phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Meklēšanas Rezultāti> > >

Viesnīca PANORAMA BOUTIQUE VILLAGE

Piedāvājuma priekšrocības

 • romantiskas brīvdienas
 • panorāmas skati
 • numuri grieķu stilā
 • moderni un eleganti ģimenes numuri

Viesnīca PANORAMA BOUTIQUE VILLAGE Kodas: HER3PAN

479PLN
Pieaugušie: 2 viss iekļauts Sv 29.09 – Sv 06.10.19 (8 dienas)
Itaka

Viesnīca PANORAMA BOUTIQUE VILLAGE Kodas: HER3PAN Grieķija \ Krēta

Tas ir labi zināms mūsu klientu vidū ne tikai pateicoties ļoti skaistai ainavai!Gleznainā vieta, kas atrodas uzkalnā, kas ir apaudzis ar citrusaudzi, tā piedāvā lielisku iespēju izbaudīt skaistu panorāmas skatu uz jūru un apkārtni.Ērti, mūsdienīgi numuri, patīkams un izpalīdzīgs personāls un skaists dārzs nodrošina pilnīgu relaksāciju un lielisku grieķu relaksācijas atmosfēru.Jaunā daļa ar elegantiem un plašiem ģimenes numuriem un maisonette ar tiešu piekļuvi baseinam ir lieliska ideja par brīvdienu ar bērniem komfortablos apstākļos.

Piedāvājuma apraksts

apm. 2 km attālumā no AGHIA PELAGHIA apgabala centra, netālu no krodziņiem, uz uzkalna; apm.15 km no Heraklionas lidostas un apm. 100 km attālumā no lidostas Hanijā, apm. 150 km attālumā no Sitijas lidostas; autobusa pietura pie viesnīcas (Heraklionā).

publiska, līcī, smilšaina un grants, lēzena pieieja jūrai, apm. 800 m attālumā no viesnīcas, varat doties pastaigā līdz pludmalei pa ielu vai bez maksas izmantot viesnīcas mini autobusu, saulessargi un zviļņi par maksu (apmēram 6 EUR / komplektā).

četru zvaigžņu, pēdējo reizi atjaunota 2018. gadā, 220 istabas, galvenā ēka, 5 divstāvu sānu ēkas, 2015/2016. gadā ziemā tika pabeigta jauna ēka ar ģimenes un atpūtas telpām, 2 liftiem, plaša zāle, diennakts reģistratūra, restorāns - zviedru galds, Kreta un starptautiskās virtuves ēdieni, bērnu krēsli, veģetārie ēdieni; bārs galvenajā ēkā; uzkodu bārs pie baseina; TV stūrītis, mini tirgus, terase ar skatu uz jūru, dārzs; par maksu: piekļuve internetam (apmēram 0,5 EUR / 15 minūtes), seifs reģistratūrā (apmēram 20 EUR / nedēļā), auto noma, dežūras ārsts; sava izvietojuma dēļ nav ieteicams personām ar invaliditāti; pieņem kredītkartes: Visa, MasterCard, American Express.

superion: 2-vietīgs (var novietot papildus 1 gultasvietu), atjaunināts, moderns, individuāli kontrolēta gaisa kondicionēšana (maijs-oktobris), vannas istaba (vanna vai duša, tualete, fēns), satelīta TV, tālrunis, ledusskapis; papildu maksa: seifs (apmēram 20 EUR / nedēļā); bezmaksas bērnu gultiņa bērnam līdz 2 gadiem; balkons vai terase (galds un krēsli); skats uz jūru par papildus samaksu.; ģimenes: 2-vietīgs (var ievietot 1 vai 2 papildus gultas), apm. 30 m²; elegants un mūsdienīgs, standarta numura mēbelējums, ieeja kopējā baseinā (koplietojams ar citiem numuriem); ģimenes ar skatu uz jūru: 2-vietīgs (var ievietot 1 vai 2 papildus gultas), apm. 40 m², elegants un moderns, standarta numura mēbelējums, ar skatu uz jūru.; maisonette: 2-vietīgs (var ievietot 1 vai 2 papildus gultas), apm. 43 m², viesistaba un guļamistaba atrodas otrajā stāvā, standarta numura mēbelējums, ieeja kopējā baseinā (koplietojams ar citiem numuriem); maisonette ar skatu uz jūru: 2-vietīgs (var ievietot 1 vai 2 papildus gultas), apm. 38 m² , iesistaba un guļamistaba atrodas otrajā stāvā, standarta numura mēbelējums, ieeja kopējā baseinā (koplietojams ar citiem numuriem), ar skatu uz jūru; ģimenes numurs, ģimenes numurs ar skatu uz jūru, numurs maisonette un numurs maisonette ar skatu uz jūrupsr papildus samaksu.

2 saldūdens baseini, apm. 75 m², dz.1,1-2,5 m un apm. 55 m², dz. 1,1 m, bērnu peldbaseins, 1 peldbaseins jaunajā daļā (tikai ģimenes numuriem): saldūdens, apm. 110 m², dz. 1,2 m; saulessargi un zviļņi, ko baseins piedāvā bez maksas; galda teniss, šautriņas, kicker; rotaļlaukums bērniem, laiku pa laikam animācija pieaugušajiem; par maksu: biljards, video spēles; ūdens sports pludmalē.

brokastis (7.30-10.00), pusdienas (12.30-14.00), vakariņas (18.30-21.00) zviedru galds galvenajā restorānā; kafija un kūka baseina bārā (16.00-17.00); bezalkoholiskie un vietējie alkoholiskie dzērieni: alus, vīns, raki, ouzo galvenajā bārā un baseinā (10.30-22.30), alkoholiskie kokteiļi ar degvīnu (no 19.00); =Ir nepieciešams valkāt aproces ''viss iekļauts''.

0030/2810811024, www.panoramavillagehotel.gr

 • minibuss līdz pludmalei
Informācija par reģionu

Grieķija — Krēta

Magalonissos vai Lielā Sala - tas ir tas, ko grieķi sauc par Krētu, kas ir lielākā sala starp tūkstošiem Grieķijas salu un piektā lielākā Vidusjūras baseina apgabalā. To sauc par lielāko, ne tikai burtiskā nozīmē. Krētas skaistumu apbrīnoja slavenākais grieķu dzejnieks Homērs.

ATRAŠANĀS VIETA: apm. 2 km attālumā no AGHIA PELAGHIA apgabala centra, netālu no krodziņiem, uz uzkalna; apm.15 km no Heraklionas lidostas un apm. 100 km attālumā no lidostas Hanijā, apm. 150 km attālumā no Sitijas lidostas; autobusa pietura pie viesnīcas (Heraklionā).

PLUDMALE: publiska, līcī, smilšaina un grants, lēzena pieieja jūrai, apm. 800 m attālumā no viesnīcas, varat doties pastaigā līdz pludmalei pa ielu vai bez maksas izmantot viesnīcas mini autobusu, saulessargi un zviļņi par maksu (apmēram 6 EUR / komplektā).

VIESNĪCA: četru zvaigžņu, pēdējo reizi atjaunota 2018. gadā, 220 istabas, galvenā ēka, 5 divstāvu sānu ēkas, 2015/2016. gadā ziemā tika pabeigta jauna ēka ar ģimenes un atpūtas telpām, 2 liftiem, plaša zāle, diennakts reģistratūra, restorāns - zviedru galds, Kreta un starptautiskās virtuves ēdieni, bērnu krēsli, veģetārie ēdieni; bārs galvenajā ēkā; uzkodu bārs pie baseina; TV stūrītis, mini tirgus, terase ar skatu uz jūru, dārzs; par maksu: piekļuve internetam (apmēram 0,5 EUR / 15 minūtes), seifs reģistratūrā (apmēram 20 EUR / nedēļā), auto noma, dežūras ārsts; sava izvietojuma dēļ nav ieteicams personām ar invaliditāti; pieņem kredītkartes: Visa, MasterCard, American Express.

NUMURS:superion: 2-vietīgs (var novietot papildus 1 gultasvietu), atjaunināts, moderns, individuāli kontrolēta gaisa kondicionēšana (maijs-oktobris), vannas istaba (vanna vai duša, tualete, fēns), satelīta TV, tālrunis, ledusskapis; papildu maksa: seifs (apmēram 20 EUR / nedēļā); bezmaksas bērnu gultiņa bērnam līdz 2 gadiem; balkons vai terase (galds un krēsli); skats uz jūru par papildus samaksu.; ģimenes: 2-vietīgs (var ievietot 1 vai 2 papildus gultas), apm. 30 m²; elegants un mūsdienīgs, standarta numura mēbelējums, ieeja kopējā baseinā (koplietojams ar citiem numuriem); ģimenes ar skatu uz jūru: 2-vietīgs (var ievietot 1 vai 2 papildus gultas), apm. 40 m², elegants un moderns, standarta numura mēbelējums, ar skatu uz jūru.; maisonette: 2-vietīgs (var ievietot 1 vai 2 papildus gultas), apm. 43 m², viesistaba un guļamistaba atrodas otrajā stāvā, standarta numura mēbelējums, ieeja kopējā baseinā (koplietojams ar citiem numuriem); maisonette ar skatu uz jūru: 2-vietīgs (var ievietot 1 vai 2 papildus gultas), apm. 38 m² , iesistaba un guļamistaba atrodas otrajā stāvā, standarta numura mēbelējums, ieeja kopējā baseinā (koplietojams ar citiem numuriem), ar skatu uz jūru; ģimenes numurs, ģimenes numurs ar skatu uz jūru, numurs maisonette un numurs maisonette ar skatu uz jūrupsr papildus samaksu.

SPORTS UN IZKLAIDE: 2 saldūdens baseini, apm. 75 m², dz.1,1-2,5 m un apm. 55 m², dz. 1,1 m, bērnu peldbaseins, 1 peldbaseins jaunajā daļā (tikai ģimenes numuriem): saldūdens, apm. 110 m², dz. 1,2 m; saulessargi un zviļņi, ko baseins piedāvā bez maksas; galda teniss, šautriņas, kicker; rotaļlaukums bērniem, laiku pa laikam animācija pieaugušajiem; par maksu: biljards, video spēles; ūdens sports pludmalē.

VISS IEKĻAUTS: brokastis (7.30-10.00), pusdienas (12.30-14.00), vakariņas (18.30-21.00) zviedru galds galvenajā restorānā; kafija un kūka baseina bārā (16.00-17.00); bezalkoholiskie un vietējie alkoholiskie dzērieni: alus, vīns, raki, ouzo galvenajā bārā un baseinā (10.30-22.30), alkoholiskie kokteiļi ar degvīnu (no 19.00); =Ir nepieciešams valkāt aproces ''viss iekļauts''.

KONTAKTINFORMĀCIJA: 0030/2810811024, www.panoramavillagehotel.gr

BEZMAKSAS:
 • minibuss līdz pludmalei

 

*Informācija par viesnīcas oficiālo kategoriju ir iekļauta iesniegto objektu aprakstā (sadaļā „Viesnīca”) un atbilst šajā valstī izmantotajai kategorijai. Katra valsts piemēro savus kritērijus, lai noteiktu kategoriju. Viesnīcas kategorija norādītā mājas lapā www.itaka.lv un ceļošanas dokumentos ir mūsu subjektīvais viesnīcas standarta novērtējums. Puse zvaigznes nozīmē pārvērtēta vai nepietiekami novērtēta kategorija attiecībā pret oficiālo kategoriju.

Piedāvājumā ir norādīti ēdināšanas laiki un viesnīcu infrastruktūras atsevišķu elementu darbība var būt pakļauta nelielām izmaiņām no sezonas laika, laika apstākļiem, viesu pieprasījumiem vai nepārvaramas varas apstākļu dēļ, uz kuriem viesnīcas īpašnieks nevar ietekmēt.

Izvietojums kartē
Klientu atsauksmes
4,8 / 6
Kopējais vērtējums

Klienti pienācīgā kārtā novērtē:

 • Numuru standarts
 • Viesnīcu apkalpošana
 • Viesnīcas izvietojums
Vietējās ekskursijas

AUSTRUMU KRĒTA

Herakliones reģions:

Knosa un Herakliona — vizītes nozīmīgākajām Minojas Krētas drupām - Knosas pils drupas, kas, iespējams, bija mītisks labirints. Pēc pils apmeklējuma ceļojums uz Heraklionu - salas galvaspilsētu, brīvais laiks pastaigām un iepirkšanās vietām vai pēc izvēles - arheoloģijas muzeja apmeklējums. Cena - apm. 45 EUR (izņemot ieejas biļetes uz Knosu un arheoloģijas muzeju - apmēram 16 EUR).

Spinalonga un Agios Nikolaos — Austrumu Krētas ainavas, kas slavena ar neparasti gleznaino skaisto Mirabello līcī, applūdušo seno Olos ostu un Agios Nikolaos pilsētu. Pārcelšanas uz Spinalonga salu, apmeklējot britu uzbūvēto cietoksni. Pēc kuģa apmeklējuma piestātnē klusajā līcī pie nelielas, savvaļas pludmales. Peldēšanas un pusdienu laiks, ko gatavo kuģa apkalpe - grilētu gaļu un grieķu salātus. Pēc atgriešanās uz cietzemi pastaiga pa burvīgo un romantisko Agios Nikolaosu. Pilnas dienas ekskursija, atgriešanās viesnīcā pirms vakariņām. Cena - apm. 45 EUR (neietilpst - ieejas biļete uz cietokli Spinalonga - apm. 8 EUR.)

Santorini - Grieķijas pasaku sala — laivu brauciens uz vienu no skaistākajām Grieķijas salām. Agri no rīta izbraukšana no Retimno Kiklādu virzienā un reiss uz dažām stundām līdz Afinios ostu Santorīni. Ceļojums uz Iju, mākslinieku pilsētu,kas tiek uzskatīta par skaistāko salā. Brīvais laiks. Ceļojums uz mūsdienu galvaspilsētu salā - Tiri. Kopīga pastaiga un brīvais laiks iepirkšanās. Pilnas dienas ekskursija, atgriešanās Krētā vakarā. Cena - apm. 50 EUR (ietver transportu uz un no ostas, kruīzu un salu ceļojumu).

Krētas vakars — neparastā tikšanās ar salas folkloru krodziņā gleznainā kalnu ciematā Kato Karusano. Tautas tērpos tērptie dejotāji prezentēs slavenākās dejas no Krētas un citām Grieķijas daļām, aicinot uz vispārējām izklaidēm. Sasildīšanai būs glāzi raki. Izstādes laikā vakariņas pie zviedru galda un vietējais vīns bez ierobežojumiem. Lielisks piedāvājums tiem, kam patīk dejot, dziedāt un izklaidēties! Cena - apm. 45 EUR.

Ūdens parks - vizīte uz ūdens pilsētu — tā ir lieliska relaksācija visai ģimenei. Cena - apm. 35 EUR.

Samarijas aiza — brauciens pa garāko aizu Eiropā - apm. 18 km, nacionālajā parkā Baltajos kalnos (Levka-Ori). Izbraukšana agri no rīta plato Omfalos virzienā, kas atrodas aptuveni 1100 metru augstumā. Nolaišanās aizā. Ksiloskala pārvarēšana - akmens pakāpieni, kas izcirsti cipresēm apaugušajā nogāzē. Te parādas pirmā no vairākām baznīcām aizā - Agios Nikolaos. Izejot no aizas maršruts ved no vecā pamestā Agia Rumeli ciemata uz jauno Agia Roumeli. Reiss uz Hora Sfakion, transfers uz viesnīcām ar autobusu. Pilnas dienas ekskursija. Cena - apm. 50 EUR (neietilpst - ieejas biļete uz aizu - apmēram 5 EUR, prāmju biļete no Agia Roumeli uz Hora Sfakion - aptuveni 11 EUR).

Kreta zelta pludmales un lagūnas - Balos un Gramvūza — ekskursijas ceļš ved gar ziemeļu krastu līdz Kissamos ostā, no kurienes sākas kruīzs burvīgajā līcī. Gramvūza ir neapdzīvota sala ar neskartu dabu un dabas rezervātu daudzām putnu sugām. Tuvumā atveras Balos līcis, te var apbrīnojot ūdens zilo un zelta smilšu krāsu. Šeit jūs atradīsit patiesu relaksāciju, peldēšanos un pusdienas, ko sagatavos kuģa apkalpes loceļi. Brīvais laiks, kruīzs atpakaļ uz Kissamosu un transfers uz viesnīcām. Pilnas dienas ekskursija, atgriešanās vakarā. Cena - apm. 62 EUR (ietver - autobusu, kruīzu, ēdināšanu uz kuģa, ieteicamas ērti kurpes).

Lasiti — austrumu Krētas iedvesmojošā sturīša - Lasiti plato. Tā ir ļoti auglīga ieleja,kas atrodas Dikte masīvā, kur kalni novisām pusēm aizsargā to vēja. Tieši šeit ir viena no alām - Psihro - kas tiek uzskatīta par "tēva dieviem un cilvēkiem," Zeva, dzimteni. Bez tipiskiem tūristu kūrortiem krastā, kalnu kontinenta dziļumos škiet, ka dzīve šeit ir apstājusies. Papildus apskates objekts būs Eco-Park apmeklējums, kur būs laiks tradicionālajām grieķu pusdienām un iepazīšanās ar Krētas folkloru. Programma paredz ekskursijas apmeklējumu Zeva alā, kā arī "Kretarium". Cena - apm. 35 EUR.

Ierapetra reģions:

Palmu pludmale Vai - Sitija - Moni Toplu klosteris — ekskursija uz Krētas austrumiem. Ceļojums pa maršrutu ar lielisku skatu uz Vai paradīzes pludmali, ko sauc vietējie iedzīvotāji par "Bounty Beach". Braucot atpakaļ apstāšanās pie Moni Toplou klostera, pastaigat pa gleznaino Sitijas pilsētu. Pilnas dienas ekskursija, atgriešanās viesnīcā pirms vakariņām. Cena - apm. 45 EUR.

Zelta sala — jūras ekskursija uz Eiropas dienvidu stūri. Izbraukšana no Ierapetras ostas caur Lībijas jūru līdz Krissi Zelta salu. Neskartā Krissi atgādina Karību jūras Robinsona salu. Salā nodrošinātas apmēram piecas stundas peldēšanai un atpūtai lagūnā. Pilnas dienas ekskursija, atgriešanās viesnīcā pirms vakariņām. Cena - apm. 45 EUR.

Spinalonga un Agios Nikolaos, Santorini, Knosas un Herakliona — apraksti tādi paši, kā ekskursijām no Heraklionas reģiona.

RIETUMU KRĒTA

Santorini — lidojums uz skaistāko, populārāko un aizraujošāko Grieķijas salu. Santorini vēsture aizsākās pirms vairāk ka tūkstots gadiem, un sala ir saistīta ar zaudēto Atlantidu. Santorini aizrauj miljoniem tūristu no visas pasaules ar savu arhitektūru un vulkānisko, gleznaino ainavu. Baltas mājas ar ziliem jumtiem, mazās baznīcās un brīnišķīgās jūras krāsās - tieši tā to vienmēr apraksta tūristi, kuri to apmeklē. Programmā iekļuta gleznaina Oija pilsēta un salas galvaspilsēta Fira. Pilnas dienas ekskursijas brauciens ar laivu uz Santorīni uz visiem laikiem paliks jūsu ceļojuma atmiņā. Cena - apm. 160 EUR.

Samarijas aiza — brauciens pa garāko aizu Eiropā - apm. 18 km, nacionālajā parkā Baltajos kalnos (Levka-Ori). Izbraukšana agri no rīta plato Omfalos virzienā, kas atrodas aptuveni 1100 metru augstumā. Nolaišanās aizā. Ksiloskala pārvarēšana - akmens pakāpieni, kas izcirsti cipresēm apaugušajā nogāzē. Te parādas pirmā no vairākām baznīcām aizā - Agios Nikolaos. Izejot no aizas maršruts ved no vecā pamestā Agia Rumeli ciemata uz jauno Agia Roumeli. Reiss uz Hora Sfakion, transfers uz viesnīcām ar autobusu. Pilnas dienas ekskursija. Cena - aom. 40 EUR (neietilpst - ieejas biļete uz aizu - apmēram 6 EUR, prāmju biļete no Agia Roumeli uz Hora Sfakion - aptuveni 9 EUR).

Naksnīgā Hanija — agrākā Krētas galvaspilsēta, kas tiek uzskatīta par skaistāko salas pilsētu, vienmēr aizrauj daudzos apmeklētājus. Šauras, pievilcīgas ielas krēslā iegūst jaunu burvju raksturu. Mēs aicinām jūs uz romantisku ceļojumu pagātnē, pastaigā ar ceļvedi starp baznīcām, mošēm un villām, kad pilsēta ir brīnišķīgi izgaismota naktī un brīnišķīgi spoguļojas ostas ūdenī. Cena - apm. 27 EUR (ceļojums tikai viesnīcas viesiem no Hanijas apgabala).

Gramvūza — ceļojums uz vienu no skaistākajām vietām Krētas salā, ko var saukt par "Paradīzes apmeklejumu" ... Ekskursijas ceļš ved gar ziemeļu piekrasti uz Kissamosas (Kastelli) ostu, no kurienes sākas reiss uz pasakaino līci. Pēc stundas ilgā reisa ierašanās Imeri-Gramvousā. Sala ir neapdzīvota, ar neskartu dabu, tas ir dabas rezervāts daudzām putnu sugām. Peldēšanās līcī un drupu apmeklejums, kas atrodas uz 16.gadsimta Venēcijas cietoksnī esošā 137 metru augstā kalna, un no tā paveras lielisks skats uz Balos lagūnu. Tikai 15 minūšu brauciena attālumā ar laivu atdala no gleznainās Balos lagūnas, kur viesi var baudīt kristāldzidru ūdeni, zelta smiltis un brīnišķīgu relaksāciju. Cena - apm. 57 EUR.

Elafonisi — neliela sala, kas atrodas dziļi līcī ar tādu pašu nosaukumu, tiek uzskatīta par vienu no skaistākajiem Krētā. Atdalīta no kontinenta ar ļoti seklu jūru. To var sasniegt, ejot pa smilšainu juras dibenu. Virzoties uz dienvidiem pa Krētas ciematu Enneahorijas takām, mēs redzēsim alā, stalaktītiem un stalagmītiem slēpto, Agia Sofija kapelu, kas pazīstama no neolīta perioda. Ekskursijas takā atrodas arī burvīgais Ano Vuves ciemats, kurā atrodas vecākais olīvkoks Grieķijā. Patīkams dienas noslēgums ir vietējās vīna fabrikas apmeklējums. Cena - apm. 42 EUR (izņemot ieejas biļeti uz vīna darītavu - apmēram 2 EUR).

Nezināmā Krēta un Hanija — ekskursija uz Krētas centrālo rietumu daļu. Zem šī necilā nosaukuma slēpjas centrālās Krētas pērles. Tūrisma sākumā tikai salas saldūdens ezers - Kournas. Tad ceļš ved caur Krētas ciemiem uz Argiropole (tā saukto Sudraba pilsēta), pie kuras varat apbrīnot lieliskus ūdenskritumus. Tad brauciens uz Akrotiri pussalu, kur atdusas lielais grieķu politiķis Vanizelos. Maršruta beigās, apmeklējot Hanijas pilsētu - vienu no skaistākajām salā, kurā šaurās sajauktās ieliņas vienmēr priecē apmeklētājus. Cena - apm. 37 EUR (ceļojumu ekskursija viesiem no Retimno, Plakias un Georgiopolis rajona viesnīcām).

Knosa un Herakliona — vizītes nozīmīgākajām Minojas Krētas drupām - Knosas pils drupas, kas, iespējams, bija mītisks labirints. Pēc pils apmeklējuma ceļojums uz Heraklionu - salas galvaspilsētu, brīvais laiks pastaigām un iepirkšanās vietām vai pēc izvēles - arheoloģijas muzeja apmeklējums. Cena - apm. 59 EUR (izņemot ieejas biļetes uz Knosu un arheoloģijas muzeju - apmēram 16 EUR).

Vietējās ekskursijas — veic vietējās tūrisma aģentūras, pamatojoties uz viņu izveidotajiem nosacījumiem. Ekskursijas var nebūt organizētas neliela pieteikuma iesniedzēju skaita dēļ.

Piedāvājuma detaļas

 • Tikai dzīvošana
Cena/cilv.: 479eur Kopa Cenas detaļas 958 eur
Pasūtīt

Call centrs

 • 48 77 4476707
 • +371 60 00 32 32
 • I-V 9.00-17.00 VI Brīvdienas VII Brīvdienas

Dalieties

Facebook

Kādēļ ir vērts?

 1. Pilnas cenas — mūsu cenās neietilpst nekādi slēptie iekasējumi
 2. Ērtība — rezervējat

Drošība

Rezervācijas laikā dati tiek aizsargāti un šifrēti ar sertifikātu

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter