phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Meklēšanas Rezultāti> > >

Viesnīca GALINI EDEN

Piedāvājuma priekšrocības

 • tikai pieaugusajiem (16+)
 • renovēti numuri
 • baseins ar pludmales bāru
 • netālu no Aghia Marina centra

Viesnīca GALINI EDEN Kodas: CHQ3EDE

569PLN
Pieaugušie: 2 viss iekļauts Sv 29.09 – Sv 06.10.19 (8 dienas)
Itaka

Viesnīca GALINI EDEN Kodas: CHQ3EDE Grieķija \ Krēta

Viesnīca ir paredzēta tikai pieaugušajiem, kas atrodas netālu no Agia Marina rajona, nodrošinot augstu pakalpojumu kvalitāti. Komplekss sastāv no divām daļām: Galini Sea View, kā arī Galini Eden. Viesiem ir pieejami 4 peldbaseini, sporta zāle un Eden Spa. Viesnīcā ir vairāki restorāni, un blakus pludmalei - bārs, kurā ietilpst "viss iekļauts" formula. Atjaunotie numuri Galini Eden mājīgajā daļā pārsteigs visus tos, kas vēlas atpūsties relaksējošā atmosfērā, un galvenās ēkas numuri pārņem gleznainus jūras skatus.Ideāla vieta pāriem, kas vēlas izmantot kūrorta izklaidi, bet tajā pašā laikā pavada brīvdienas pie smilšainas pludmales ar bezmaksas pakalpojumu.

Piedāvājuma apraksts

uz uzkalna, apm. 600 m no AGIA MARINA centra, apm. 3 km no Platanias; apm. 8 km no Hanja; apm. 23 km attālumā no Hanja lidostas, apm. 150 km no lidostas Heraklionā; autobusu pietura aptuveni 200 m attālumā no viesnīcas (Hanja).

publiska, smilšaina pludmale, ar lēzenu jūras krastu, apm. 100 m no viesnīcas, līdz pludmalei var tikt pāri tiltam, bezmaksas saulessargi, zviļņi un matrači, dvieļus var saņemt pret ķīlu (aptuveni 10 EUR); bārs ietverts "viss iekļauts".

četru zvaigžņu Galini Eden (sadalīta ar vietojo ielu, ir tilts) un pieczvaigžņu Galini Sea View, kas celta 2005. gadā, atjaunota 2016. gadā (numuri ir Galini Eden), 40 numuri Galini Eden, 248 numuri, Galini Sea View daļā, 2 ēkas Galini Eden, 3 stāvi, 3 lifti daļā Galini Sea View, plašajā vestibilā, nepārtraukta uzņemšana, restorāns Galini Sea View daļā : galvenais restorāns Grand Blue - zviedru galds, starptautiskais virtuve, 2 restorāni, á la Carte: itāļu un ķīniešu virtuve, 2 bāri; mini tirgus, valūtas maiņa, konferenču telpa 200 personām, terase ar skatu uz jūru, bezmaksas bezvadu internets; viesnīcas teritorijā atrodas kāpnes un līmeņu atšķirības - tas nav ieteicams personām ar invaliditāti; pieņem kredītkartes: Visa, MasterCard; Viesnīca aicina tikai viesus, kas ir vecāki par 16 gadiem.

standarts Galini Eden daļā: 2-vietīgs (iespējams ievietot 1 papildus gultu), apm. 28 m², individuāli kontrolēta gaisa kondicionēšana, vannas istaba (duša, wc, fēns, čības), bezvadu internets, satelīta televīzija, tālrunis, ledusskapis, seifs, kafijas / tējas komplekts; balkons (galds un krēsli); skats uz dārzu.

3 saldūdens baseini: Galini Sea View ēkā Galini Eden daļā apm. 40 m², dz. 1,5 m un pludmales tuvumā, saulessargi, zviļņi un matrači; iekštelpu baseins, saldūdens, apm. 150 m², dz. 1,5 m; sporta zāle, trenažieru zāle, sauna; animācija pieaugušajiem; papildu maksa: biljards, spēļu istaba, Galini Eden Spa (aptuveni 300 m²): manikīrs, pedikīrs, kopšanas procedūras, masāža, frizētava; ūdens sports pludmalē.

brokastis (7,30-10,00), vēlās brokastis (10,00-11,00), pusdienas (12,30-14,30) un vakariņas (19,00-21,30), zviedru galds galvenajā restorānā; uzkodas bārā pie pludmales (11.00-18.00); kafija, tēja (15.00-17.00); uzkodas galvenajā restorānā (no 22.15-23.00); bezalkoholiskie un vietējie alkoholiskie dzērieni noteiktos bāros (plkst. 10.00-23.00).

0030/2821068138, www.galinihotels.gr

 • pludmales serviss
 • Wi-Fi
Informācija par reģionu

Grieķija — Krēta

Magalonissos vai Lielā Sala - tas ir tas, ko grieķi sauc par Krētu, kas ir lielākā sala starp tūkstošiem Grieķijas salu un piektā lielākā Vidusjūras baseina apgabalā. To sauc par lielāko, ne tikai burtiskā nozīmē. Krētas skaistumu apbrīnoja slavenākais grieķu dzejnieks Homērs.

ATRAŠANĀS VIETA: uz uzkalna, apm. 600 m no AGIA MARINA centra, apm. 3 km no Platanias; apm. 8 km no Hanja; apm. 23 km attālumā no Hanja lidostas, apm. 150 km no lidostas Heraklionā; autobusu pietura aptuveni 200 m attālumā no viesnīcas (Hanja).

PLUDMALE: publiska, smilšaina pludmale, ar lēzenu jūras krastu, apm. 100 m no viesnīcas, līdz pludmalei var tikt pāri tiltam, bezmaksas saulessargi, zviļņi un matrači, dvieļus var saņemt pret ķīlu (aptuveni 10 EUR); bārs ietverts "viss iekļauts".

VIESNĪCA: četru zvaigžņu Galini Eden (sadalīta ar vietojo ielu, ir tilts) un pieczvaigžņu Galini Sea View, kas celta 2005. gadā, atjaunota 2016. gadā (numuri ir Galini Eden), 40 numuri Galini Eden, 248 numuri, Galini Sea View daļā, 2 ēkas Galini Eden, 3 stāvi, 3 lifti daļā Galini Sea View, plašajā vestibilā, nepārtraukta uzņemšana, restorāns Galini Sea View daļā : galvenais restorāns Grand Blue - zviedru galds, starptautiskais virtuve, 2 restorāni, á la Carte: itāļu un ķīniešu virtuve, 2 bāri; mini tirgus, valūtas maiņa, konferenču telpa 200 personām, terase ar skatu uz jūru, bezmaksas bezvadu internets; viesnīcas teritorijā atrodas kāpnes un līmeņu atšķirības - tas nav ieteicams personām ar invaliditāti; pieņem kredītkartes: Visa, MasterCard; Viesnīca aicina tikai viesus, kas ir vecāki par 16 gadiem.

NUMURS:standarts Galini Eden daļā: 2-vietīgs (iespējams ievietot 1 papildus gultu), apm. 28 m², individuāli kontrolēta gaisa kondicionēšana, vannas istaba (duša, wc, fēns, čības), bezvadu internets, satelīta televīzija, tālrunis, ledusskapis, seifs, kafijas / tējas komplekts; balkons (galds un krēsli); skats uz dārzu.

SPORTS UN IZKLAIDE: 3 saldūdens baseini: Galini Sea View ēkā Galini Eden daļā apm. 40 m², dz. 1,5 m un pludmales tuvumā, saulessargi, zviļņi un matrači; iekštelpu baseins, saldūdens, apm. 150 m², dz. 1,5 m; sporta zāle, trenažieru zāle, sauna; animācija pieaugušajiem; papildu maksa: biljards, spēļu istaba, Galini Eden Spa (aptuveni 300 m²): manikīrs, pedikīrs, kopšanas procedūras, masāža, frizētava; ūdens sports pludmalē.

VISS IEKĻAUTS: brokastis (7,30-10,00), vēlās brokastis (10,00-11,00), pusdienas (12,30-14,30) un vakariņas (19,00-21,30), zviedru galds galvenajā restorānā; uzkodas bārā pie pludmales (11.00-18.00); kafija, tēja (15.00-17.00); uzkodas galvenajā restorānā (no 22.15-23.00); bezalkoholiskie un vietējie alkoholiskie dzērieni noteiktos bāros (plkst. 10.00-23.00).

KONTAKTINFORMĀCIJA: 0030/2821068138, www.galinihotels.gr

BEZMAKSAS:
 • pludmales serviss
 • Wi-Fi

 

*Informācija par viesnīcas oficiālo kategoriju ir iekļauta iesniegto objektu aprakstā (sadaļā „Viesnīca”) un atbilst šajā valstī izmantotajai kategorijai. Katra valsts piemēro savus kritērijus, lai noteiktu kategoriju. Viesnīcas kategorija norādītā mājas lapā www.itaka.lv un ceļošanas dokumentos ir mūsu subjektīvais viesnīcas standarta novērtējums. Puse zvaigznes nozīmē pārvērtēta vai nepietiekami novērtēta kategorija attiecībā pret oficiālo kategoriju.

Piedāvājumā ir norādīti ēdināšanas laiki un viesnīcu infrastruktūras atsevišķu elementu darbība var būt pakļauta nelielām izmaiņām no sezonas laika, laika apstākļiem, viesu pieprasījumiem vai nepārvaramas varas apstākļu dēļ, uz kuriem viesnīcas īpašnieks nevar ietekmēt.

Izvietojums kartē
Klientu atsauksmes
5,2 / 6
Kopējais vērtējums

Klienti pienācīgā kārtā novērtē:

 • Viesnīcu apkalpošana
 • Pludmales tuvumā
 • Laba ēdināšana
Vietējās ekskursijas

AUSTRUMU KRĒTA

Herakliones reģions:

Knosa un Herakliona — vizītes nozīmīgākajām Minojas Krētas drupām - Knosas pils drupas, kas, iespējams, bija mītisks labirints. Pēc pils apmeklējuma ceļojums uz Heraklionu - salas galvaspilsētu, brīvais laiks pastaigām un iepirkšanās vietām vai pēc izvēles - arheoloģijas muzeja apmeklējums. Cena - apm. 45 EUR (izņemot ieejas biļetes uz Knosu un arheoloģijas muzeju - apmēram 16 EUR).

Spinalonga un Agios Nikolaos — Austrumu Krētas ainavas, kas slavena ar neparasti gleznaino skaisto Mirabello līcī, applūdušo seno Olos ostu un Agios Nikolaos pilsētu. Pārcelšanas uz Spinalonga salu, apmeklējot britu uzbūvēto cietoksni. Pēc kuģa apmeklējuma piestātnē klusajā līcī pie nelielas, savvaļas pludmales. Peldēšanas un pusdienu laiks, ko gatavo kuģa apkalpe - grilētu gaļu un grieķu salātus. Pēc atgriešanās uz cietzemi pastaiga pa burvīgo un romantisko Agios Nikolaosu. Pilnas dienas ekskursija, atgriešanās viesnīcā pirms vakariņām. Cena - apm. 45 EUR (neietilpst - ieejas biļete uz cietokli Spinalonga - apm. 8 EUR.)

Santorini - Grieķijas pasaku sala — laivu brauciens uz vienu no skaistākajām Grieķijas salām. Agri no rīta izbraukšana no Retimno Kiklādu virzienā un reiss uz dažām stundām līdz Afinios ostu Santorīni. Ceļojums uz Iju, mākslinieku pilsētu,kas tiek uzskatīta par skaistāko salā. Brīvais laiks. Ceļojums uz mūsdienu galvaspilsētu salā - Tiri. Kopīga pastaiga un brīvais laiks iepirkšanās. Pilnas dienas ekskursija, atgriešanās Krētā vakarā. Cena - apm. 50 EUR (ietver transportu uz un no ostas, kruīzu un salu ceļojumu).

Krētas vakars — neparastā tikšanās ar salas folkloru krodziņā gleznainā kalnu ciematā Kato Karusano. Tautas tērpos tērptie dejotāji prezentēs slavenākās dejas no Krētas un citām Grieķijas daļām, aicinot uz vispārējām izklaidēm. Sasildīšanai būs glāzi raki. Izstādes laikā vakariņas pie zviedru galda un vietējais vīns bez ierobežojumiem. Lielisks piedāvājums tiem, kam patīk dejot, dziedāt un izklaidēties! Cena - apm. 45 EUR.

Ūdens parks - vizīte uz ūdens pilsētu — tā ir lieliska relaksācija visai ģimenei. Cena - apm. 35 EUR.

Samarijas aiza — brauciens pa garāko aizu Eiropā - apm. 18 km, nacionālajā parkā Baltajos kalnos (Levka-Ori). Izbraukšana agri no rīta plato Omfalos virzienā, kas atrodas aptuveni 1100 metru augstumā. Nolaišanās aizā. Ksiloskala pārvarēšana - akmens pakāpieni, kas izcirsti cipresēm apaugušajā nogāzē. Te parādas pirmā no vairākām baznīcām aizā - Agios Nikolaos. Izejot no aizas maršruts ved no vecā pamestā Agia Rumeli ciemata uz jauno Agia Roumeli. Reiss uz Hora Sfakion, transfers uz viesnīcām ar autobusu. Pilnas dienas ekskursija. Cena - apm. 50 EUR (neietilpst - ieejas biļete uz aizu - apmēram 5 EUR, prāmju biļete no Agia Roumeli uz Hora Sfakion - aptuveni 11 EUR).

Kreta zelta pludmales un lagūnas - Balos un Gramvūza — ekskursijas ceļš ved gar ziemeļu krastu līdz Kissamos ostā, no kurienes sākas kruīzs burvīgajā līcī. Gramvūza ir neapdzīvota sala ar neskartu dabu un dabas rezervātu daudzām putnu sugām. Tuvumā atveras Balos līcis, te var apbrīnojot ūdens zilo un zelta smilšu krāsu. Šeit jūs atradīsit patiesu relaksāciju, peldēšanos un pusdienas, ko sagatavos kuģa apkalpes loceļi. Brīvais laiks, kruīzs atpakaļ uz Kissamosu un transfers uz viesnīcām. Pilnas dienas ekskursija, atgriešanās vakarā. Cena - apm. 62 EUR (ietver - autobusu, kruīzu, ēdināšanu uz kuģa, ieteicamas ērti kurpes).

Lasiti — austrumu Krētas iedvesmojošā sturīša - Lasiti plato. Tā ir ļoti auglīga ieleja,kas atrodas Dikte masīvā, kur kalni novisām pusēm aizsargā to vēja. Tieši šeit ir viena no alām - Psihro - kas tiek uzskatīta par "tēva dieviem un cilvēkiem," Zeva, dzimteni. Bez tipiskiem tūristu kūrortiem krastā, kalnu kontinenta dziļumos škiet, ka dzīve šeit ir apstājusies. Papildus apskates objekts būs Eco-Park apmeklējums, kur būs laiks tradicionālajām grieķu pusdienām un iepazīšanās ar Krētas folkloru. Programma paredz ekskursijas apmeklējumu Zeva alā, kā arī "Kretarium". Cena - apm. 35 EUR.

Ierapetra reģions:

Palmu pludmale Vai - Sitija - Moni Toplu klosteris — ekskursija uz Krētas austrumiem. Ceļojums pa maršrutu ar lielisku skatu uz Vai paradīzes pludmali, ko sauc vietējie iedzīvotāji par "Bounty Beach". Braucot atpakaļ apstāšanās pie Moni Toplou klostera, pastaigat pa gleznaino Sitijas pilsētu. Pilnas dienas ekskursija, atgriešanās viesnīcā pirms vakariņām. Cena - apm. 45 EUR.

Zelta sala — jūras ekskursija uz Eiropas dienvidu stūri. Izbraukšana no Ierapetras ostas caur Lībijas jūru līdz Krissi Zelta salu. Neskartā Krissi atgādina Karību jūras Robinsona salu. Salā nodrošinātas apmēram piecas stundas peldēšanai un atpūtai lagūnā. Pilnas dienas ekskursija, atgriešanās viesnīcā pirms vakariņām. Cena - apm. 45 EUR.

Spinalonga un Agios Nikolaos, Santorini, Knosas un Herakliona — apraksti tādi paši, kā ekskursijām no Heraklionas reģiona.

RIETUMU KRĒTA

Santorini — lidojums uz skaistāko, populārāko un aizraujošāko Grieķijas salu. Santorini vēsture aizsākās pirms vairāk ka tūkstots gadiem, un sala ir saistīta ar zaudēto Atlantidu. Santorini aizrauj miljoniem tūristu no visas pasaules ar savu arhitektūru un vulkānisko, gleznaino ainavu. Baltas mājas ar ziliem jumtiem, mazās baznīcās un brīnišķīgās jūras krāsās - tieši tā to vienmēr apraksta tūristi, kuri to apmeklē. Programmā iekļuta gleznaina Oija pilsēta un salas galvaspilsēta Fira. Pilnas dienas ekskursijas brauciens ar laivu uz Santorīni uz visiem laikiem paliks jūsu ceļojuma atmiņā. Cena - apm. 160 EUR.

Samarijas aiza — brauciens pa garāko aizu Eiropā - apm. 18 km, nacionālajā parkā Baltajos kalnos (Levka-Ori). Izbraukšana agri no rīta plato Omfalos virzienā, kas atrodas aptuveni 1100 metru augstumā. Nolaišanās aizā. Ksiloskala pārvarēšana - akmens pakāpieni, kas izcirsti cipresēm apaugušajā nogāzē. Te parādas pirmā no vairākām baznīcām aizā - Agios Nikolaos. Izejot no aizas maršruts ved no vecā pamestā Agia Rumeli ciemata uz jauno Agia Roumeli. Reiss uz Hora Sfakion, transfers uz viesnīcām ar autobusu. Pilnas dienas ekskursija. Cena - aom. 40 EUR (neietilpst - ieejas biļete uz aizu - apmēram 6 EUR, prāmju biļete no Agia Roumeli uz Hora Sfakion - aptuveni 9 EUR).

Naksnīgā Hanija — agrākā Krētas galvaspilsēta, kas tiek uzskatīta par skaistāko salas pilsētu, vienmēr aizrauj daudzos apmeklētājus. Šauras, pievilcīgas ielas krēslā iegūst jaunu burvju raksturu. Mēs aicinām jūs uz romantisku ceļojumu pagātnē, pastaigā ar ceļvedi starp baznīcām, mošēm un villām, kad pilsēta ir brīnišķīgi izgaismota naktī un brīnišķīgi spoguļojas ostas ūdenī. Cena - apm. 27 EUR (ceļojums tikai viesnīcas viesiem no Hanijas apgabala).

Gramvūza — ceļojums uz vienu no skaistākajām vietām Krētas salā, ko var saukt par "Paradīzes apmeklejumu" ... Ekskursijas ceļš ved gar ziemeļu piekrasti uz Kissamosas (Kastelli) ostu, no kurienes sākas reiss uz pasakaino līci. Pēc stundas ilgā reisa ierašanās Imeri-Gramvousā. Sala ir neapdzīvota, ar neskartu dabu, tas ir dabas rezervāts daudzām putnu sugām. Peldēšanās līcī un drupu apmeklejums, kas atrodas uz 16.gadsimta Venēcijas cietoksnī esošā 137 metru augstā kalna, un no tā paveras lielisks skats uz Balos lagūnu. Tikai 15 minūšu brauciena attālumā ar laivu atdala no gleznainās Balos lagūnas, kur viesi var baudīt kristāldzidru ūdeni, zelta smiltis un brīnišķīgu relaksāciju. Cena - apm. 57 EUR.

Elafonisi — neliela sala, kas atrodas dziļi līcī ar tādu pašu nosaukumu, tiek uzskatīta par vienu no skaistākajiem Krētā. Atdalīta no kontinenta ar ļoti seklu jūru. To var sasniegt, ejot pa smilšainu juras dibenu. Virzoties uz dienvidiem pa Krētas ciematu Enneahorijas takām, mēs redzēsim alā, stalaktītiem un stalagmītiem slēpto, Agia Sofija kapelu, kas pazīstama no neolīta perioda. Ekskursijas takā atrodas arī burvīgais Ano Vuves ciemats, kurā atrodas vecākais olīvkoks Grieķijā. Patīkams dienas noslēgums ir vietējās vīna fabrikas apmeklējums. Cena - apm. 42 EUR (izņemot ieejas biļeti uz vīna darītavu - apmēram 2 EUR).

Nezināmā Krēta un Hanija — ekskursija uz Krētas centrālo rietumu daļu. Zem šī necilā nosaukuma slēpjas centrālās Krētas pērles. Tūrisma sākumā tikai salas saldūdens ezers - Kournas. Tad ceļš ved caur Krētas ciemiem uz Argiropole (tā saukto Sudraba pilsēta), pie kuras varat apbrīnot lieliskus ūdenskritumus. Tad brauciens uz Akrotiri pussalu, kur atdusas lielais grieķu politiķis Vanizelos. Maršruta beigās, apmeklējot Hanijas pilsētu - vienu no skaistākajām salā, kurā šaurās sajauktās ieliņas vienmēr priecē apmeklētājus. Cena - apm. 37 EUR (ceļojumu ekskursija viesiem no Retimno, Plakias un Georgiopolis rajona viesnīcām).

Knosa un Herakliona — vizītes nozīmīgākajām Minojas Krētas drupām - Knosas pils drupas, kas, iespējams, bija mītisks labirints. Pēc pils apmeklējuma ceļojums uz Heraklionu - salas galvaspilsētu, brīvais laiks pastaigām un iepirkšanās vietām vai pēc izvēles - arheoloģijas muzeja apmeklējums. Cena - apm. 59 EUR (izņemot ieejas biļetes uz Knosu un arheoloģijas muzeju - apmēram 16 EUR).

Vietējās ekskursijas — veic vietējās tūrisma aģentūras, pamatojoties uz viņu izveidotajiem nosacījumiem. Ekskursijas var nebūt organizētas neliela pieteikuma iesniedzēju skaita dēļ.

Piedāvājuma detaļas

 • Tikai dzīvošana
Cena/cilv.: 569eur Kopa Cenas detaļas 1 138 eur
Pasūtīt

Call centrs

 • 48 77 4476707
 • +371 60 00 32 32
 • I-V 9.00-17.00 VI Brīvdienas VII Brīvdienas

Dalieties

Facebook

Kādēļ ir vērts?

 1. Pilnas cenas — mūsu cenās neietilpst nekādi slēptie iekasējumi
 2. Ērtība — rezervējat

Drošība

Rezervācijas laikā dati tiek aizsargāti un šifrēti ar sertifikātu

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter