phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Kā veikt rezervāciju>Aviokompānijas>

Enter Air

Enter Air - Polijas čartera aviokompānija, kas atrodas Varšavā, bija dibināta 2009. gada novembrī, pirmais lidojums tika veikts 2010. gada 25. aprīlī. Aviokompānijai ir piecas pastāvīgas darbības bāzes, tai skaitā divas galvenās -Varšavas lidostā Šopēna vardā nosaukta un Katovices-Pirzovices lidostā. Tirgus līderis čartera pārvadājumos Polijā, kā arī apkalpo visus galvenos čartera tirgus Eiropā.

Pašlaik pārvadātāja flote sastāv no 17 Boeing 737-800 lidmašīnām.

Reģistrējamā bagāža

Svars: 20 kg
Bērni līdz 2 gadu vecumam: 0 kg
Izmēri: 80x120x100 cm
Bagāžas summēšana: atļauts, viena bagāža nedrīkst pārsniegt 32 kg

Rokas bagāža

Svars: 5 kg
Bērni līdz 2 gadu vecumam: 5 kg
Izmēri: 55 x 40 x 23 cm


Bagāžas svars virs atļautās normas

Maksa par bagāžas pārsvaru 6 EUR/kg .
Vienas bagāžas vienības svars nedrīkst pārsniegt 32 kg.

Lūdzam pievērst uzmanību, par kādu sporta inventāru un cita veida bagāžas pārvadāšanu ir jāmaksā papildus maksa:
  • velosipēds, skrejritenis
  • slēpošanas aprīkojums - slēpju pāris (ieskaitot nūjas) vai 1 snovborda dēlis un slēpju zābaki (priekš snovborda).
  • aprīkojums priekš niršanas: piem. balons ar aprīkojumu, pleznu pāris, maska, dziļuma mērītājs u.c. (aprīkojums priekš snorkelēšanas: t.i. maska, elpošanas, 1 pleznu pāris, netiek uzskatīts par niršanas aprīkojumu)
  • vindsērfinga aprīkojums: viens dēlis un bura
  • kaitinga aprīkojums
  • sērfinga dēlis
  • golfa inventārs
  • makšķeres
  • izpletnis, deltaplāns

UZMANĪBU!

Uzskaitītais sporta inventārs nav iekļauts bezmaksas reģistrētājā bagāžā. Ja Jūs vēlaties nodot pārvadāšanai minēto sporta inventāru, pasažierim par to jāmaksā kā par bagāžas pārsvaru, neatkarīgi no tā, vai ir izmantojis savu bezmaksas reģistrētās bagāžas limitu, vai nē. Gadījumā, ja tiek parvadāts speciālais aprīkojumu ir nepieciešams pārbaudīt iespēju transportēt transfēra laikā: lidosta-viesnīca-lidosta.


Ēdināšana lidmašīnā

Ēdiens uz borta netiek pasniegts, bet lidmašīnas apkalpojošais personāls piedāvā iegādāties uzkodas un dzērienus.


Ceļojums kopā ar bērniem
Bērna dokumenti

Katram bērnam ir jābūt derīgs personu apliecinošs dokuments – pase (ārpus Eiropas Savienības jābūt derīgs vismaz 6 mēnešus no atgriešanās dienas) vai personas apliecība. Informāciju par to, kāds no dokumentiem dod tiesības iebraukt konkrētajā valstī, var atrast mājas lapā izvēlētās viesnīcas sadaļā "Karte un informācija par reģionu" pēc adreses www.itaka.lv.

Bērnu bagāža

Bērniem līdz 2 gadu vecumam ar Enter Air, ir tiesības uz rokasbagāžu līdz 5 kg reģistrētā bagāža nav iekļauta. Bērnam kurš ir divus gadus vecs, ir tāda pati bagāža kā pieaugušajam (saskaņā ar Līgumā sniegto informāciju).

Bērnu ratiņi

Jebkurus bērnu ratus Jūs varat ņemt bez maksas bērniem līdz 2 gadu vecumam. Priekš bērniem, kas ir vecāki par norādīto vecumu, ratiņi ir iekļauti reģistrētās bagāžas svarā. Pārvadājot bērnu ratiņus ir nepieciešmas par to pāziņot pie reģistrācijas galda un atbilstoši pareizi jāiepako. Bērnu ratiņi var tikt nodoti pie reģistratūrācijas galda (kopā ar visu bagāžu) vai pirms iekāpšanas lidmašīnā (lidostas darbiniekam). Pēc ielidošanas, atkarībā no lidostas, ratiņus atdod tūlīt pēc iziešanas no lidmašīnas vai kopā ar reģistrēto bagāžu (uz bagāžas lentes).

Bērnu pārtika

Lidojuma laikā Jūs varat paņemt ēdienu priekš sava bērna (rokas bagāžā), atbilstoši lidojuma laikam. Šķidruma daudzums parasti ir ierobežots līdz 100 ml (līdz 10 gab., kopējais šķidruma daudzums ne vairāk kā 1 l). Attiecībā uz bērniem, kas jaunāki par diviem gadiem, iespēja pārvadāt pusšķidrus produktus ar lielāku ietilpību (sākotnējā iepakojumā, daudzumam jāatbilst lidojuma laikam), to nosaka robežkontroles dienests, kas atbild par drošību. Lidostas darbinieki var lūgt bērna pavadonim pārbaudīt pārtiku. Modificētu pienu lidojuma laikā ir nepieciešams pārvadāt oriģinālajā iepakojumā izberamā veidā - tas atvieglos vielas identificēšanu. Lidmašīnā Jūs varat palūgt apkalpes personālam uzvārīt ūdeni, lai pagatavotu pienu. Dzērienus un minerālūdeni ar lielāku ietilpību var iegādāties beznodokļu zonā pēc drošības pārbaudes iziešanas vai lidmašīnā.

Lidot kopā ar bērnu

Drošības apsvērumu dēļ bērnam, kas jaunāks par diviem gadiem, nav atsevišķas sēdvietas un ceļo vecāku klēpī. Tikai viens bērns var ceļot ar vienu pieaugušo. Pēc iekāpšanas lidmašīnā pavadošais aizbildnis saņem speciālās drošības jostas bērnam, kas piestiprinās pie drošības jostas (apkalpes personāls pirms izlidošanas sniegs norādījumus, kā to izdarīt). Katrā rindā ir tikai viena vieta, lai ceļotu kopā ar bērnu līdz 2 gadu vecumam, tādēļ, ja Jūs ceļojat ar diviem bērniem, kas jaunāki par diviem gadiem, aizbildņiem tiks piešķirtas vietas divās atsevišķās rindās. Lidmašīnā parasti ir pieejama atsevišķa tualete ar pārtinamo galdu bērniem. Bērns, kurš ir divus gadus vecs, nevar ceļot pieaugušā aizbildņa klēpī, šajā gadījumā bērns aizņem savu vietu lidmašīnā. Sēdvietas lidmašīnā tiek sadalītas, kad lidostas darbinieki veic reģistrāciju. Drošības apsvērumu dēļ bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem, nevar piešķirt sēdviietas pie avārijas izejas.

Bērns lido bez aizbildņa

Ar aviokompāniju Enter Air zīdaiņi un pasažieri, kas jaunāki par 16 gadiem, nevar ceļot bez pieaugušo uzraudzības (vecāki par 18 gadiem). Visa lidojuma laikā viņus jāpavada pieaugušajiem vai apkalpes personālam (atkarībā no šī pakalpojuma pasūtīšanas un iegādāšanās: 30 eiro vienā virzienā; tas tiek apmaksāts lidostā reģistrēšanās laikā). Pakalpojums ir jāpasūta pirms izlidošanas, Tūroperatora Itaka piedāvājumu pārdošanas vietās, aizpildot speciālu veidlapu, nodrošinot izlidošanas lidostā bērna pavadīšanu pieaugušā uzraudzībā, kā arī saturošu informāciju par personu, kas paņems bērnu galamērķa lidostā. Bērni, kas vecāki par 16 gadiem, var ceļot patstāvīgi.

Izvērst Sakļaut

Grūtnieces
Līdz 32 nedēļām

Sievietēm līdz 32 grūtniecības nedēļām bez komplikācijām var ceļot ar ārstējošā ārsta piekrišanu bez medicīniskās izziņas. Tomēr mēs iesakām no ārstējošā ārsta saņēmt šādu medicīnisko izziņu (latviešu valodā un angļu valodā), kas tika sagatavota sievietēm kam ir lielāks periods par 28. grūtniecības nedēļām. Šajā gadījumā, izziņā būtu jānorāda, ka grūtniecības laikā nav nekādu sarežģījumu un atļauts ceļot ar lidmašīnu.

Vairāk nekā 32 nedēļas - līdz 36 nedēļām grūtniecības laikā: Grūtniecēm ar termiņu vairāk nekā 32 un līdz 36. grūtniecības nedēļas beigām, kas gaida tikai vienu bērnu, var ceļot, tikai tad, ja ārsts ir sagatavojis speciālu MEDIF formu latviešu valodā un angļu valodā. Formas paraugu var atrast aviokompānijas Enter Air mājas lapā.
Vairāk nekā 36 nedēļas grūtniecības laika:

Drošības apsvērumu dēļ sievietes, kas gaida tikai vienu bērnu, grūtniecības periodā, kas pārsniedz 36 nedēļas, kā arī sievietes, kas gaida vairāk nekā vienu bērnu, ar grūtniecības periodu, kas pārsniedz 32 nedēļas, nav atļauts ceļot ar aviokompāniju Enter Air.

Izvērst Sakļaut


arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter