phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>> >Meklēšanas Rezultāti> >

Hotel Esperia

Piedāvājuma priekšrocības

  • Blakus skaistajai Pefkari pludmalei
  • Terase ar skatu uz jūru
  • Apzaļumota teritorija
  • Mājīga atmosfēra

Hotel Esperia Kodas: KVAESPE

PLN
Itaka

Hotel Esperia Kodas: KVAESPE Tasa

Šeit jūs sajutīsiet bezrūpīgo grieķu brīvdienu atmosfēru! Skaista pludmale, netālu no viesnīcas, un brīnišķīgi apzaļumota teritorija. Pēc aktivitātēm bagātām dienām un salas burvību atklāšanas, ir vērts atpūsties, apbrīnojot burvīgo skatu uz jūru no viesnīcas terases, vai malkojot kādu atspirdzinošu dzērienu. Viesi novērtē arī draudzīgo apkalpošanu un garšīgos ēdienus.

Piedāvājuma apraksts

PEFKARI centrā, tuvākie veikali un bāri aptuveni 20 m attālumā no viesnīcas; apmēram 1,3 km attālumā no Potosas; apmēram 2,5 km attālumā no Limenārijas; aptuveni 65 km attālumā no Kavalas lidostas (transfērs uz viesnīcu ar autobusu un prāmi); attālums līdz autobusu pieturai apmēram 50 m.

Pefkari- publiska, smilšu-oļu, saņēmusi Zilā karoga sertifikātu, apmēram 15 m attālumā no viesnīcas (starp viesnīcu un pludmali ir ceļš), maksas saulessargi un sauļošanās krēsli (bez maksas, ja pērk dzērienus vai uzkodas pludmales bārā); Metalia- publiska, smilšu-oļu, aptuveni 1,8 km attālumā no viesnīcas, maksas saulessargi un sauļošanās krēsli (bez maksas, ja pērk dzērienus vai uzkodas pludmales bārā).

Oficiālā kategorija - 1 zvaigzne. Celta 1990.gadā, 38 numuri, 1 korpuss, vestibils, reģistratūra, restorāns (“zviedru galds”, pieejami arī bērnu krēsliņi, veģetārie ēdieni), bārs, terase ar skatu uz jūru, bezmaksas bezvadu internets (Wi-Fi) noteiktās viesnīcas vietās.
Viesnīcā ir kāpnes un pakāpieni- nav ieteicams personām ar ierobežotām parvietošanās iespējām.
Ierodoties viesnīcā, papildus jāapmaksā tūrisma nodoklis 0,5€ līdz 4€ par numuru/diennaktī, atkarībā no viesnīcas kategorijas.

Standarta: divvietīgs (maks. 2 personas), vienkāršs, apmēram 15 m², individuāli regulējams gaisa kondicionieris, vannas istaba (duša, WC, fēns), bezvadu internets (Wi-Fi), satelīttelevīzija, ledusskapis, seifs, bezmaksas bērnu gultiņa bērniem līdz 2 gadu vecumam (pēc pasūtījuma pirms ierašanās), balkons vai terase (galds un krēsli), skats uz kalniem vai sānu skats uz jūru.

www.hotel-esperia.gr

• Bezvadu internets noteiktās viesnīcas vietās (Wi-Fi)

• Lidojums turp un atpakaļ
• Rokas un reģistrējamā bagāža
• Transfērs lidosta – viesnīca – lidosta
• Izmitināšana viesnīcā (ar izvēlēto ēdināšanas un numura tipu)
• ITAKA pārstāvja pakalpojumi uz vietas

Informācija par reģionu

Tasa

Tā ir pazīstama kā Smaragda sala un Egejas jūras zaļais dimants, kas apbur ar ziliem un zaļiem toņiem. Maigais, ar priedēm apaugušo pakalnu reljefs gleznaini nolaižas kobalta zilā jūrā, sudrabainās olīvu birzis jau gadsimtiem ilgi nogatavina savus augļus, un smaržīgā medū mērcēti saldumi vilina. Tā joprojām ir vieta, kur valda tradicionālās grieķu paražas, kur nav steigas, kur izbauda katru mirkli.

ATRAŠANĀS VIETA: PEFKARI centrā, tuvākie veikali un bāri aptuveni 20 m attālumā no viesnīcas; apmēram 1,3 km attālumā no Potosas; apmēram 2,5 km attālumā no Limenārijas; aptuveni 65 km attālumā no Kavalas lidostas (transfērs uz viesnīcu ar autobusu un prāmi); attālums līdz autobusu pieturai apmēram 50 m.

PLUDMALE: Pefkari- publiska, smilšu-oļu, saņēmusi Zilā karoga sertifikātu, apmēram 15 m attālumā no viesnīcas (starp viesnīcu un pludmali ir ceļš), maksas saulessargi un sauļošanās krēsli (bez maksas, ja pērk dzērienus vai uzkodas pludmales bārā); Metalia- publiska, smilšu-oļu, aptuveni 1,8 km attālumā no viesnīcas, maksas saulessargi un sauļošanās krēsli (bez maksas, ja pērk dzērienus vai uzkodas pludmales bārā).

VIESNĪCA: Oficiālā kategorija - 1 zvaigzne. Celta 1990.gadā, 38 numuri, 1 korpuss, vestibils, reģistratūra, restorāns (“zviedru galds”, pieejami arī bērnu krēsliņi, veģetārie ēdieni), bārs, terase ar skatu uz jūru, bezmaksas bezvadu internets (Wi-Fi) noteiktās viesnīcas vietās.
Viesnīcā ir kāpnes un pakāpieni- nav ieteicams personām ar ierobežotām parvietošanās iespējām.
Ierodoties viesnīcā, papildus jāapmaksā tūrisma nodoklis 0,5€ līdz 4€ par numuru/diennaktī, atkarībā no viesnīcas kategorijas.

NUMURS: Standarta: divvietīgs (maks. 2 personas), vienkāršs, apmēram 15 m², individuāli regulējams gaisa kondicionieris, vannas istaba (duša, WC, fēns), bezvadu internets (Wi-Fi), satelīttelevīzija, ledusskapis, seifs, bezmaksas bērnu gultiņa bērniem līdz 2 gadu vecumam (pēc pasūtījuma pirms ierašanās), balkons vai terase (galds un krēsli), skats uz kalniem vai sānu skats uz jūru.

KONTAKTINFORMĀCIJA: www.hotel-esperia.gr

BEZMAKSAS: • Bezvadu internets noteiktās viesnīcas vietās (Wi-Fi)

PIEDĀVĀJUMA CENĀ IEKĻAUTS: • Lidojums turp un atpakaļ
• Rokas un reģistrējamā bagāža
• Transfērs lidosta – viesnīca – lidosta
• Izmitināšana viesnīcā (ar izvēlēto ēdināšanas un numura tipu)
• ITAKA pārstāvja pakalpojumi uz vietas

Izvietojums kartē
Vietējās ekskursijas

Wycieczki dostępne na miejscu

Ap Tasas salu (no 40 €/per.)

Iepazīstieties ar Tasas salu - Egejas jūras smaragdu - vienu no skaistākajām un zaļākajām Grieķijas salām, kur dzīve notiek jau 20 000 gadu. Profesionāla gida pavadībā apmeklēsiet salu, klausoties informāciju par Tasas vēsturi, leģendām un cilvēkiem. Pirmkārt, apmeklēsim Tasas arheoloģisko muzeju, kurā ir daudz nenovērtējamu arheoloģisko eksponātu, un redzēsim salas brīnumu - seno agoru. Tad brīvais laiks salas galvaspilsētā Limenā. Pēc tam dodamies uz Panagia - apgabalu, kas slavens ar saviem avotiem un Jaunavai Marijai veltīto baznīcu - lielāko Tasas salā. Panagia ir slavena arī ar savām tradicionālajām mājiņām, vietējo medu un olīveļļas rūpnīcu. Apmeklēsim Archagela bizantiešu klosteri dienvidos - klosteri, kas celts uz klintīm! Te paveras lielisks skats uz Egejas jūru un Atona kalnu. Tad apmeklēsim Aliki, līci ar savu unikālo skaistumu un vēsturisko nozīmi. Senie tempļi ar grafiti, senie marmora karjeri, bazilikas un romiešu kapsētas. Šī ir unikāla iespēja redzēt salas jaukākās apskates vietas.

Lasīt vairāk ❯❯Kruīzs (no 45 €/per.)

Iespēja atklāt grūti sasniedzamos līčus un pludmales kontinentālajā daļā,apbrīnot neaizmirstamos salas skatus un daudzveidīgo ainavu. Īsta svētku diena - saule, atpūta un jautrība. Iepazīstieties ar skaistākajiem Tasas salas krastiem un apmeklēsiet slēptos līčus salas dienvidaustrumu vai dienvidrietumu daļā (atkarībā no laika apstākļiem). Ekskursiju programmā ietilpst makšķerēšana, peldēšana kristāldzidrā ūdenī un sauļošanās. Cenā iekļautas arī gardas grieķu pusdienas. Kruīza maršruta pludmales: Rosogrema, Saloniki, Aliki, Giola (dabiskais baseins) vai dienvidrietumos: Rosogrema, Trypiti, Kefala, Atspo un Skala Marion pludmales.

Lasīt vairāk ❯❯Džipu safari ap Taso salu (no 60 €/per.)

Neaizmirstama pieredze! Atklājiet Tasas salu, braucot ar džipu. Brauciens ir lieliska iespēja atklāt mazāk zināmo, savvaļas salas daļu un izpētīt skaisto dabu. Maršruts pa apskates vietām, kur nevarētu nokļūt bez džipa: Ipsarion virsotne - Tasas salas augstākais punkts un viens no salas klosteriem. Dosimies uz Kastro ūdenskritumu un Mazo Marijas ezeru ar džipu. Ja neesat redzējuši Tasas salu, tad jūs neesat pieredzējuši Tasas salu!

Lasīt vairāk ❯❯Safari skaistākajās pludmalēs (no 60 €/per.)

Dosimies apkārt salai ar džipiem, apmeklējot skaistākās Tasas salas pludmales: Paradise Beach, Giola un Marble Beach. Katrā no tām pavadīsim apmēram pusotru stundu, peldoties un baudot kristāldzidrus jūras ūdeņus. No rīta izbraucam no viesnīcas.Pirmā pietura ir slavenā Giola, unikāls dabiskais baseins klintīs. Pēc 7 minūšu pastaigas sasniegsim Giolu pie jūras! Drosmīgākie varēs ielēkt šajā dabiskajā baseinā no 10 m augstuma! Vēl viena pludmale - fantastiskā Paradise Beach. Priežu ieskauta, iespēja peldieties dzidrā ūdenī un jūtoties kā eksotiskā vietā. Nākamā pietura ir brīnišķīgā Marmora pludmale. Vērts ir apmeklēt šo unikālo pludmali,kas klāta ar sīkiem marmora akmeņiem un peldēties tirkīza ūdenī. Pēcpusdienā brauciens atpakaļ uz viesnīcu.

Lasīt vairāk ❯❯Ar jahtu ap Tasu (no 85 €/per.)

7 stundas ar jahtu apkārt Tasas salai! Papildu atpūtai uz jahtas būs arī laiks peldēties skaistākajās pludmalēs: Saliara, Marble, Vathi, Porto Vathy un Golden Beach salas ziemeļos vai Rosogrema, Giola, Archagelos un Aliki salas dienvidos.

Lasīt vairāk ❯❯

Kontakti

  • 48 77 4476707
  • +371 60 00 32 32
  • I-V 10.00-18.00 VI Brīvdienas VII Brīvdienas

Dalieties

Facebook

Kādēļ ir vērts?

  1. Pilnas cenas — mūsu cenās neietilpst nekādi slēptie iekasējumi
  2. Ērtība — rezervējat

Drošība

Rezervācijas laikā dati tiek aizsargāti un šifrēti ar sertifikātu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter