phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Meklēšanas Rezultāti> > >

Viesnīca ALEXANDER THE GREAT

Piedāvājuma priekšrocības

 • rekomendējams pāriem
 • Laganasas izklaižu centrā
 • gara, smilšu pludmale
 • ērti numuri
 • 3 baseini

Viesnīca ALEXANDER THE GREAT Kodas: ZTH3GRE

PLN
Itaka

Viesnīca ALEXANDER THE GREAT Kodas: ZTH3GRE Grieķija \ Zakinta

Atrodas plašā teritorijā, populārās kūrortpilsētas Laganasas pašā sirdī. Plašā pludmale ar zeltainajām smiltiņām atrodas pavisam netālu – ja paveiksies, tad varēsiet šeit sastapt Caretta caretta bruņurupučus. Viesnīcā viesus sagaidīs eleganti, komfortabli iekārtoti numuri ar balkoniem. Dienas gaitā būs iespējams atpūsties pie baseiniem, bet vakarpusē – doties uz pilsētu izklaidēties krogos un diskotēkās. Tostarp ir vērts doties uz salas galvaspilsētu – Zakintas pilsētu, kur varēsiet apskatīt daudz un dažādas senatnes ievērības cienīgās vietas un pieminekļus.

Piedāvājuma apraksts

atsevišķā kvartālā, LAGANASAS kūrorta centrā, tuvākie veikali un bāri atrodas aptuveni 200 metru attālumā no viesnīcas, aptuveni 8 km attālumā no Zakintas; aptuveni 6 km attālumā no Zakintas lidostas; autobusu pietura – aptuveni 300 m attālumā no viesnīcas (aptuveni 2 EUR/līdz Zakintai).

Laganasa, publiskā, smilšu, laidena pieeja līdz jūrai, aptuveni 400 m attālumā no viesnīcas, līdz pludmalei var aiziet ejot pa ceļu, par atsevišķu samaksu ir pieejami lietussargi un atpūtas krēsli (aptuveni 8 EUR/ komplekts).

četrzvaigžņu, sakopta, eleganta, uzbūvēta 1982. gadā, renovēta 2014. gadā, 2018./2019. gada ziemā ieplānoti remontdarbi, 185 numuri, 1 ēka, 4 stāvi, 3 lifti, plašs vestibils, reģistratūra strādā visu diennakti, restorānā ēdināšana – zviedru galds, grieķu virtuve, paredzēti bērnu krēsli, veģetārie ēdieni, vakariņu laikā noteiktais dreskods – vīriešiem jāierodas garajās biksēs, 2 bāri; vestibilā un pie baseina; valūtas maiņas punkts, suvenīru veikals, terase ar skatu uz baseinu, autostāvvieta, bezmaksas bezvadu internets vestibilā; par atsevišķu samaksu: veļas mazgātavas pakalpojumi, tiek pieņemtas šādas kredītkartes: Visa, MasterCard, American Express.

standarta: 2 – vietīgs (ir iespēja novietot 1 papildu gultu), aptuveni 20 kvadrātmetri, sakopts, elegants, individuālas pārvaldības kondicionieris, vannas istaba (vanna vai duša, tualete un fēns), satelīttelevīzija, telefons, ledusskapis, kafijas/tējas komplekts, seifs, bezmaksas gultiņa bērnam līdz 2 gadu vecumam, ja iepriekšēji ir veikts attiecīgais pieprasījums; balkons (galdiņš un krēsli), skats uz baseinu; ģimenes: 2 – vietīgs, (iespējams papildus novietot 2 gultas bērniem – divstāvu gultu), iekārtojums tāds pats, kā standarta numurā; ģimenes numurs par atsevišķu samaksu.

baseins, saldūdens, aptuveni 330 m², dziļums 1,8 m, atsevišķs baseina nodalījums bērniem, saldūdens, aptuveni 20 m², dziļums aptuveni 0,3 m, baseins, saldūdens, aptuveni 300 m², dziļums 2 m, baseins, saldūdens, aptuveni 40 m², dziļums 1-1,7 m, pie baseina ir pieejami bezmaksas lietussargi un atpūtas krēsli; galda teniss, biljards, sauna, trenažieru zāle; rotaļlaukums bērniem, animācijas pieaugušajiem (sestdienās): dzīvā mūzika un dejas.

brokastis (8.00-10.00), pusdienas (12.30-14.30), vakariņas (19.30-21.30) restorānā; uzkodas (10.30-12.30, 15.00-17.00) konkrētā bārā; bezalkoholiskie un vietējie alkoholiskie dzērieni (10.00-23.00) konkrētā bārā; nepieciešams nēsāt all inclusive aproces.

Informācija par reģionu

Grieķija — Zakinta

Salu saulīte ir iekrāsojusi zeltītā krāsā, to ieskauj jūra, kura zaigo visās zilās krāsas nokrāsās. Tā ir zaļa, pateicoties priežu mežiem un olīvkoku audzēm, smaržo pēc apelsīnu ziediem. Elpu aizrauj unikālās peizāžas, kas ir pārpilnas ar patīkamiem pārsteigumiem. Tās priekšrocības ir novērtējuši Logerheda bruņurupuči, kuri ir iecienījuši šīs salas pludmales ligzdošana sakarā, un tie ir kļuvuši par salas simbolu. Zakintas jutekliskā atmosfēra un salas iedzīvotāju laipnā izturēšanās ir, radījuši apstākļus labai atpūtai.

ATRAŠANĀS VIETA: atsevišķā kvartālā, LAGANASAS kūrorta centrā, tuvākie veikali un bāri atrodas aptuveni 200 metru attālumā no viesnīcas, aptuveni 8 km attālumā no Zakintas; aptuveni 6 km attālumā no Zakintas lidostas; autobusu pietura – aptuveni 300 m attālumā no viesnīcas (aptuveni 2 EUR/līdz Zakintai).

PLUDMALE: Laganasa, publiskā, smilšu, laidena pieeja līdz jūrai, aptuveni 400 m attālumā no viesnīcas, līdz pludmalei var aiziet ejot pa ceļu, par atsevišķu samaksu ir pieejami lietussargi un atpūtas krēsli (aptuveni 8 EUR/ komplekts).

VIESNĪCA: četrzvaigžņu, sakopta, eleganta, uzbūvēta 1982. gadā, renovēta 2014. gadā, 2018./2019. gada ziemā ieplānoti remontdarbi, 185 numuri, 1 ēka, 4 stāvi, 3 lifti, plašs vestibils, reģistratūra strādā visu diennakti, restorānā ēdināšana – zviedru galds, grieķu virtuve, paredzēti bērnu krēsli, veģetārie ēdieni, vakariņu laikā noteiktais dreskods – vīriešiem jāierodas garajās biksēs, 2 bāri; vestibilā un pie baseina; valūtas maiņas punkts, suvenīru veikals, terase ar skatu uz baseinu, autostāvvieta, bezmaksas bezvadu internets vestibilā; par atsevišķu samaksu: veļas mazgātavas pakalpojumi, tiek pieņemtas šādas kredītkartes: Visa, MasterCard, American Express.

NUMURS:standarta: 2 – vietīgs (ir iespēja novietot 1 papildu gultu), aptuveni 20 kvadrātmetri, sakopts, elegants, individuālas pārvaldības kondicionieris, vannas istaba (vanna vai duša, tualete un fēns), satelīttelevīzija, telefons, ledusskapis, kafijas/tējas komplekts, seifs, bezmaksas gultiņa bērnam līdz 2 gadu vecumam, ja iepriekšēji ir veikts attiecīgais pieprasījums; balkons (galdiņš un krēsli), skats uz baseinu; ģimenes: 2 – vietīgs, (iespējams papildus novietot 2 gultas bērniem – divstāvu gultu), iekārtojums tāds pats, kā standarta numurā; ģimenes numurs par atsevišķu samaksu.

SPORTS UN IZKLAIDES: baseins, saldūdens, aptuveni 330 m², dziļums 1,8 m, atsevišķs baseina nodalījums bērniem, saldūdens, aptuveni 20 m², dziļums aptuveni 0,3 m, baseins, saldūdens, aptuveni 300 m², dziļums 2 m, baseins, saldūdens, aptuveni 40 m², dziļums 1-1,7 m, pie baseina ir pieejami bezmaksas lietussargi un atpūtas krēsli; galda teniss, biljards, sauna, trenažieru zāle; rotaļlaukums bērniem, animācijas pieaugušajiem (sestdienās): dzīvā mūzika un dejas.

VISS IEKĻAUTS: brokastis (8.00-10.00), pusdienas (12.30-14.30), vakariņas (19.30-21.30) restorānā; uzkodas (10.30-12.30, 15.00-17.00) konkrētā bārā; bezalkoholiskie un vietējie alkoholiskie dzērieni (10.00-23.00) konkrētā bārā; nepieciešams nēsāt all inclusive aproces.

BEZMAKSAS:
 • Wi-Fi
Izvietojums kartē
Vietējās ekskursijas

Zakinta naktī — brauciens no viesnīcas vēlā pēcpusdienā uz salas galvaspilsētu - Zakintu. Brauciens gar ostu. Programmā ir iekļauta pastaiga pa vecpilsētu, brīvais laiks iepirkumiem. Vēlu vakarā atgriešanās viesnīcā. Cena - aptuveni 20 EUR.

Apkārt salai — aizraujoša ekskursija, kuras laikā ir iespējams apskatīt salas visskaistākos nostūrus. Tūre sākas ar Aristeonas olīveļļas ražotni Litakijā. Kā nākamā programmas pieturvieta ir Gramsasas nelielas vīna ražotnes, ģimenes uzņēmuma, apmeklējums, kur ir paredzēta vīna ražošanas metožu, gan pagātnē, gan arī mūsdienās, prezentācija, ar tai sekojošu vīnu degustāciju. Pēc tam sekos brauciens uz gleznainajiem kalnu ciematiem: Kiliomeno, Agios Leon un Maries, fotopauze. Maršrutā ir ietverta Zakintas vecākā olīvkoka apskate un Anafronitria - vieta, kur grieķi patstāvīgi iegūst olīveļļu, medu un vāc dažādus augus - degustācijas un iepirkšanās iespēja. Kā nākamā apskates vieta ir salas līča panorāma, kas ietver populāro Navagio pludmali, ko ir iespējams redzēt no platformas, kas atrodas jūras kraujas malā. Pēc tam sekos brauciens Agios - Nikolaos ostas virzienā. Reiss uz Zilajām alām, pusdienu pauze tradicionālajā grieķu tavernā. Vizīte Bohali, ar skatu laukumu, no kura var tīksmināties par salas panorāmu. Ekskursija visai dienai. Cenas - aptuveni 34 EUR (nav ietverta samaksa par reisu uz Zilajām alām).

Caretta caretta reiss — Caretta caretta reiss: reiss modernā grieķu laivā ar stiklotu apakšu, pa Laganasas līci, lēnām slīdot gar Zakintas salas mežonīgajiem dienvidu krastiem. Caretta caretta jūras bruņurupučus to dabiskajā vidē, Eiropā vislielākajā šo bruņurupuču izšķilšanās vietā. Reisa laikā paredzēta pieturvieta, peldei noslēpumaino Keri alu tuvumā, nepieejamā piekrastē, kur ir daudz jūras kraujas, mežonīgas pludmales, kā arī klinšu atlūzas. Vēlāk sekos apstāšanās neapdzīvotās Maratonisi salas piekrastē, kas tiek dēvēta par Bruņurupuču salu, kur ligzdo Caretta caretta bruņurupuči. Ekskursijas laiks - pus diena. Cena aptuveni 28 EUR.

Navagio reiss — brauciens autobusā Zakintas pilsētas ostas virzienā, un pēc tam reiss ar kuģi uz populāro Navagio pludmali, kas atrodas Zakintas salas ziemeļrietumos. Reisa laikā būs iespēja tīksmināties par Skinari zemesragu un tuvumā esošajām Zilajām alām - laiks peldei šajā apvidū. Pēc tam uzturēšanās Higia pludmalē, kas, pateicoties tur esošajiem aukstajiem sērūdens avotiem, tiek uzskatīts par salas dabīgo SPA centru. Reisa laikā būs iespējams vērot Zakintas austrumu piekrasti - kura ir slavena ar populārajiem Cilivi, Alikem - Alikanas, Peloponesas kūrortiem, kā arī ar Kefalonijas salu. Skats uz brīnišķīgo Mikro Nisi salu, kā arī uz salas ziemeļos populāro Makri Gialos pludmali. Atgriešanās Zakintas ostā. Ekskursija visai dienai. Cena - aptuveni 34 EUR.

Kefalonija — brauciens uz vislielāko Jonijas jūras salu. Salas aizstāvja Svētā Gerasima brīnišķīgā klostera apmeklējums, kurā atrodas svētā pīšļi, kā arī Drogarati alas apmeklējums. Laivu tūre Melissani pazemes ezerā. Pusdienu pauze tradicionālajā grieķu tavernā, kur ir ļoti garšīgs ēdiens, kura atrodas austrumu piekrastes Agia Efimia nelielajā ostā. Fotopauze Mirtos pludmalē, kura ir kļuvusi populāra, pateicoties daudzajām filmām. Vīna ražotnes apmeklējums, kur būs iespējams degustēt tipisko, Kefalonijas vīnu „Robola”. Maršrutā, ievērojamas un neaizmirstamas dabas ainavas – nelieli zvejnieku ciematiņi, kuri iekļaujas mežonīgās salas dabīgajā un zaļajā dabas ainavā! Ekskursija visai dienai. Cena - aptuveni 50 EUR (cenā nav ietverts: reiss pa Melissani ezeru un ieejas maksa Drogarati alā).

Olimpija — lielākais Zeva templis Senajā Grieķijā, šobrīd galvenokārt asociējas ar Olimpiskajām spēlēm. Sporta sacensības, kas šeit norisinājās turpat 12 gadsimtu garumā, bija ne tikai sacensības, bet arī pielūgsmes izpausme dievu valdniekam, un ievērojamā mērā iespaidoja mākslas un kultūras attīstību. Arheoloģiskā muzeja apmeklējums, kur varēs apskatīt Prāksitela un Fīdija garadarbus, olimpiskā stadiona apmeklējums. Programmā ietverta Zeva tempļa apskate, kurā atradās viens no senās pasaules septiņiem brīnumiem - Zeva statuja, ko bija veidojis Fīdijs, kā arī Hēras altāris, kur mūsdienās tiek aizdegta olimpiskā lāpa. Pusdienu un iepirkšanās pauze pilsētas centrā. Ekskursija visai dienai. Cena - aptuveni 50 EUR (cenā nav iekļautas: ieejas biļetes Arheoloģijas muzejā un arheoloģiskajā objektā).

Grieķu vakars — tīksmināšanās par saulrietu populārajā Kampi apvidū, atstatus no viesnīcām un kūrortiem. Ekskluzīvs vakars ar vakariņām autentiskā grieķu tavernā, zem atklātas debess, kur būs daudz tradicionālās mūzikas, deju un kopīgu izklaižu. Cena - aptuveni 35 EUR.

Ar vietējo ekskursiju organizēšanu nodarbojas ārvalstu un vietējās tūrisma aģentūras, saskaņā ar viņu noteikumiem. Tādā gadījumā, ja uz attiecīgo ekskursiju ir pieteikušies par maz dalībnieku, tad šī ekskursija nenotiks.

Currently unavailable

Call centrs

 • 48 77 4476707
 • +371 60 00 32 32
 • I-V 9.00-17.00 VI Brīvdienas VII Brīvdienas

Dalieties

Facebook

Kādēļ ir vērts?

 1. Pilnas cenas — mūsu cenās neietilpst nekādi slēptie iekasējumi
 2. Ērtība — rezervējat

Drošība

Rezervācijas laikā dati tiek aizsargāti un šifrēti ar sertifikātu

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter