmeklējums. Transfērs uz Ajutaju, bijušo Taizemes galvaspilsētu. Apmeklēsiet gleznainas pilsdrupas un tempļus. Pilsēta piedzīvoja uzplaukuma periodu no 14. gadsimta vidus līdz 18. gadsimtam, kad tā bija viena no bagātākajām un varenākajām pilsētām Āzijā. Tajā atradās vairāk nekā 2000 apzeltītu tempļu, kuru krāšņumu varēja redzēt daudzu kilometru attālumā. Pēc tam dosieties uz KANČANABURI. Brīvais laiks pie slavenā tilta pāri KVAI upi. Nakšņošana viesnīcā Kvai upes krastā, tropisko augu ieskautā vietā.

5. DIENA. ERAWAN NACIONĀLAIS PARKS - ELEPHANT HAVEN ZILOŅU REZERVĀTS - WAM PHO BRIDGE - KANČANABURI (maršruts: aptuveni 160 km)
Brokastis. ERAWAN NACIONĀLĀ PARKA apmeklējums. Īsa pastaiga līdz gleznainam ūdenskritumam, kas sastāv no 7 līmeņiem. Brīvs laiks peldēšanai kristāldzidrā ūdenī. Bambusa plostu brauciens pa Kvai upi. Pēc tam ELEPHANT HAVEN ziloņu rezervāta apmeklējums, kur varēsiet redzēt kā šie apbrīnojamie dzīvnieki uzvedas savā dabiskajā vidē, pabarosiet tos un uzzināsiet daudz interesantu faktu par tiem. Pēcpusdienā apstāšanās pie WAM PHO BRIDGE - koka viadukta, kas celts kara laikā. Atgriešanās viesnīcā, nakšņošana.

6. DIENA. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN (maršruts: aptuveni 130 km)
Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Brauciens uz DAMNOEN SADUAK, kur atrodas Taizemes slavenākais peldošais tirgus. Vietējie pārdevēji no laivām pārdod augļus, dārzeņus, citus pārtikas produktus un vietējos rokdarbus. Varat arī nobaudīt tradicionālos ēdienus, kas gatavoti laivās. Brīvais laiks - iepirkšanās. Pēcpusdienā brauciens uz HUA HIN, piejūras pilsētu, kas atrodas aptuveni 220 km uz dienvidaustrumiem no Taizemes galvaspilsētas. Apmeklēsiet Khao Wang karaļa pili Petchaburi. Pils, ko 1859. gadā uzcēla karalis Mongkuts (Rama IV), atrodas kalna virsotnē, un uz to var nokļūt ar trošu vagoniņu. Izmitināšana Hua Hin viesnīcā, nakšņošana.

7. DIENA. NACIONĀLAIS PARKS SAM ROI YOT - ČUMPON (maršruts: aptuveni 260 km)
Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Brauciens uz mazo zvejnieku ciematu Bang Pu un SAM ROI YOT nacionālo parku. Brauciens ar laivu uz mierīgu pludmali. 20 minūšu pārgājiens kalnos uz Phrayanakorn alu, kur atrodas brīnišķīga lapene, ko ieskauj stalagmīti, un kur tika uzcelta karaļa Ramas V valdīšanas laikā. Brīvais laiks sauļošanai mierīgā pludmalē. Pēcpusdienā došanās uz Čumponu. Izmitināšana viesnīcā, nakšņošana.

8. DIENA. NACIONĀLAIS PARKS SOKO HILLS - KRABI (maršruts: aptuveni 260 km)
Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Transfērs uz NACIONĀLO PARKU SOKO HILLS. Parka platība ir aptuveni 740 km², un tajā redzams neskarto tropu mežu skaistums, kas agrāk klāja visu Malajas pussalu. Mežs ir mājvieta daudzām dzīvnieku sugām: ziloņiem, giboniem, briežiem, tapīriem un daudziem citiem. Cheow Larn ezers atrodas meža centrālajā daļā. Izbrauciens ar motorlaivu pa gleznaino ezeru, kuru ieskauj stāvas kaļķakmens klintis, kas paceļas līdz pat 500 metriem virs ūdens līmeņa. Pēcpusdienā dosieties uz Krabi, vienu no Taizemes skaistākajām provincēm. Izmitināšana viesnīcā, nakšņošana.

9. DIENA - 14. DIENA. KRABI
Brokastis. Brīvais laiks: atpūta pludmalē vai par papildu samaksu uz vietas var pasūtīt:
- izbrauciens uz PANGNGA BAY un KO TAPU salu, kas pazīstama arī kā Džeimsa Bonda sala.
- izbrauciens uz PHI PHI salām, kuras uzskata, ka vienu no skaistākajām vietām pasaulē. Ekskursijas laika ir paredzēta Pileh Cove, Monkey Beach, tā saukto "Vikingu alu", "Tam Phaya Nak" apmeklēšana. Pusdienas Phi Phi Don restorānā. Phi Phi Lay salu veido kaļķakmens un stāvas klintis, kas paceļas no jūras. Šī ir laba vieta niršanai ar akvalangu, ekskursijām, snorkelēšanai un peldēšanai. Šeit ir daudz jauku pludmaļu ar baltām smiltīm. Ekskursijas programma ir atkarīga no laikapstākļiem.
- izbrauciens uz TAB, KAI, PODA salām, PHRANGANG CAVE (Hadd Tham Phranang pludmale).

15. DIENA. BANGKOKA
Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Transfērs uz lidostu lidojumam uz Bangkoku. Izmitināšana viesnīcā Bangkokā, nakšņošana.

16. DIENA.
Izbraukšana no viesnīcas. Transfērs uz Bangkokas lidostu. Izlidošana uz Rīgu. Ielidošana Rīgā.

Izmitināšana viesnīcās 2-vietīgos numuros (ar iespēju izvietot 1 papildgultu bērnam no 6 g.v. līdz 12 g.v. neieskaitot) ar vannas istabu:
Bangkoka: Bangkok Palace Hotel in Bangkok (3*); Superior numurs
Kančanaburi: Mida Resort in Kanchanaburi (3*+); Superior numurs
Hua Hin: Hua Hin Grand Plaza in Hua Hin (3*+); Superior numurs
Čumpon: Morakot Hotel in Chumphon (3*); Superior numurs
Krabi: Krabi Chada Resort in Krabi (4*); Deluxe rooms
Ir iespēja par piemaksu pasūtīt vieno no citām viesnīcām Krabi kūrortā:
Deevana Plaza Krabi Resort (4*); Deluxe room
Panan Resort Krabi (4*+); Deluxe Pool View room
Dusit Thani Krabi Resort (5*); Deluxe room
Bangkoka: Bangkok Palace Hotel in Bangkok (3*); Superior numurs

- Lidojums Rīga - Helsinki - Bangkoka - Helsinki - Rīga (ar regulāro reisu ,iekļauti rokas bagāža un reģistrētā bagāža);
- Transfēri ar autobusu vai mikroautobusu;
- Ēdināšana: brokastis;
- Lidojums Krabi - Bangkoka;
- Ekskursiju programma;
- Ieejas biļetes;
- Vietēja gida pakalpojumi;
- ITAKA pārstāvja pakalpojumi.

1. Obligātās izmaksas uz vietas: dzeramnauda - aptuveni 5 EUR/personai dienā.
2. Papildus apskates objekti (pēc izvēles, apmaksa uz vietas):
- vakariņas viesnīcas Baiyoke Sky Hotel 78. stāva restorānā - aptuveni 50 USD/personai,
- izbrauciens ar laivu uz Thonburi - aptuveni 15 USD /personai,
- Bangkokā vakara ekskursija ar tuk-tuk - aptuveni 50 USD/personai,
- izbrauciens uz PHI PHI salām - aptuveni 65 USD/personai,
- izbrauciens uz TAB, KAI, PODA salām, PHRANGANG CAVE - aptuveni 50 USD/personai,
- izbrauciens uz PANGNGA BAY un KO TAPU salu - aptuveni 75 USD/personai
3. Programmas dienu vai apmeklēto objektu secība, apmaksāto objektu skaits vai cenas var mainīties.
4. Vīza: Latvijas pilsoņiem ieceļošanai Taizemes Karalistē līdz 30 dienām vīza nav nepieciešama, ja ieceļošanas mērķis valstī ir tūrisms. Pasei jābūt derīgai vēl 6 mēnešus pēc plānotā ceļojuma beigām.
Latvijas nepilsoņiem ieceļošanai Taizemē ir jānoformē vīza Latvijai akreditētājā Taizemes vēstniecībā Stokholmā, Zviedrijā. Lūdzam griezties aģentūrā lai noformēt vīzu.
5. Taizemes stingro juridisko prasību dēļ Karaliskās pils, Smaragda Budas tempļa un dažu citu objektu apmeklējums ir iespējams tikai ar vietējo gidu.
6. Sam Roi Yot kalnu nacionālajā parkā ir nepieciešami slēgti apavi.
7. Ņemot līdzi ASV dolārus, lūdzu, ņemiet vērā, ka tiek pieņemtas tikai nebojātas, neapstrādātas banknotes, kas izdotas pēc 2001. gada.
8. Atkarībā no lidojumu sarakstiem ierašanās Latvijā var notikt citā dienā.
9. Viesnīcās tiek prasīta drošības nauda aptuveni 50 ASV dolāru apmērā par istabu/nakti.

Informācija par reģionu

EKSKURSIJAS PROGRAMMA:

1. DIENA.
Tikšanās lidostā. Lidojums uz Taizemi.
2. DIENA. BANGKOKA
Ielidošana BANGKOKĀ. Tikšanās ar vietējo gidu lidostā. Transfērs uz viesnīcu. Izmitināšana, nakšņošana. Pēc vēlēšanās (par papildu samaksu uz vietas): vakariņas viesnīcas Baiyoke Sky Hotel 78. stāva restorānā, no kura paveras panorāmas skats uz pilsētu. Pēc tam pastaiga pa slaveno Khao San ielu. Atgriešanās viesnīcā, nakšņošana.
3. DIENA. BANGKOKA
Brokastis. Ekskursija pa BANGKOKAS interesantākajām vietām. Zelta Budas tempļa apmeklēšana, ar visā pasaulē slaveno Budas statuju, kas izgatavota no tīra zelta. Pēc tam dosieties uz Guļošā Budas templi, kurā atrodas milzīga 46 metrus gara Budas statuja. Apskatīsiet slaveno Smaragda Budas templi un Karalisko pili. Pēc vēlēšanās (par papildu samaksu uz vietas): izbrauciens ar laivu uz Thonburi - Bangkokas daļu, kas atrodas upes rietumu krastā. Apskatīsiet simtiem koka māju, kas uzceltas uz pāļiem, un vietējo iedzīvotāju vienkāršo dzīvesveidu. Pēcpusdienā atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās (par papildu samaksu uz vietas): vakara ekskursija ar tuk-tuk. Apmeklēsiet dažas vēsturiskas vietas Bangkokā, pēc tam dosieties uz China Town. Nogaršosiet autentisku ielas ēdienu divās dažādās vietās, kur tiek pasniegti isajiešu ēdieni un ceptas rīsu nūdeles ar olām.
4. DIENA. BANGKOKA – AJUTAJA - KANČANABURI - KVAI UPE (maršruts: aptuveni 200 km)
Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Karaļa vasaras rezidences BANG PA-IN, netālu no Bangkokas, apmeklējums. Transfērs uz Ajutaju, bijušo Taizemes galvaspilsētu. Apmeklēsiet gleznainas pilsdrupas un tempļus. Pilsēta piedzīvoja uzplaukuma periodu no 14. gadsimta vidus līdz 18. gadsimtam, kad tā bija viena no bagātākajām un varenākajām pilsētām Āzijā. Tajā atradās vairāk nekā 2000 apzeltītu tempļu, kuru krāšņumu varēja redzēt daudzu kilometru attālumā. Pēc tam dosieties uz KANČANABURI. Brīvais laiks pie slavenā tilta pāri KVAI upi. Nakšņošana viesnīcā Kvai upes krastā, tropisko augu ieskautā vietā.
5. DIENA. ERAWAN NACIONĀLAIS PARKS - ELEPHANT HAVEN ZILOŅU REZERVĀTS - WAM PHO BRIDGE - KANČANABURI (maršruts: aptuveni 160 km)
Brokastis. ERAWAN NACIONĀLĀ PARKA apmeklējums. Īsa pastaiga līdz gleznainam ūdenskritumam, kas sastāv no 7 līmeņiem. Brīvs laiks peldēšanai kristāldzidrā ūdenī. Bambusa plostu brauciens pa Kvai upi. Pēc tam ELEPHANT HAVEN ziloņu rezervāta apmeklējums, kur varēsiet redzēt kā šie apbrīnojamie dzīvnieki uzvedas savā dabiskajā vidē, pabarosiet tos un uzzināsiet daudz interesantu faktu par tiem. Pēcpusdienā apstāšanās pie WAM PHO BRIDGE - koka viadukta, kas celts kara laikā. Atgriešanās viesnīcā, nakšņošana.
6. DIENA. DAMNOEN SADUAK – HUA HIN (maršruts: aptuveni 130 km)
Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Brauciens uz DAMNOEN SADUAK, kur atrodas Taizemes slavenākais peldošais tirgus. Vietējie pārdevēji no laivām pārdod augļus, dārzeņus, citus pārtikas produktus un vietējos rokdarbus. Varat arī nobaudīt tradicionālos ēdienus, kas gatavoti laivās. Brīvais laiks - iepirkšanās. Pēcpusdienā brauciens uz HUA HIN, piejūras pilsētu, kas atrodas aptuveni 220 km uz dienvidaustrumiem no Taizemes galvaspilsētas. Apmeklēsiet Khao Wang karaļa pili Petchaburi. Pils, ko 1859. gadā uzcēla karalis Mongkuts (Rama IV), atrodas kalna virsotnē, un uz to var nokļūt ar trošu vagoniņu. Izmitināšana Hua Hin viesnīcā, nakšņošana.
7. DIENA. NACIONĀLAIS PARKS SAM ROI YOT - ČUMPON (maršruts: aptuveni 260 km)
Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Brauciens uz mazo zvejnieku ciematu Bang Pu un SAM ROI YOT nacionālo parku. Brauciens ar laivu uz mierīgu pludmali. 20 minūšu pārgājiens kalnos uz Phrayanakorn alu, kur atrodas brīnišķīga lapene, ko ieskauj stalagmīti, un kur tika uzcelta karaļa Ramas V valdīšanas laikā. Brīvais laiks sauļošanai mierīgā pludmalē. Pēcpusdienā došanās uz Čumponu. Izmitināšana viesnīcā, nakšņošana.
8. DIENA. NACIONĀLAIS PARKS SOKO HILLS - KRABI (maršruts: aptuveni 260 km)
Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Transfērs uz NACIONĀLO PARKU SOKO HILLS. Parka platība ir aptuveni 740 km², un tajā redzams neskarto tropu mežu skaistums, kas agrāk klāja visu Malajas pussalu. Mežs ir mājvieta daudzām dzīvnieku sugām: ziloņiem, giboniem, briežiem, tapīriem un daudziem citiem. Cheow Larn ezers atrodas meža centrālajā daļā. Izbrauciens ar motorlaivu pa gleznaino ezeru, kuru ieskauj stāvas kaļķakmens klintis, kas paceļas līdz pat 500 metriem virs ūdens līmeņa. Pēcpusdienā dosieties uz Krabi, vienu no Taizemes skaistākajām provincēm. Izmitināšana viesnīcā, nakšņošana.
9. DIENA - 14. DIENA. KRABI
Brokastis. Brīvais laiks: atpūta pludmalē vai par papildu samaksu uz vietas var pasūtīt:
- izbrauciens uz PANGNGA BAY un KO TAPU salu, kas pazīstama arī kā Džeimsa Bonda sala.
- izbrauciens uz PHI PHI salām, kuras uzskata, ka vienu no skaistākajām vietām pasaulē. Ekskursijas laika ir paredzēta Pileh Cove, Monkey Beach, tā saukto "Vikingu alu", "Tam Phaya Nak" apmeklēšana. Pusdienas Phi Phi Don restorānā. Phi Phi Lay salu veido kaļķakmens un stāvas klintis, kas paceļas no jūras. Šī ir laba vieta niršanai ar akvalangu, ekskursijām, snorkelēšanai un peldēšanai. Šeit ir daudz jauku pludmaļu ar baltām smiltīm. Ekskursijas programma ir atkarīga no laikapstākļiem.
- izbrauciens uz TAB, KAI, PODA salām, PHRANGANG CAVE (Hadd Tham Phranang pludmale).
15. DIENA. BANGKOKA
Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Transfērs uz lidostu lidojumam uz Bangkoku. Izmitināšana viesnīcā Bangkokā, nakšņošana.
16. DIENA.
Izbraukšana no viesnīcas. Transfērs uz Bangkokas lidostu. Izlidošana uz Rīgu. Ielidošana Rīgā.

IZMITINĀŠANA:
Izmitināšana viesnīcās 2-vietīgos numuros (ar iespēju izvietot 1 papildgultu bērnam no 6 g.v. līdz 12 g.v. neieskaitot) ar vannas istabu:
Bangkoka: Bangkok Palace Hotel in Bangkok (3*); Superior numurs
Kančanaburi: Mida Resort in Kanchanaburi (3*+); Superior numurs
Hua Hin: Hua Hin Grand Plaza in Hua Hin (3*+); Superior numurs
Čumpon: Morakot Hotel in Chumphon (3*); Superior numurs
Krabi: Krabi Chada Resort in Krabi (4*); Deluxe rooms
Ir iespēja par piemaksu pasūtīt vieno no citām viesnīcām Krabi kūrortā:
Deevana Plaza Krabi Resort (4*); Deluxe room
Panan Resort Krabi (4*+); Deluxe Pool View room
Dusit Thani Krabi Resort (5*); Deluxe room
Bangkoka: Bangkok Palace Hotel in Bangkok (3*); Superior numurs

IEKĻAUTS TŪRES MAKSĀ:
- Lidojums Rīga - Helsinki - Bangkoka - Helsinki - Rīga (ar regulāro reisu ,iekļauti rokas bagāža un reģistrētā bagāža);
- Transfēri ar autobusu vai mikroautobusu;
- Ēdināšana: brokastis;
- Lidojums Krabi - Bangkoka;
- Ekskursiju programma;
- Ieejas biļetes;
- Vietēja gida pakalpojumi;
- ITAKA pārstāvja pakalpojumi.

PIEZĪMES:
1. Obligātās izmaksas uz vietas: dzeramnauda - aptuveni 5 EUR/personai dienā.
2. Papildus apskates objekti (pēc izvēles, apmaksa uz vietas):
- vakariņas viesnīcas Baiyoke Sky Hotel 78. stāva restorānā - aptuveni 50 USD/personai,
- izbrauciens ar laivu uz Thonburi - aptuveni 15 USD /personai,
- Bangkokā vakara ekskursija ar tuk-tuk - aptuveni 50 USD/personai,
- izbrauciens uz PHI PHI salām - aptuveni 65 USD/personai,
- izbrauciens uz TAB, KAI, PODA salām, PHRANGANG CAVE - aptuveni 50 USD/personai,
- izbrauciens uz PANGNGA BAY un KO TAPU salu - aptuveni 75 USD/personai
3. Programmas dienu vai apmeklēto objektu secība, apmaksāto objektu skaits vai cenas var mainīties.
4. Vīza: Latvijas pilsoņiem ieceļošanai Taizemes Karalistē līdz 30 dienām vīza nav nepieciešama, ja ieceļošanas mērķis valstī ir tūrisms. Pasei jābūt derīgai vēl 6 mēnešus pēc plānotā ceļojuma beigām.
Latvijas nepilsoņiem ieceļošanai Taizemē ir jānoformē vīza Latvijai akreditētājā Taizemes vēstniecībā Stokholmā, Zviedrijā. Lūdzam griezties aģentūrā lai noformēt vīzu.
5. Taizemes stingro juridisko prasību dēļ Karaliskās pils, Smaragda Budas tempļa un dažu citu objektu apmeklējums ir iespējams tikai ar vietējo gidu.
6. Sam Roi Yot kalnu nacionālajā parkā ir nepieciešami slēgti apavi.
7. Ņemot līdzi ASV dolārus, lūdzu, ņemiet vērā, ka tiek pieņemtas tikai nebojātas, neapstrādātas banknotes, kas izdotas pēc 2001. gada.
8. Atkarībā no lidojumu sarakstiem ierašanās Latvijā var notikt citā dienā.
9. Viesnīcās tiek prasīta drošības nauda aptuveni 50 ASV dolāru apmērā par istabu/nakti.

Currently unavailable

Kontakti

  • 48 77 4476707
  • +371 60 00 32 32
  • I-V 10.00-18.00 VI Brīvdienas VII Brīvdienas

Dalieties

Facebook

Kādēļ ir vērts?

  1. Pilnas cenas — mūsu cenās neietilpst nekādi slēptie iekasējumi
  2. Ērtība — rezervējat

Drošība

Rezervācijas laikā dati tiek aizsargāti un šifrēti ar sertifikātu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter