phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane

Dodies uz Madagaskaru ar radio SWH+!

Vingrinājumi, ekskursijas un animācijas vakari kopā ar populariem radio diktoriem!

No 16. līdz 30. maijam pavadiet neaizmirstamo atpūtu Madagaskaras salā kopā ar radio diktoriem - Nataļju Olesiku un Vladimiru Velu.

Kāpēc ir jābrauc?

SWH+ radio diktori. Nataļja Olesika un Vladimirs Vels ir vieni no slavenākajiem radio diktoriem Latvijā. Divu nedēļu laikā viņi viesosies Madagaskarā. Jums būs unikāla iespēja pavadīt savu atvaļinājumu kopā ar viņiem!

Programma. Viesnīcas teritorijā* Jūs gaidīs dažādi pasākumi kopā ar radio SWH+ diktoriem Nataļju Olesiku un Vladimiru Velu. Bet tas nav viss! Dodieties uz vienu no piedāvātajām ekskursijām un uzziniet Madagaskaru vēl labāk:

Nusi Iranža

Ekskursija uz salu, kas atrodas aptuveni 50 km attālumā no Nusi -Be. Nusi Iranža - tās ir divas daļas, ko savieno 2 km smilšu dambis. Sala ir dabas rezervāts, jo šeit mājo jūras bruņurupuči un palmu krabji. To ieskauj paradīzes pludmales, un okeāna krāsu toņi variē no gaiši zilā līdz kobalta zilajam krāsas tonim. Laiks brīvai atpūtai pludmalē un spirdzinošam veldzējumam okeānā. Pēc tam sekos pusdienas malgašu gaumē. Vēlu vakarā atgriežamies viesnīcā. Pilnas dienas ekskursija.

Cena - aptuveni 75 EUR, bērniem līdz 12 gadiem - aptuveni 39 EUR (ieskaitot pusdienas).

Trīs salas

Ekskursija sākas Nusi Komba, kas tiek dēvēta par „lemuru salu”. Vizīte Lemuru parkā, kur, bez populārajiem Madagaskaras dzīvniekiem dzīvo ar boa pitoni, hameleoni un bruņurupuči. Kā nākamā pieturvieta - Ampagorinas ciemats, kur ir nelieli veikaliņi ar tur nopērkamiem amatnieku ražojumiem, kur var iegādāties Madagaskaras suvenīrus. Pēc tam - Nusi Tanikeli, kas tulkojumā nozīmē „neliela sala”, kura kopš 2010. gada ir nacionālais parks un jūras rezervāts. Tam sekos kāda paradīzes pludmale, kur varēs snorkelēt Indijas okeānā un atpūsties. Tālākā gaitā maršruts virzīsies uz Nusi Sakatija - sala, kas ir slavena ar smaragdzaļo okeāna ūdens nokrāsu. Pusdienās būs zivis un jūras veltes. Atgriešanās viesnīcā vēlu pēcpusdienā. Ekskursija uz pus dienu.

Cena - aptuveni 70 EUR, bērniem līdz 12 gadu vecumam - aptuveni 35 EUR (ieskaitot pusdienas).

Mont Passot trekings

Programma kalnu pārgājienu cienītājiem. Trekings (aptuveni 2 stundas) uz Nusi-Be augstāko virsotni - Mont Passot. Kalna virsotnē būs iespējams vērot salas brīnišķīgo panorāmu. Atgriešanās viesnīcā pēcpusdienā. Ekskursija pus dienai.

Cena - aptuveni 40 EUR, bērniem līdz 12 gadiem - aptuveni 20 EUR.

Ekskluzīvais piedāvājums. Pirmo reizi Latvijā tiešie lidojumi no Rīgas uz Nusi-Be salu. Sala atrodas pasaules malā, neaizmirstamas peizāžas, smilšu pludmales, kristāldzidrais Indijas okeāns, palmas un neparasta daba – tā ir tikai Sarkanās salas prelūdija. Mēs aicinam jūs piedalīties ceļojumā uz valsti, kur dzīves ritums ir „mora mora” – nesteidzoties un bez stresa.

*Akcija darbojas uz konkrētām viesnīcām.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter