phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Meklēšanas Rezultāti> > >

Viesnīca ZANTE PARK RESORT & SPA - BW PREMIER COLLECTION

Piedāvājuma priekšrocības

 • romantiska atpūta
 • Moderna, skaisti iekārtota
 • Netālu no dzīvīgās Laganasas
 • 2 baseini
 • Itakas bura

Viesnīca ZANTE PARK RESORT & SPA - BW PREMIER COLLECTION Kodas: ZTH3PAR

PLN
Itaka

Viesnīca ZANTE PARK RESORT & SPA - BW PREMIER COLLECTION Kodas: ZTH3PAR Grieķija \ Zakinta

Prestižā viesnīcu tīkla Best Western eleganta un moderna viesnīca, ir ideāls piedāvājums romantiskai atpūtai vai neaizmirstamam braucienam draugu pulkā. Interesanti labiekārtota viesnīca piedāvā patīkami izveidotus numurus, 2 baseinus un populāro, all inclusive, formulu. Pavisam netālu atrodas brīnišķīga smilšu pludmale, kā arī Laganasas izklaižu centrs. 2018. gadā viesnīca saņēma ITAKAS BURU, par sniegto pakalpojumu visaugstāko kvalitāti.

Piedāvājuma apraksts

aptuveni 800 m no LAGANASAS centra, aptuveni 50 m no veikaliem, aptuveni 7 km no Zakintas pilsētas, aptuveni 5 km attālumā no Zakintas lidostas; autobusu pietura – aptuveni 300 m attālumā no viesnīcas.

Laganas Beach, publiskā, smilšu, laidena piekļuve jūrai, aptuveni 350 m attālumā no viesnīcas, lietussargi un atpūtas krēsli par atsevišķu samaksu.

pieczvaigžņu, eleganta un moderna, uzbūvēta 1991. gadā, daļēji renovēta 2016. gadā, 135 numuri, galvenā ēka un papildu ēka ir atdalītas ar ieliņu, 4 stāvi, 4 lifti, elegants vestibils, reģistratūra visu diennakti, Windows restorāns – ēdināšana – zviedru galds, internacionālā virtuve; Mirrors bārs galvenajā ēkā, La Palma bārs pie baseina; konferenču zāle 150 cilvēkiem, bezmaksas bezvadu internets vestibilā; pēc iepriekšēja pasūtījuma, par atsevišķu samaksu: auklīte bērnam, frizētava, masāža; tiek pieņemtas šādas kredītkartes: Visa, MasterCard, American Express; apmeklējuma laikā ir nepieciešama ķīla (maksājot skaidrā naudā vai attiecīgas naudas summas bloķēšana kredītkartē) par iespējamiem izdevumiem viesnīcā: aptuveni 50 EUR/numurs.

standarta: 2-vietīgs, (iespējams novietot 1 vai 2 papildu gultas bērniem), aptuveni 21 kvadrātmetrs, sakopts un moderns, individuālas pārvaldības kondicionieris, vannas istaba (vanna vai duša, tualete; fēns), satelīttelevīzija, bezvadu internets, telefons, ledusskapis; par atsevišķu samaksu: seifs (aptuveni 20 EUR/nedēļā); balkons vai dārzs (galdiņš un krēsli).

brokastis (7.00-10.00), pusdienas (12.30-14.30), vakariņas (19.00-21.30) restorānā zviedru galds; uzkodas; vietējie alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni konkrētā bārā (10.00-23.00); nepieciešams nēsāt all inclusive aproces.

brokastis (7.00-10.00), pusdienas (12.30-14.30), vakariņas (19.00-21.30) restorānā zviedru galds; uzkodas, saldējums bārā pie baseina (11.00-18.00); vietējie alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni konkrētā bārā (10.00-23.00); nepieciešams nēsāt all inclusive aproces.

Informācija par reģionu

Grieķija — Zakinta

Salu saulīte ir iekrāsojusi zeltītā krāsā, to ieskauj jūra, kura zaigo visās zilās krāsas nokrāsās. Tā ir zaļa, pateicoties priežu mežiem un olīvkoku audzēm, smaržo pēc apelsīnu ziediem. Elpu aizrauj unikālās peizāžas, kas ir pārpilnas ar patīkamiem pārsteigumiem. Tās priekšrocības ir novērtējuši Logerheda bruņurupuči, kuri ir iecienījuši šīs salas pludmales ligzdošana sakarā, un tie ir kļuvuši par salas simbolu. Zakintas jutekliskā atmosfēra un salas iedzīvotāju laipnā izturēšanās ir, radījuši apstākļus labai atpūtai.

ATRAŠANĀS VIETA: aptuveni 800 m no LAGANASAS centra, aptuveni 50 m no veikaliem, aptuveni 7 km no Zakintas pilsētas, aptuveni 5 km attālumā no Zakintas lidostas; autobusu pietura – aptuveni 300 m attālumā no viesnīcas.

PLUDMALE: Laganas Beach, publiskā, smilšu, laidena piekļuve jūrai, aptuveni 350 m attālumā no viesnīcas, lietussargi un atpūtas krēsli par atsevišķu samaksu.

VIESNĪCA: pieczvaigžņu, eleganta un moderna, uzbūvēta 1991. gadā, daļēji renovēta 2016. gadā, 135 numuri, galvenā ēka un papildu ēka ir atdalītas ar ieliņu, 4 stāvi, 4 lifti, elegants vestibils, reģistratūra visu diennakti, Windows restorāns – ēdināšana – zviedru galds, internacionālā virtuve; Mirrors bārs galvenajā ēkā, La Palma bārs pie baseina; konferenču zāle 150 cilvēkiem, bezmaksas bezvadu internets vestibilā; pēc iepriekšēja pasūtījuma, par atsevišķu samaksu: auklīte bērnam, frizētava, masāža; tiek pieņemtas šādas kredītkartes: Visa, MasterCard, American Express; apmeklējuma laikā ir nepieciešama ķīla (maksājot skaidrā naudā vai attiecīgas naudas summas bloķēšana kredītkartē) par iespējamiem izdevumiem viesnīcā: aptuveni 50 EUR/numurs.

NUMURS:standarta: 2-vietīgs, (iespējams novietot 1 vai 2 papildu gultas bērniem), aptuveni 21 kvadrātmetrs, sakopts un moderns, individuālas pārvaldības kondicionieris, vannas istaba (vanna vai duša, tualete; fēns), satelīttelevīzija, bezvadu internets, telefons, ledusskapis; par atsevišķu samaksu: seifs (aptuveni 20 EUR/nedēļā); balkons vai dārzs (galdiņš un krēsli).

SPORTS UN IZKLAIDES: brokastis (7.00-10.00), pusdienas (12.30-14.30), vakariņas (19.00-21.30) restorānā zviedru galds; uzkodas; vietējie alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni konkrētā bārā (10.00-23.00); nepieciešams nēsāt all inclusive aproces.

VISS IEKĻAUTS: brokastis (7.00-10.00), pusdienas (12.30-14.30), vakariņas (19.00-21.30) restorānā zviedru galds; uzkodas, saldējums bārā pie baseina (11.00-18.00); vietējie alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni konkrētā bārā (10.00-23.00); nepieciešams nēsāt all inclusive aproces.

BEZMAKSAS:
 • Wi-Fi
Izvietojums kartē
Vietējās ekskursijas

Zakinta naktī — brauciens no viesnīcas vēlā pēcpusdienā uz salas galvaspilsētu - Zakintu. Brauciens gar ostu. Programmā ir iekļauta pastaiga pa vecpilsētu, brīvais laiks iepirkumiem. Vēlu vakarā atgriešanās viesnīcā. Cena - aptuveni 20 EUR.

Apkārt salai — aizraujoša ekskursija, kuras laikā ir iespējams apskatīt salas visskaistākos nostūrus. Tūre sākas ar Aristeonas olīveļļas ražotni Litakijā. Kā nākamā programmas pieturvieta ir Gramsasas nelielas vīna ražotnes, ģimenes uzņēmuma, apmeklējums, kur ir paredzēta vīna ražošanas metožu, gan pagātnē, gan arī mūsdienās, prezentācija, ar tai sekojošu vīnu degustāciju. Pēc tam sekos brauciens uz gleznainajiem kalnu ciematiem: Kiliomeno, Agios Leon un Maries, fotopauze. Maršrutā ir ietverta Zakintas vecākā olīvkoka apskate un Anafronitria - vieta, kur grieķi patstāvīgi iegūst olīveļļu, medu un vāc dažādus augus - degustācijas un iepirkšanās iespēja. Kā nākamā apskates vieta ir salas līča panorāma, kas ietver populāro Navagio pludmali, ko ir iespējams redzēt no platformas, kas atrodas jūras kraujas malā. Pēc tam sekos brauciens Agios - Nikolaos ostas virzienā. Reiss uz Zilajām alām, pusdienu pauze tradicionālajā grieķu tavernā. Vizīte Bohali, ar skatu laukumu, no kura var tīksmināties par salas panorāmu. Ekskursija visai dienai. Cenas - aptuveni 34 EUR (nav ietverta samaksa par reisu uz Zilajām alām).

Caretta caretta reiss — Caretta caretta reiss: reiss modernā grieķu laivā ar stiklotu apakšu, pa Laganasas līci, lēnām slīdot gar Zakintas salas mežonīgajiem dienvidu krastiem. Caretta caretta jūras bruņurupučus to dabiskajā vidē, Eiropā vislielākajā šo bruņurupuču izšķilšanās vietā. Reisa laikā paredzēta pieturvieta, peldei noslēpumaino Keri alu tuvumā, nepieejamā piekrastē, kur ir daudz jūras kraujas, mežonīgas pludmales, kā arī klinšu atlūzas. Vēlāk sekos apstāšanās neapdzīvotās Maratonisi salas piekrastē, kas tiek dēvēta par Bruņurupuču salu, kur ligzdo Caretta caretta bruņurupuči. Ekskursijas laiks - pus diena. Cena aptuveni 28 EUR.

Navagio reiss — brauciens autobusā Zakintas pilsētas ostas virzienā, un pēc tam reiss ar kuģi uz populāro Navagio pludmali, kas atrodas Zakintas salas ziemeļrietumos. Reisa laikā būs iespēja tīksmināties par Skinari zemesragu un tuvumā esošajām Zilajām alām - laiks peldei šajā apvidū. Pēc tam uzturēšanās Higia pludmalē, kas, pateicoties tur esošajiem aukstajiem sērūdens avotiem, tiek uzskatīts par salas dabīgo SPA centru. Reisa laikā būs iespējams vērot Zakintas austrumu piekrasti - kura ir slavena ar populārajiem Cilivi, Alikem - Alikanas, Peloponesas kūrortiem, kā arī ar Kefalonijas salu. Skats uz brīnišķīgo Mikro Nisi salu, kā arī uz salas ziemeļos populāro Makri Gialos pludmali. Atgriešanās Zakintas ostā. Ekskursija visai dienai. Cena - aptuveni 34 EUR.

Kefalonija — brauciens uz vislielāko Jonijas jūras salu. Salas aizstāvja Svētā Gerasima brīnišķīgā klostera apmeklējums, kurā atrodas svētā pīšļi, kā arī Drogarati alas apmeklējums. Laivu tūre Melissani pazemes ezerā. Pusdienu pauze tradicionālajā grieķu tavernā, kur ir ļoti garšīgs ēdiens, kura atrodas austrumu piekrastes Agia Efimia nelielajā ostā. Fotopauze Mirtos pludmalē, kura ir kļuvusi populāra, pateicoties daudzajām filmām. Vīna ražotnes apmeklējums, kur būs iespējams degustēt tipisko, Kefalonijas vīnu „Robola”. Maršrutā, ievērojamas un neaizmirstamas dabas ainavas – nelieli zvejnieku ciematiņi, kuri iekļaujas mežonīgās salas dabīgajā un zaļajā dabas ainavā! Ekskursija visai dienai. Cena - aptuveni 50 EUR (cenā nav ietverts: reiss pa Melissani ezeru un ieejas maksa Drogarati alā).

Olimpija — lielākais Zeva templis Senajā Grieķijā, šobrīd galvenokārt asociējas ar Olimpiskajām spēlēm. Sporta sacensības, kas šeit norisinājās turpat 12 gadsimtu garumā, bija ne tikai sacensības, bet arī pielūgsmes izpausme dievu valdniekam, un ievērojamā mērā iespaidoja mākslas un kultūras attīstību. Arheoloģiskā muzeja apmeklējums, kur varēs apskatīt Prāksitela un Fīdija garadarbus, olimpiskā stadiona apmeklējums. Programmā ietverta Zeva tempļa apskate, kurā atradās viens no senās pasaules septiņiem brīnumiem - Zeva statuja, ko bija veidojis Fīdijs, kā arī Hēras altāris, kur mūsdienās tiek aizdegta olimpiskā lāpa. Pusdienu un iepirkšanās pauze pilsētas centrā. Ekskursija visai dienai. Cena - aptuveni 50 EUR (cenā nav iekļautas: ieejas biļetes Arheoloģijas muzejā un arheoloģiskajā objektā).

Grieķu vakars — tīksmināšanās par saulrietu populārajā Kampi apvidū, atstatus no viesnīcām un kūrortiem. Ekskluzīvs vakars ar vakariņām autentiskā grieķu tavernā, zem atklātas debess, kur būs daudz tradicionālās mūzikas, deju un kopīgu izklaižu. Cena - aptuveni 35 EUR.

Ar vietējo ekskursiju organizēšanu nodarbojas ārvalstu un vietējās tūrisma aģentūras, saskaņā ar viņu noteikumiem. Tādā gadījumā, ja uz attiecīgo ekskursiju ir pieteikušies par maz dalībnieku, tad šī ekskursija nenotiks.

Currently unavailable

Call centrs

 • 48 77 4476707
 • +371 60 00 32 32
 • I-V 9.00-17.00 VI Brīvdienas VII Brīvdienas

Dalieties

Facebook

Kādēļ ir vērts?

 1. Pilnas cenas — mūsu cenās neietilpst nekādi slēptie iekasējumi
 2. Ērtība — rezervējat

Drošība

Rezervācijas laikā dati tiek aizsargāti un šifrēti ar sertifikātu

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter